Stranica 133 od 778 PrvaPrva ... 3383123131132133134135143183233633 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,321 do 1,330 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ti ne slušaš svog saveznog vođu koji je rekao da vas više nema na forumu
    ŠBBKBB je demokratski savez,svi smo vođe i donosimo odluke :p (odnosi se na igru,naravno,ne na piskaranja po forumu )

A i moje pisanje tu je moja odluka i pišem za sebe,ne za savez.
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Član foruma Dark Lord SB's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Frage

Citat Citat od Misterio 1 Vidi post
    ŠBBKBB je demokratski savez,svi smo vođe i donosimo odluke :p (odnosi se na igru,naravno,ne na piskaranja po forumu )

A i moje pisanje tu je moja odluka i pišem za sebe,ne za savez.
    HEG-ovac u demokratskom savezu.....ahh sto se nacin igre ljudi mijenja...
    Dicktat(2008/09/10,2012,2013:gamer:

MID je samo imao sreće....:blackeye:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Agasaya Vidi post
    Imam jedno glupo pitanje. Taman da nabijem deseti post i da mogu postat bez moderatorske revizije.Dobit ću napokon punu slobodu govora :staklenka:

Uzmimo hipotetsku situaciju. Koja je točno razlika između slučaja A i B:

A - Imamo 4,5 saveza u koaliciji. Zovu se Milky Way, Snickers, Mars, Twiks, Kit Kat.

B - Imamo 4,5 saveza u koaliciji. Zovu se PC, *PC*, -PC-, +PC+...

Zašto su jedni, samo zbog velikog članstva, mutikaše, prevaranti i uništili su server, a drugi su vrhunski igrači koji su pametno odigrali?

Znam da je glupo pitanje ali ja sam njubara i hoćem znat sve, sve. A ovo mi nikako nije jasno :patkica:
    odgovor je vrlo jednostavan, tamo gdje igra dado, to ne može biti uber koalicija, nego skup odličnih igrača, koje predvodi top 5 garaža....
    ups mislio sam reči offer
    Uređeno od strane exAzriel (29.12.12 um 23:01 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    odgovor je vrlo jednostavan, tamo gdje igra dado, to ne može biti uber koalicija, nego skup odličnih igrača, koje predvodi top 5 garaža....
    ups mislio sam reči offer
    pa u konacnici bolje biti garaza nego farma kao ti :brukica:

@Drlja

care ne igram ove djecje verzije,ali mogli bi duala ako oces
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Agasaya's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno Malo trkeljanja

pa u konacnici bolje biti garaza nego farma kao ti :brukica:
    Kako kome. Ovisi koliko imaš kičme.

Dado, nemoj se ljutit zbog ovog što ću ti reć, nisam na ničijoj strani. Ja sam nesvrstani igrač na ovom serveru i tako će vjerovatno i ostati dok me netko ne kata ili ne odlučim brisat account.

Čitam tvoje postove na ovoj temi, i par stvari me bode u oko. A znam ponešto i situaciju na s4 gdje je PC pobijedio i koji ti je baza za pola tvojih tvrdnji. Štoviše, ostali su mi neki ljudi u dobrom sjećanju, iako sam account imala kratko i obrisala kako bi se skoncentrirala na s2. PC je bio OGROMAN savez koji se rastezao od samog početka posvuda. Što ga ne čini lošim. Bilo bi licemjerno da to tvrdim pošto sam i ja sama bila član DMa na s2 koji je bo jedna ogromna mašinerija ALi licemjerno je i da ti sad prozivaš ljude što su koalirali, ako uopće jesu. Nikakve razlike nema da li se radio o jednom savezu s jednim imenom od 500 igrača, ili 5 saveza s 5 imena s po 100 igrača.

A glede tih konstantnih prepucavanja tko je veća farma...

Svatko može u jednom trenutku biti farma. Jebiga, shit happens. Nekima više, nekima manje.

Ja sam se i na s2 kasno registrirala, imala sreće i malo klikera, malo šarm i diplomacija, i upala u main wing DMa. Pobijedili server nisu, ali su većinu vremena slovili kao favoriti.

Od kad sam ušla u savez do prepuštanja accounta mnogo kasnije(zbog selidbe u drugi grad i privatnih problema), mislim da me nitko nije napao. Bilo je par ljutih farmi koji su se odbijali o zidine, to ni ne računam. Ali to mene ne čini manjom njubarom, niti me čini NEfarmom.

Osjećam se NEfarmom jer sam uletila na taj s2 sa zakašnjenjem, nisam poznavala nikog, i dva mjeseca prije ulaska u savez izdržah bez da mi itko ukrade iti 1 pišljivi ress. A bila sam solo igrač u debelom zaostatku i totalni početnik ako ne računam ono malo vremena na s4.

