Stranica 322 od 778 PrvaPrva ... 222272312320321322323324332372422 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,211 do 3,220 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma jole's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Majka Sultanija Vidi post
    pa ja vidim da ti fali koja!!
    idemo slovkati

D-A-L-I T-I J-E J-A-S-N-O D-A S-U NJ-I-M-A P-A-D-A-L-I A-R-T-E-V-I N-A P-A-R P-O-LJ-A O-D O-F-F S-E-L-A, D-O-K J-E N-A-M-A T-R-E-B-A-L-O 8 S-A-T-I D-O T-A-M-O

ajde sada pajkiti, svijetla su se odavno upalila

:lol2::lol2:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

idemo slovkati

D-A-L-I T-I J-E J-A-S-N-O D-A S-U NJ-I-M-A P-A-D-A-L-I A-R-T-E-V-I N-A P-A-R P-O-LJ-A O-D O-F-F S-E-L-A, D-O-K J-E N-A-M-A T-R-E-B-A-L-O 8 S-A-T-I D-O T-A-M-O

sve to stvar lose organizacije od pocetka servera.... nemoj se ljutiti samo to nije dobro za bake u tvojim godinama :cvijece i proljece:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

idemo slovkati

pa ne vidim problem...mi smo napadali na 15 sati kad smo isli u akciju s areno na 16(cca 80 polja)...vi imate ekipe na 100 kordama...koja je do RARE 50-80 polja...koliko vidim...zasto niste onemogucili da vam pokupe arteve samo vi znate...

oni su se selili 150 kordinata dalje od prvih sela...zasto niste skatali prva sela i onemogucili razvoj cropa samo vi znate...

nas ima 100 na +- i pokupili smo 90% arteva na kordama...vas je duplo vise...ok...protivnici su neusporedivo razliciti...al to ne znaci da ih ne treba napadat...

znam samo da ce vam bit napeto...a i svima okolo zanimljivije...

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    pa ne vidim problem...mi smo napadali na 15 sati kad smo isli u akciju s areno na 16(cca 80 polja)...vi imate ekipe na 100 kordama...koja je do RARE 50-80 polja...koliko vidim...zasto niste onemogucili da vam pokupe arteve samo vi znate...

oni su se selili 150 kordinata dalje od prvih sela...zasto niste skatali prva sela i onemogucili razvoj cropa samo vi znate...

nas ima 100 na +- i pokupili smo 90% arteva na kordama...vas je duplo vise...ok...protivnici su neusporedivo razliciti...al to ne znaci da ih ne treba napadat...

ma bitno je da se klika ..... i da se pokušava ostvariti što bolji rezultat ...... sve u svemu ....... artovi su raspoređeni ... sada ide peirod igre koji bi trebao dat krokačima i slonekima malo više mira ...... ipak moramo voditi svi skupa računa i o njihovoj populaciji :pije kavu:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post

mislim da kad bi sad išli sagledat,ko je koga napadao.Kolko koga ima u ,dapače nepostoječim koalicijama,pa kolko je ko uzeo arta,bi se neki mogli pokrit po vuhima.da i kolko se ko puta zabio.to je bitan podatak jer je to isplanirano unapred

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

cc niko ne smije poslat na mene fejk a kamoli pravi napad :cerek:

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

U igri arteva najlošiji se pokazao SC ,no najbolji po popanju he he izgleda da pop pobjeđuje .

Toliki pushevi, pripreme a sad će biti sve puno izgovora.

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    kaže osoba koju se pushalo i zbog koje su se raskidala nenapadanja,i koju će se deffati kad zatreba
    jako lijepo kad osobi kojoj daš sve,pa ti zabije nož u leđa

da si imalo realan,rekao bi da je SC jako dobro prošao,te zajedno sa saveznikom ulovio 3 vrlo bitna arta sa obzirom na stanje na kvadrantu te sa obzirom gdje su se mali artevi pojavljivali
    ja sam reko ko mi bude drug kod njega ce da padnu artevi

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tomo Vidi post
    sve to stvar lose organizacije od pocetka servera.... nemoj se ljutiti samo to nije dobro za bake u tvojim godinama :cvijece i proljece:
    da,imaš pravo trebali su potpisat sa polovicom servera :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244