Stranica 135 od 778 PrvaPrva ... 3585125133134135136137145185235635 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,341 do 1,350 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    da sam znao kakvi će ovi papci ispast vjeruj mi sasvim drugačije bi bilo sve organizirano i decidirano ti tvrdim LZN&Bojna bi sravnala bezimene&NAV do arteva i na kraju bi uzeli server (kao što ga je uostalom Drlja i uzeo :cerek
    Jel to pricas o serveru na kojem ste se borili protiv SVZ , IBZ i kasnije ovih tu nekih savezica kaj su sad glasni ?
    Daj nemoj se sramotit. Pa sravnjeni ste sa zemljom , a ti pricas o naseljavanju...

@ azriel , gak : Na tom serveru je Dado sigurno bio top 5-10 offera. Jedino kaj ga je zavrsio sa jednim selom al kaj ces...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zagor_s1 Vidi post
    Jel to pricas o serveru na kojem ste se borili protiv SVZ , IBZ i kasnije ovih tu nekih savezica kaj su sad glasni ?
    Daj nemoj se sramotit. Pa sravnjeni ste sa zemljom , a ti pricas o naseljavanju...

@ azriel , gak : Na tom serveru je Dado sigurno bio top 5-10 offera. Jedino kaj ga je zavrsio sa jednim selom al kaj ces...
    pricam o serveru poslije toga

i nisam zavrsio sa jednim selom,vec 5-6 doduse sva cropkilana :cerek: a ako se dobro sjecas ostavili ste na mojim selima koliko ono kilova????
    evo našao sam
    http://forum.travian.com.hr/showthre...light=%9Aefika
    Uređeno od strane dadozg (30.12.12 um 15:25 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

pricam o serveru poslije toga
    Moje isprike onda.
    Ah , dobra stara vremena .... Dobar server (bar na +/+) je to bio.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zagor_s1 Vidi post
    Moje isprike onda.

Ah , dobra stara vremena .... Dobar server (bar na +/+) je to bio.
    meni osobno najdraži server bez obzira kaj sam ga izgubio takav fajt se nije ponovio više nikada na hr serverima....
    lp
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Agasaya Vidi post
    Ali dobro vodstvo od igrača neće raditi "garaže". Već će igrači biti motivirani sami dati svome savezu. Ali će i savez dati za uzvrat njima. Jer ako savez ne potiče rast SVIH svojih igrača već stvara igrače garaže i dobrovoljne farme za deset-petnaest igrača, onda se radi o igri nečijeg ega a ne o savezu. A to se u mnogo saveza radi, a onda se dobrovoljne farme diče velikom igrom jer su bile članovi velikih saveza.

Kao što rekoh, mene nikad nije trebalo 2 puta pitati nešto. Nikad. Ali bi možda bilo tako da sam bila u nekakvom savezu gdje se od igrača, kako su neki navodili, rade "garaže".

Glede DMa, neću tu ulaziti previše u diskusiju glede strateških odluka, nisam bila tu do kraja servera, već sam bila zbog privatnih obaveza prisiljena napustiti igru i predala sam svoj acc. Donijeli su nekoliko loših strateških odluka na samom kraju, i jebiga.

No što se tiče odnosa prema igračima, tu je sve bilo na mjestu, barem dok sam ja još uvijek igrala. I nitko nije radio što mu je palo na pamet i vodio svoju politiku, obaveze prema savezu jesu postojale, znalo se što se smije a što ne, i što se od igrača očekuje, ali se nisu niti tražile sulude stvari od manjih igrača na dobrobit nekolicine većih. Što se, priznat ćeš, u mnogo saveza radi.
    Jos nisam naisao na savez koji od nekoga od svojih igraca trazi da bude garaza. I nemoj se ljutit, al zaista ne vjerujem da je vodstvo nekog saveza to ikad trazilo od igraca. Uostalom, ako ti netko kaze budi garaza, uvijek imas opciju "Napusti savez".
    A vezano za ovo o DMu, mora bit da ne pricamo o istom serveru/savezu. Jer DM u kojem sam ja igrao (doduse isto ne do kraja servera) je bio sve samo ne jednak prema svim igracima. Jer kad krenu napadi uvijek isti igraci su dobivali deff, dok se ostale moglo slobodno katat. A ne znam kako ti gledas na to, po meni i nije bas jednak tretman. Slazem se da je nekad mozda bolje sigurno zastitit dobar off po cijenu katanja manjeg igraca na kojeg vjerovatnije ide napad, al opet tako cijeli server radit.... not my kind of game.
    No dobro, da ne pricamo dalje o nekim krivim serverima, ima li sto novog na ovom?
    Bude li se ovi Diktati, rare, papucari,... po -/-, ili je i dalje odmaranje?

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Bude li se ovi Diktati, rare, papucari,... po -/-, ili je i dalje odmaranje?
    Pa i nije baš odmaranje , fina igra .
    Doduše nisu neke uber akcije/katanja ...al nađe se tu i tam solo napadi ....igramo se uglavnom .

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

pa da si pratio taj server (tj.pratio si,ali razumijem te naravno da ne smiješ sad priznati ovo )trenutak kad smo buraz i ja stavili acc na gašenje naš acc je bio u top 5 na serveru i vojno i ekonomski
    vauuuuuu i ekonomski top 5.

daj mi reci jeste bili i top 5 pljačkaša? ako jesii onda si mi idol

pa normalno da dam pratio stanje i zato si mi fascinantan sa svojim hvalospjevima o nekom top 5.

Pa tvoj širokrug napadanja je bio 2-3 sata i uspil se se svaki put zabiti, tak da to top 5 dokazuje samo da ne znaš igrati
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    vauuuuuu i ekonomski top 5.

daj mi reci jeste bili i top 5 pljačkaša? ako jesii onda si mi idol

pa normalno da dam pratio stanje i zato si mi fascinantan sa svojim hvalospjevima o nekom top 5.

Pa tvoj širokrug napadanja je bio 2-3 sata i uspil se se svaki put zabiti, tak da to top 5 dokazuje samo da ne znaš igrati
    i onda je svizac zamotao cokoladu

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

i onda je svizac zamotao cokoladu
    boli istina

nego jesi bio i top 5 pljačkaš ROTFL

e a šta ti znači valhalla u potpisu, vidim da je u zagradi, to da si skoro bio u tom savezu ili da si nekoga sital ROTFL
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    boli istina

nego jesi bio i top 5 pljačkaš ROTFL

e a šta ti znači valhalla u potpisu, vidim da je u zagradi, to da si skoro bio u tom savezu ili da si nekoga sital ROTFL

ovo bu sad cudno
    na proslom serveru sam ga osobno sterao u k i od onda nismo pricali
    ali dado je bolji igrac od vecine vas dok se i spaja par puta na dan zato ckomite lepo
    da prica prevec i pretjeruje je istina je
    mana pun kup
    al bi vas mogo ucit igrati
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244