Nisam farma, ali sam i dalje njubara :patkica: Bez obzira što sam prilično dobro kotirala u samom savezu usprkos tome što mi je to bio prvi server, i što sam se regala mnogo, mnogo kasnije. Smatram se ok igračem obzirom na relativno malo iskustva ali ne zboh jebenih brojki i vlastitih statistika već zbog akcija. Zato jer sam igrala tako da se u savezu znalo da ću ja uvijek svoje obaveze izvršiti bez da me se podsjeća, da ću kao offer nemilosrdno pljačkati, da ću svojim defferima čistiti oaze, farme i što god im treba jer je njihov rast moja sigurnost, da ću skucati off ako treba i ako ocjenim da je to dobro za savez. Jer nije bitno da ja osobno budem velika faca s najvećom vojsku na serveru kako bi se mogla hvaliti po forumima da sam bila među "top offerima" već da je moj savez najjači.

Ali zato, s druge strane, od mene nitko nije tražio pizdarije niti da glumim ičije garaže. Jer na to ne bi pristala. Dajem koliko dobijem. Nekad više dam ali ako JA tako odlučim a ne pod ikakvom prisilom. A pola igrača što se diči sa pobjedom svojih saveza, u principu su bili dobrovoljne farme. E hebiga, više cijenim igrača kojeg kao solo igrača farmaju, nego onog kojeg farmaju unutar vlastitog saveza.

To što je netko u velikom savezu pa ga ne napadaju, ne čini ga manjom farmom. Niti čini nekog većom farmom ako mu se nekad i zbog spleta okolnosti, a možda tu i tamo koje greške, dogodi da ga netko opljačka. Mislim, niti smo svi bezgrešni a neki od nas imaju i RL.

Ono što ti hoću reć ovom plahtom teksta, fakat su malo to "farmice", "moj tata je veći od tvog tate" šprehe lejm.

Nemaš argumente za svoje tvrdnje, sorry. A i fakat to o megakoaliranju zvuči smješno kada priča član PCa. Isto kao što bi bilo smiješno da takvo nešto kažem ja kao bivši član DMa. Nemoj se ljutit, ja ti kao nepristrani promatrač kažem kak' vidim tvoje prepucavanje s ostatkom svijeta.

Odoh se sad napit, još imam BP pa ne moram dežurat na Travianu
    Uređeno od strane Agasaya (30.12.12 um 00:00 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

..dosadan server..treba isprovocirat koji sukob... :girlw:

Član foruma gunner's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

a kad krene akcija pola servera ce se pobrisat
    kifla u <3

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

a vidim da se krug istih postova, tema, i bedastoča počeo vrtiti u krug tako da ću se malo udaljiti s foruma jer nema smisla gubiti vrijeme ovdje.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

care ne igram ove djecje verzije,ali mogli bi duala ako oces
    ne igraš te dječje verzije, a skoro svaku t4 verziju do sad si igrao ili igraš joj joj, ta ovisnost

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Agasaya Vidi post
    ...
    Uh, moram rec da me umorio post. Al da se malo nadovezem.
    Moje misljenje je da te farmom ne cini jedno uzimanje ressa nit ne farmom ako ti u nekom napadu netko nije uzeo resse. Farmom te cini nesposobnost rjesavanja tog problema. Ako te netko farma iz dana u dan, a ti nisi sposoban ili nemas volje to rijesit, e onda si farma. Ne ako te netko napao u 4 ujutro i uzeo ti nesto ressa.

Sto se tice price "ja dajem koliko ja ocu kad ja ocu i kako ja ocu samo ako ja ocu a ne ako mi se kaze....", ta prica u iole ozbiljnijem savezu ne moze proc, odnosno bar nebi trebala. Ta prica je do krajnjih granica bila u DMu, zato se i događalo da je u svakom napadu istih 5 igraca deffano, a ostali katani. Na kraju krajeva, zato je i server izgubljen. Savez treba imat vodstvo, i ti svojim ulaskom pristajes da te ti ljudi vode. Kako su mene naucili, kad ti kazu da posaljes napad, posalji off pa onda pitaj zasto. Kad ti kazu da negdi posaljes deff, saljes. Nebitno jel ti imas napade, jel te susjed zamolio, jel ti stric rekao.... Dozvolit da svak radi ono sta on misli da je najbolje i kako on misli najbolje, a sa sto ljudi imas 95 razlicitih misljenja,... ne vidim tu bas neku mudrost nit mislim da moze takav nacin igre dugorocno dovest do neceg dobrog.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244