Stranica 110 od 778 PrvaPrva ... 1060100108109110111112120160210610 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,091 do 1,100 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    A o tih 5 6 dobrih igrača koji bi rasturili sve, radije se ne bih upuštao u razgovor. Jer na slikovnici ne rade neke skripte i loggini koje je tih 5 6 imalo t3.
    Koliko nam je znano da se većina stvari rješava(la) izvan karte, po skype sobicama i krčmama. Dok je bilo Tita bilo je i shita, ali nema toga više.
    Da iglicu, tvoje vradzbine i skripte ne rade na t4, zato ni ne igras.

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    a, eto, provalio si me

Član foruma gunner's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    imas 3 komada u report temi...
    ocito su obrisani jer ja ne vidim nista :( , al poceli su izgleda malo ozbiljniji napadi ima dosta deff bodova u top 10
    kifla u <3

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od gunner Vidi post
    ocito su obrisani jer ja ne vidim nista :( , al poceli su izgleda malo ozbiljniji napadi ima dosta deff bodova u top 10
    Kako nema, šta je onda ovo? http://forum.travian.com.hr/showthre...zvje%9Ataji-s1

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od lastboyscout Vidi post
    @ zoran
    KRIK-ova jedina pogreška prošlog servera je bila što je uzela hrpu "iskusnih" i "velikih" igrača koji NE ZNAJU biti vojnici, tumaraju travian serverima u potrazi za farmama koje će im onda pisat IGM-ove "nemoj me napadat molim te" i gase račun kad ima netko skata prvo selo.
    KRIK u ovoj formi postoji već 3 godine... s nekim dodacima a i nekima koji više ne igraju s nama..i to je sasvim normalno... nekom paše nekom ne no hard feelings...i molim te ostavi se KRIK-a i njegovog vodstva. Ispred KRIK-a nitko nikad nije loše pisao o bilo kojem savezu ili igraču ja bih to nazvala kulturom...ako misliš da je nepismenost varaš se.
    no hard feelings kak velis
    Nisam imao namjeru nikoga spominjati niti imenovati jer me nije briga, ali pojedinci svojim tkeljanjem koje je utemeljeno na njihovoj fikciji, a ocito izazvano bolescu zvanom daditis, jednostavno covjeka potegnu za jezik.
    Sad to sto smo mi neki za vas igraci kakvi su opisani u tvom ctatu i zasto se gasilo o tome bi mnogi mogli svasta posvjedociti. Bolje zatvoriti temu krika sto se tice proslih servera. Nadam se da ste ovaj bolje organizirani. Zelim ugodnu zabavu i uzitak igri.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma animal1978's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

sve zahvale travian teamu na poboljšanoj verziji nasuprot oaza...ovo se je čekalo odavno za deff igrače.... bildanje heroja je više nego dobro došlo...
    mali medo

just average player pala:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    ma ja ne vjerujem da je iglić taj i takav, možda je tu i tamo zaglibio na tamnu stranu, ali ne vjerujem da je kopao po tudjim accevima, jedino mi je žao što se nije uključio u neki konkretan savez, a ne da glumi usamljenog jahača.
    Mada bi se dalo i o tome razglabati da zašto neki igraju sami i da to nije u redu prema ostatku servera, jer rade nered na kordima s kojih djeluju. :svinjica mala:
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    Mada bi se dalo i o tome razglabati da zašto neki igraju sami i da to nije u redu prema ostatku servera, jer rade nered na kordima s kojih djeluju. :svinjica mala:
    hahhahha ja ne vjerujem,pa kaj je već počelo kukanje prijateljske koalicije pa fakat nisu u redu prema vama,kao da ste vi bezveze spojili pola servera u jednu veliku i sretnu obitelj

igliću sram te bilo,aj brzo među ove prijatelje,moraju na miru simmat do ww sela
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    hahhahha ja ne vjerujem,pa kaj je već počelo kukanje prijateljske koalicije pa fakat nisu u redu prema vama,kao da ste vi bezveze spojili pola servera u jednu veliku i sretnu obitelj
    Pa kad smo kod velikih i sretnih koalicija, pazi ovo:

TNT, Dictat, Dictat W, Dicktat, KEFA, KEF@, EO, EOtm, woff, WFzvaj = cca 500tinjak igrača, 3 kvadranta...

:palčina: ma mi smo "prljavi" amateri :daje cvijet:
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Pa kad smo kod velikih i sretnih koalicija, pazi ovo:

TNT, Dictat, Dictat W, Dicktat, KEFA, KEF@, EO, EOtm, woff, WFzvaj = cca 500tinjak igrača, 3 kvadranta...

:palčina: ma mi smo "prljavi" amateri :daje cvijet:
    ma doci to su amateri...imamo mi savez i sa sc-om na --...sam sto oni to jos neznaju :lol2:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244