Stranica 331 od 778 PrvaPrva ... 231281321329330331332333341381431 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,301 do 3,310 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Ajde bolje da se neki maknu sa ovog foruma i klikaju (ekipa SC) a ekipa !!SC!! me strahovito podsjeća na vallhalu jedino im fali još vader i njegovi dualli ,ko da ste njegova jeftina kopija.

Pa što ako se !!SC!! sa svima potajno (njihova sposobnost) dogovara i ima 2/3 servera uz sebe dobit će server i kraj priće ,a ova ostala trećina servera neka kuka cijelo vrijeme( tu piskara) i golda i trudi se malo dosadu ubijat na serveru ili imate opciju ko i na zadnjem t 3.6 S5 serveru ,ljepo pogasite račune i brišite na strane servere i tamo ratujte, vjerujem da tamo nećete ratovat sa 2/3 servera.

Ne branim niti jedne ali neznaš koji su gorji ovi koji plaču ili ovi koji se hvale.

Žalosno zato i imamo tako ljepe servere i sve veći broj igraća na njima.

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bezimeni Vidi post

Ne branim niti jedne ali neznaš koji su gorji ovi koji plaču ili ovi koji se hvale.

Žalosno zato i imamo tako ljepe servere i sve veći broj igraća na njima.
    :goodpost::goodpost::goodpost:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

..... ovdje ima jako loših silinica koje remete moj duhovni razvoj ... trebalo bi opet na hlađenje poslat neke 8)

p.s. no sikiriki ... ovo je samo igra :gamer:

Član foruma Inkvizitor's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Dado, prvo pročitaj pravila foruma, pa onda piši. Tamo ti piše i što je zabranjeno i kome se možeš žaliti na rad moderatora.
    Osim toga, bacanje optužbi kako sam ja njihov moderator, govori samo o tome kako si totalno neupućen i vrijeđa mene kao predstavnika travian tima.

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

da cujem sto sam propustio? osim da SC krivi nas za svoju losu organizaciju, naseljavanje i uzimanje arteva... ne znam cemu nezadovoljstvo, vis kak ste maznuli hranu s +/- :cerek:
    Uređeno od strane billymadafaka (23.02.13 um 10:34 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    da cujem sto sam propustio? osim da SC krivi nas za svoju losu organizaciju, naseljavanje i uzimanje arteva... ne znam cemu nezadovoljstvo, vis kak ste maznuli hranu s +/- :cerek:
    ništa pretjerano SC-ovci idu dadinim stopama ne ide im u igri pa su padale uvrede

lažeeeeeeeeeeem ima novost po postovima sam skužio da kontroliramo moderatore i mh-a
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    ništa pretjerano SC-ovci idu dadinim stopama ne ide im u igri pa su padale uvrede

lažeeeeeeeeeeem ima novost po postovima sam skužio da kontroliramo moderatore i mh-a
    a pa naravno, vis kak smo sredili da batonu skinu pola popa... uplasili smo se njegovog offa :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post

Čime se ti pucas?
    Tko vas krivi za bilo sto?Tko kaže da smo mi nezadovoljni?
    vidim i ja kako ste i vi maznuli hranu ša -/-
    Uređeno od strane sbk83 (23.02.13 um 11:00 Uhr)

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Čime se ti pucas?
    Tko vas krivi za bilo sto?Tko kaže da smo mi nezadovoljni?
    vidim i ja kako ste i vi maznuli hranu ša -/-
    jel to konacan post? ili jos nisi tocno smislio sto napisati? ee pa vidi se kako ste nezadovoljni i opet nas poceli prozivati za kojekakova saveznistva i +/+ itd... iako to saveznistvo s +/+ jos nista nije pridonijelo stanju na serveru, a vi ipak cmizdrite jer niste uspijeli osigurati svoje arteve na -/-... ima nesto sto se zove plansko naseljavanje inace,tako da teza "nismo imali srece" ne drzi vodu

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

za neke bi stvarno bilo najbolje da se klone foruma jer svojim postovima idu na stetu svojim savezima,a i sami sebe prikazuju u losem svjetlu.
    ovo je ipak samo igrica...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3