Stranica 423 od 778 PrvaPrva ... 323373413421422423424425433473523 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,221 do 4,230 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

kaj nama protivnici imaju čestitati na dobroj akciji, zamisli ti ovo netko te u ratu pobijedi i ti mu čestitaš, prestrašno:brukica:

ili netko me kata , a ja da mu čestitam, koje čestitanje zgazit ću ga ko mrava

koje izigravanje dobrote i čednosti, uvali ga protivniku do srži pa nek si misli, sigurno mu nije do čestitanja

ovak izgleda da smo svi ko velka familija, ja te roknem ti mi čestitaš, ma moš misliti kak mi treba tvoje čestitanje, makni deff da te zrokam pa da idem na sljedečega, priznam samo krv i znoj, čestitanje je za male bebeROTFL

jedino ako mi cestar čestita to priznam:pivo:

i plavušan kmet
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Možda da primirje krene od velikog petka ili četvrtka ili srijede??
    Najbolje da primirje traje tjedan dana prije blagdana i tjedan dana nakon praznika, naravno uz prigodni popust od 95% na gold za vrijeme trajanja primirja. U slučaju da nekome ne odgovara raspored primirja trebalo bi staviti i opciju "pauza igre" pa se server zaustavi dok dotični igrač/ica ne "odpauzira" igru. Ili možda da se smije ratovati samo svaki neparni dan u tjednu a vikendima nikada? I baš interesantno kako ste do sada igrali za vrijeme misa

Kako god se napravilo uvijek će se naći razlog za kukanje i žalbe

Pa stoga žalbe i sl. pišite na privat poruke nadležnima na forumu ili adminu na mail a ovdje se ostavite toga jer to nije tema ovog PDFa
    ako cemo se vodit tom tvojom logikom, zasto onda bozicno primirje ne bi pocelo na Bozic, tocno u podne..? ili novogodisnje 1.1. tocno u podne? ako uvijek prije velikog blagdana primirje pocne dan prije u podne, ne vidim razlog zasto to ne bi bio slucaj i za Uskrs.. ista stvar se dogodila i prosle godine, dogadja se i sad... i ok, Hik, ovo nije tema ovog PDFa, al je dio serverskih dogadjaja.. i ako Vam kao clanovima TT-a ne odgovara da se o toj specificnoj temi raspravlja ovdje, onda nam dajte prostor na forumu gdje se javno mozemo pozalit na takve ''propuste''.

Hvala.

p.s. malo mi je bedasto zalit se na ovo u PDFu ''Greske u igri'' jer ovo nije bug nit su programeri nest zeznuli ili previdjeli.. ili ipak? :patkica:
    Uređeno od strane Pinot (28.03.13 um 19:32 Uhr) Razlog: ima jos i post scriptum..
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Žene,djevojke i gospođice i gospođe, u Šlapicama imamo stroga pravila protiv vrijeđanja,pa se tenk ili mali konj u igri ponudio da ga možete jahat za ispriku.

Prva vožnja besplatna cure navalite.
    možda bi i navalile,kad nebi postojao sulejman i harem ,nesrećo

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kiler Vidi post
    kaj nama protivnici imaju čestitati na dobroj akciji, zamisli ti ovo netko te u ratu pobijedi i ti mu čestitaš, prestrašno:brukica:

koje izigravanje dobrote i čednosti, uvali ga protivniku do srži pa nek si misli, sigurno mu nije do čestitanja

ovak izgleda da smo svi ko velka familija, ja te roknem ti mi čestitaš, ma moš misliti kak mi treba tvoje čestitanje, makni deff da te zrokam pa da idem na sljedečega, priznam samo krv i znoj, čestitanje je za male bebeROTFL

i plavušan kmet
    eto vidis... sto reci o tome i pricam, vecini vam je takav stav...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

grozni smo ukratko rečeno

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    eto vidis... sto reci o tome i pricam, vecini vam je takav stav...
    Pretpostavljam da si to zaključio razgovorom (dopisivanjem) sa 50-ak igrača iz SC-a!? To bi bila većina! Jer vidim da volite generalizirat cijeli savez po postovima od nekoliko njih, još šta je najgore često ti ljudi niti ne igraju u savezu, čak niti na ovom serveru.

Ako nekome odgovarate na post, odgovorite njemu/njoj! Nema smisla prozivati cijeli savez, pogotovo jer ste sa mnogo njih igrali već skupa i danas-sutra opet će se nać na istoj strani.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od kiler Vidi post

i plavušan kmet
    Kako Izet kaže, braćo mila
    Igrica je, stvar je nadmudrivanja , da te netko pobjedi u stvarnom kao ovdje na igrici prema nekim tvojim shvaćanjima, ne bi mu u neku ruku mogao ni čestitati osim ako nemaš par života da mu iz nekog drugog čestitaš

Jel ti igraš da istreseš frustracije neke, ili možda da se zabaviš, jer ja sam siguran da ovdje 95% igrača igra da se prije svega dobro zabavi i nadmudruje u akcijama sa drugim igračima.

Jbg, ako je netko bolji i nadmudrio te u nečemu (promašio deff ili šta već...prošao bez gubitaka...) red je koliko toliko da mu se i čestita
    Skucao sam se 1 000 000x , kad me god dočekaju čestitam na deffu, i 90% slučajeva gdje prodjem i skatam ljudi opet čestitaju...
    Ali pazi, ljudi
    Ne kažem ja da ti nisi čovjek, hehe, al jbg, preozbiljno nekako shvaćaš ratnu igricu i olako je uspoređuješ sa RL ratom jer to ni po čemu nemožeš uspoređivati ...

:pivo:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    pokazao je nama iglić slike,nemoj tako :sjekiraš:
    a zamisli tek ako je to fejk ili photoshop
    a vec postalo urbana legenda

nego,salu na stranu, ide li jos kakav odgovor od cs prije primirja ili se vec moze spremati polako na produzeni vikend

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    možda bi i navalile,kad nebi postojao sulejman i harem ,nesrećo
    Sulejman i harem su 0 naspram jednog jahanja, gdi su oni još od toga cc
    šlapice :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

ovdje se stvarno više netreba zajeb... jer ljudi ne kuže ni sarkazam ni flejmanje najobičnije

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244