Stranica 454 od 778 PrvaPrva ... 354404444452453454455456464504554 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,531 do 4,540 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Jesam ja propustio da je SC osvojio server???
    barem toliko kokodačete

za tramax-a pročitao si ti da ne kažem šta svi koji su trebali ići su i išli točno kako je zamišljeno (osim grofa) plan je bio ići bez rammera a to koga si ti očekivao ne bih ulazio.
    Da ste imali pomoć servera sinoć jeste,vidili ste tnt off doma billy&jura nisu mogli fejkove slati

Isto kao što ti stalvjaš prepiske kad je deff slan ti ja mogu dati svoju izjavu da se 100% kucamo kad je server pao.

No nebitno uhvatili ste nam sve ww-off mi sad skoro svi idemo na deff

dado
    evo pronašli mačka hvala što se brineš
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

mislin klupa polemika ko nebi deff najjači off na serveru ...( samo bud...) amo dalje ...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    pa ti polemiziraš; ako se ne varam ovo je moj prvi post
    pričate kako "netko" nije poslao off iako je stizao ali je znao da se kucamo
    ja sam ti dao odgovor
    e sad kako si ti pročitao a krivo pretpostavio... neću ulazit u te sfere
    Kova, zaboravi, da, mislio sam da će billy&juco probijati, no nije, sad dal on nije isao prvi zato jer je pao server, il dal je znao da se kucate pa nije poslao, pa iskoristio guzvu i lupio mucko djubre, to ostaje na vama i u vašim redovima, nama svejedno!

Čestitke na akcije, igramo se i dalje, i to je bitno, zar ne? :fajter:
    Uređeno od strane sbk83 (10.04.13 um 23:00 Uhr)

Član foruma dalmatinac22's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ma gledajte ljudi, kova je špija, on je javio metu, i to je to
    a kozo jedna, sam ti rekao da ne rečeš nikome

Citat Citat od kova741 Vidi post
    Jesam ja propustio da je SC osvojio server???
    barem toliko kokodačete

za tramax-a pročitao si ti da ne kažem šta svi koji su trebali ići su i išli točno kako je zamišljeno (osim grofa) plan je bio ići bez rammera a to koga si ti očekivao ne bih ulazio.
    Da ste imali pomoć servera sinoć jeste,vidili ste tnt off doma billy&jura nisu mogli fejkove slati

Isto kao što ti stalvjaš prepiske kad je deff slan ti ja mogu dati svoju izjavu da se 100% kucamo kad je server pao.

No nebitno uhvatili ste nam sve ww-off mi sad skoro svi idemo na deff

dado
    evo pronašli mačka hvala što se brineš
    Ne kužim u čemu je baš frka?! Server je pao, neke fejkove se nije moglo poslat. Ocke, al brate daj mi reci kako su ovi trebali znati jel vas pad servera omeo u slanju fejkova ili pravih? Svjesni su bili da dio nije poslan zbog pada. Al velim... na osnovu broja napada se nemre znat jel pravi ili fejk fali. Zar ne?

Što se tiće tog famoznog čitanja napada. Moram ipak malo ispraviti tramaxa. Naime, da je frajer, priznao bi da se i veliki BO micao u drugo selo. Zašto? Pa deff su rasporedili tamo di su mislili da će trebati. No opet su se osigurali glede arteva sa strane. Osobno mu skidam kapu na organizaciji svega jučer. Tip je ono.... (teško mi ovo sad priznati)... apsolutni kralj =)

Kova... prijatelju.... kalaj nos malo i čestitaj ljudima Ovak nisi cool niti malo. Štoviše... ispada da je pravi kova na kraju prodao svoj nick nekom balavcu....

I da, nije SC osvojio server "još". Što ne znaći da hoće =)
    Imaš hrpu finih igrača i offera u savezu. Bit će tu još svašta do kraja. U to nitko ne sumnja, pa najmanje ja. Al da vas ovi klinci razvaljuju ko beba zveckalicu?! O da

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Mene samo zanima jedna stvar kao neutralnog promatrača .... zašto i pobogu zašto ekipa moja konstantno radite iste akcija sa očito istim rezultatom?
    Tu mislim na oba SC-a iako jedan ima malo više uspjeha od ovog drugog.
    Inače, svaka čast na offovima, imam dojam da ++ igra na nekom serveru koji je krenuo 3 mjeseca kasnije
    Al otom potom
    MiD

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Kova, zaboravi, da, mislio sam da će billy&juco probijati, no nije, sad dal on nije isao prvi zato jer je pao server, il dal je znao da se kucate pa nije poslao, pa iskoristio guzvu i lupio mucko djubre, to ostaje na vama i u vašim redovima, nama svejedno!

