Stranica 422 od 778 PrvaPrva ... 322372412420421422423424432472522 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,211 do 4,220 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    vasa katanja su totalno savrsenstvo, maestralna su
    Slazem se u potpunosti iako ne igram u SC-u.

Član foruma jole's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od orchidea Vidi post
    Opet se brisu postovi koji su navodno off topic, dok drugi off topic postovi ostaju. Ocito se brise samo ono sto ukazuje na evidentne pogreske Travian teama. :usisava:

Obrisan je cak i djelomicni on topic gdje hvalim pljackase i njihov skromni odgovor.

Zasto su moji postovi obrisani - nisam nikoga vrijedjala, nisam bila nepristojna, nisam psovala, samo komentar na vremensko razdoblje primirja.
    I to i nije off topic, moliculijepo, jer se tice dogadjanja na serveru, naime primirja na serveru. Ako je ratna akcija na serveru on topic, onda i njezina suprotnost odnosno odredjeno primirje takodjer jest on topic. Dogadjanja na serveru nisu samo fajtovi, u to smo se falabogu mogli uvjeriti i prije.

:goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Steta sto RARE nije skupio jos deffa,ali u dobar deff i off u svakom slucaju :palčina:

SC jos jednom dobro odradjena akcija,dobri offovi. A !!SC!! vise srece drugi puta :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od jole Vidi post
    :goodpost:
    Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    potpisujem...
    Eto slazu se i saveznik i protivnik
    Hocemo primirje s normalnim datumom, hvala!

Citat Citat od Superhik Vidi post
    To sam si ja namjestio primirje da vas mogu napadati lakše :sjekiraš:
    A sto ti igras slikovnice? (svidja mi se ovaj ratnicki urlik :girlw: )
    nabolja ekipa: MiD & NN :staklenka:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Možda da primirje krene od velikog petka ili četvrtka ili srijede??
    Najbolje da primirje traje tjedan dana prije blagdana i tjedan dana nakon praznika, naravno uz prigodni popust od 95% na gold za vrijeme trajanja primirja. U slučaju da nekome ne odgovara raspored primirja trebalo bi staviti i opciju "pauza igre" pa se server zaustavi dok dotični igrač/ica ne "odpauzira" igru. Ili možda da se smije ratovati samo svaki neparni dan u tjednu a vikendima nikada? I baš interesantno kako ste do sada igrali za vrijeme misa

Kako god se napravilo uvijek će se naći razlog za kukanje i žalbe

Pa stoga žalbe i sl. pišite na privat poruke nadležnima na forumu ili adminu na mail a ovdje se ostavite toga jer to nije tema ovog PDFa
    pravi katolici trebaju propagirati mir, suzdržanost i siromaštvo, ne trošiti na gold, moliti se bogu a ne ratovati po internetu. ukinimo primirje!!!
    Samo se šalim.....:daje cvijet:
    since 2008

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od orchidea Vidi post
    Opet se brisu postovi koji su navodno off topic, dok drugi off topic postovi ostaju. Ocito se brise samo ono sto ukazuje na evidentne pogreske Travian teama. :usisava:

Obrisan je cak i djelomicni on topic gdje hvalim pljackase i njihov skromni odgovor.

Zasto su moji postovi obrisani - nisam nikoga vrijedjala, nisam bila nepristojna, nisam psovala, samo komentar na vremensko razdoblje primirja.
    I to i nije off topic, moliculijepo, jer se tice dogadjanja na serveru, naime primirja na serveru. Ako je ratna akcija na serveru on topic, onda i njezina suprotnost odnosno odredjeno primirje takodjer jest on topic. Dogadjanja na serveru nisu samo fajtovi, u to smo se falabogu mogli uvjeriti i prije.
    meni su obrisali jedno 300 postova pa ne kukam proci ce i to :cerek:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    Zaista ne vidim čemu opet takvi tonovi. .....Igrač kojeg ste skatali niti nema forum account kao i većina ekipe iz našeg saveza. A oni koji imaju svaki put dođu i komentiraju kao što sam vidjela da je i anita napravila.
    opet, stvar kuta gledanja
    ili se ne smije peckati po cs
    ljudi legitimno pitaju, dal su pehisti pa opet katali igraca koji ce nestati sam od sebe

btw, onako, random mi padaju napamet: daki, dus, cestar, crazy hill, relayer, kova, gabi, anita, arcikos, kama, keyo, sui, korejac, misterio, billy, juco...
    naravno da sam neke zaboravio, naravno i da neki ni nemaju forum acc niti prate forum, ali nije bas da vas nema tu
    i ne, niti ne ocekujem da bi trebali hvalospjeve davati suprotnoj strani, ali isto kao ssto znate cestitati, ne bi bilo lose da naucite podnositi i malo flejmanja na svoj racun, jer i to je sastavni dio foruma

@isabella
    a di si ti vidjela dobar off

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    @isabella
    a u tebe (blush)
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post

@isabella
    neznam na cije offove mislis ali bar su bili viđeni
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

pokazao je nama iglić slike,nemoj tako :sjekiraš:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5