Stranica 23 od 778 PrvaPrva ... 1321222324253373123523 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 221 do 230 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

-+ koaliciju tnt,KEF@,DICKTAT,OSRH,L.V.(tu se nalaze jos KRIK, MILF i EO koji nemaju nista potpisano trenutno)
    ++ koalicija Savezi:NAV,PTSP,RNN,reBorn.PTSP™(nemaju neku vecu konkurenciju na kvandrantu osim woff saveza koji nema puno izlgeda)
    -- RARE,PiP,Šlapice,Ponosni,SC,ZNG (niko nema potpisano za sada iako se suskalo da P i slapice dolaze skupa na server)
    +- !!SC!!,No N,TNT®( mislim da !!SC!! nece imat neke vece probleme na svom kvandrantu)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ma ti si zakon!

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

ha ha vidim bije se bitka izmedju -+ i ++ tko ce vecu koaliciju sloziti i onda se neko zali kako je na hr serverima uzasno
    :paladinko:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Na -+ u saveznistvu je tnt kefa i dicktat, pa ja mislim da ce i najbolje biti na -+ kordinatama :sjekiraš::sjekiraš::sjekiraš:

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

hmm ne bi me začudilo da se te dvije velike koalicije sa -+ i ++ još i međusobno povežu :to victory:
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kolesterol Vidi post
    hmm ne bi me začudilo da se te dvije velike koalicije sa -+ i ++ još i međusobno povežu :to victory:
    :cerek: :cerek: e to bi show program bio
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

ali sa druge strane ima i jako dobrih ekipa koje imaju šta pokazati i bez pomoći drugih... pričekajmo još malo da vidimo, još stignem molit da me prime u najveću koaliciju :party:
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mangup Vidi post
    ha ha vidim bije se bitka izmedju -+ i ++ tko ce vecu koaliciju sloziti i onda se neko zali kako je na hr serverima uzasno

Ispravak netočnog navoda - mi ne slažemo nikakvu novu koaliciju, NAV i PTSP su saveznici od drugog s1 servera, a prošli s1 je bio s nama i reBorn. Tko je igrao prošli s1 to zna...Samo potvrda da je koalicija šljakala. RNN je dio našeg NAVa okupljenih u taj savez.. End of story..
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Ispravak netočnog navoda - mi ne slažemo nikakvu novu koaliciju, NAV i PTSP su saveznici od drugog s1 servera, a prošli s1 je bio s nama i reBorn. Tko je igrao prošli s1 to zna...Samo potvrda da je koalicija šljakala. RNN je dio našeg NAVa okupljenih u taj savez.. End of story..
    meni drago da koalicija sljaka sam nemojte previse wingova radit

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

-+ koaliciju tnt,KEF@,DICKTAT,OSRH,L.V.(tu se nalaze jos KRIK, MILF i EO koji nemaju nista potpisano trenutno)
    evo i ja imam ispravak netočnog navoda (ispred tnt-a) : nisam se čula niti znam tko vodi OSRH i L.V., a sa Kefom i Dicktatom smo u kombinaciji od prošlog servera tako da je to samo nastavak suradnje (uostalom kad se zbrojimo jedva da prelazimo jedan maximalno popunjen savez) :gamer s mišem:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244