Čestitke na akcije, igramo se i dalje, i to je bitno, zar ne? :fajter:
    krivo si mislio... to je bila patka da bi se proslo na prazno selo s poluoffovima, sekundarcima, defferima s malo kata itd... fino zamisljeno s mog gledista, ali eto nije proslo i cestitao sam odma sinoc nakon kucanja za deff

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

kako super postovi,izašo mačak ko miš na sir,nije stigo izdržat da neizađe iz rupice,ili se to rupa proširila,no ipak se uspjelo skatat crop mucko djubre pa ono ima se čime pohvalit,malo glupo izlazit sa izgovorima server nas je prevario,izjavio sam i ja...pa anita dođe istom pričom pa još neznam kolko njih,super izgovor kojeg iznosite 50x,kome se vi pravdate ba,o čemu vi pričate,tražite izgovor za zakucavanje,a nama sami iznosite "hvala nuteli,možeš gasit",je 2x sjedamo radi istog igrača na vaš zid,al brate mili vi nalazite stvari za pravdanje isto košto smo mi mogli,šteko server nije mogo deff stignit,nije se uspjelo poslat,aj relax malo,igramo se,vaš bjes i razočaranost je opravdana,iskreno da se nama klepio BO,bogami bi i mi bili van sebe,a kamoli vi,što bi se reklo nije ljubav paradajz

billy pčelico,meni da su maznuli BO,nebi spominjo i prozivo ljude farmama ,vidio si kako naši odma presjecaju ispod koljena,kako ti kažeš nisko nisko
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    krivo si mislio... to je bila patka da bi se proslo na prazno selo s poluoffovima, sekundarcima, defferima s malo kata itd... fino zamisljeno s mog gledista, ali eto nije proslo i cestitao sam odma sinoc nakon kucanja za deff
    ludo, hrabro, odvazno, ocajnicki...kako god tko zeli tumaciti
    medjutim, da je taj rimski off ostao u deffu i bez ikakvog ili s minimalnim stacionarnim deffom, nekako mi se cini da bi opet veliki dio offica koji su dolazili ostao na zidu
    da, u konacnici bi prosli i imali materijala za forum i flejmanje na racun protivnika
    ovako, samo mozete stoicki podnjeti situaciju i pozeljeti si vise srece drugi puta

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    kako super postovi,izašo mačak ko miš na sir,nije stigo izdržat da neizađe iz rupice,ili se to rupa proširila,no ipak se uspjelo skatat crop mucko djubre pa ono ima se čime pohvalit,malo glupo izlazit sa izgovorima server nas je prevario,izjavio sam i ja...pa anita dođe istom pričom pa još neznam kolko njih,super izgovor kojeg iznosite 50x,kome se vi pravdate ba,o čemu vi pričate,tražite izgovor za zakucavanje,a nama sami iznosite "hvala nuteli,možeš gasit",je 2x sjedamo radi istog igrača na vaš zid,al brate mili vi nalazite stvari za pravdanje isto košto smo mi mogli,šteko server nije mogo deff stignit,nije se uspjelo poslat,aj relax malo,igramo se,vaš bjes i razočaranost je opravdana,iskreno da se nama klepio BO,bogami bi i mi bili van sebe,a kamoli vi,što bi se reklo nije ljubav paradajz

billy pčelico,meni da su maznuli BO,nebi spominjo i prozivo ljude farmama ,vidio si kako naši odma presjecaju ispod koljena,kako ti kažeš nisko nisko
    nisam ja nikakva pcelica a kad nekome pokupis preko 1m resa tokom cijelog dana naravno da mogu reci da je farma , cak mogu reci da je cijeli SC farma posto su mu svi slali rese da ih ja mogu kupit, jako ljubazno od njih... dokaz prave ljubavi, sta ne?

cinjenica je da je za vrijeme pada servera izvidjen off od tnt kuci jer se nije mogao maknuti, time je eliminirana jedna cijela skupina fejkova,citaj pola, i da ja nisam mogao poslati 10tak, cime je ostalo 5-6 mogucih meta... nije bilo tesko pogoditi... e sad, kako je deff krenio ranije, ishod se ne mijenja, ali moguce da je to razlog kolicine deffa kod šegrta...
    Uređeno od strane billymadafaka (11.04.13 um 00:31 Uhr) Razlog: "opravdanje"

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    nisam ja nikakva pcelica a kad nekome pokupis preko 1m resa tokom cijelog dana naravno da mogu reci da je farma , cak mogu reci da je cijeli SC farma posto su mu svi slali rese da ih ja mogu kupit, jako ljubazno od njih... dokaz prve ljubavi, sta ne?
    pa ono juče si zujo ko pčelica oko acc-a mucko djubre,to što si kupio kupio si,znaš sam dje nisi trebo dolazit da nenasjedneš,uglavnom,baš ljepo da smo te barem malo utješili tim resama posle gubitka BO,mislim da ti se cjele dane štuca,pošto neprolazi 5 minuta a da se vaš BO nespominje,baš je super ispalo ti nama art mi tebi resee,ono ljubav,ko tebe lopatom ti njega sapunom ,iskreno počela mi se sviđat ta ljubav,samo da se nezavolimo previše,kažu da su i ljubav i ljepota prolazni,pa ono....
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244