Stranica 455 od 778 PrvaPrva ... 355405445453454455456457465505555 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,541 do 4,550 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    pa ono juče si zujo ko pčelica oko acc-a mucko djubre,to što si kupio kupio si,znaš sam dje nisi trebo dolazit da nenasjedneš,uglavnom,baš ljepo da smo te barem malo utješili tim resama posle gubitka BO,mislim da ti se cjele dane štuca,pošto neprolazi 5 minuta a da se vaš BO nespominje,baš je super ispalo ti nama art mi tebi resee,ono ljubav,ko tebe lopatom ti njega sapunom ,iskreno počela mi se sviđat ta ljubav,samo da se nezavolimo previše,kažu da su i ljubav i ljepota prolazni,pa ono....
    pcelice sakupljaju med, ako vec moram biti zujalica onda me radje nazovi strsljenom posto su iskisnili heudici

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    ludo, hrabro, odvazno, ocajnicki...kako god tko zeli tumaciti
    medjutim, da je taj rimski off ostao u deffu i bez ikakvog ili s minimalnim stacionarnim deffom, nekako mi se cini da bi opet veliki dio offica koji su dolazili ostao na zidu
    da, u konacnici bi prosli i imali materijala za forum i flejmanje na racun protivnika
    ovako, samo mozete stoicki podnjeti situaciju i pozeljeti si vise srece drugi puta
    :master:

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    pcelice sakupljaju med, ako vec moram biti zujalica onda me radje nazovi strsljenom posto su iskisnili heudici
    stršljen baš nisi,mislim ono,bio si na dobrom putu,al još daleko od stršljena,stršljen dođe pokolje i završi,al da kažem da si obad to bi mogo,bodeš bodeš,i to na hinju ,šta si stvarno mislio da smo spavali sinoč dok si digo napad,al kad si čovjeku na 2h nerealno je skupit deff u to vrjeme i ako ga je bilo onda tu pomoči nema,samo posle izvida nebi ti išo nigdje osim tamo ,treba bit lud poslat off na 7-8h a znaš da če te se štelit,al upolovio si i ti sad pa ono možeš s nama u društo potrošenih
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

stršljen baš nisi,mislim ono,bio si na dobrom putu,al još daleko od stršljena,stršljen dođe pokolje i završi,al da kažem da si obad to bi mogo,bodeš bodeš,i to na hinju ,šta si stvarno mislio da smo spavali sinoč dok si digo napad,al kad si čovjeku na 2h nerealno je skupit deff u to vrjeme i ako ga je bilo onda tu pomoči nema,samo posle izvida nebi ti išo nigdje osim tamo ,treba bit lud poslat off na 7-8h a znaš da če te se štelit,al upolovio si i ti sad pa ono možeš s nama u društo potrošenih
    ne nisam mislio da spavate, cak sam se u to vrijeme s tramaxom dopisivao na skype, kopirao mu s okupljalista jedan val kata da zna da je pravi napad a ne fake racunao sam da ce ako bi deffa bilo, isti biti raspusten poslije sjedanja akcije, nastelio skautanje 20 minuta kasnije, vidio prazno i odapeo... deff u setnji, naravno da se ne moze sloziti u roku 2h, cak nisam bio siguran ni da cu proci iako mi je tramax rekao prolazis... da sam se skucao opet bi cestitao na brzoj reakciji i to je to

sto se tice slanja offova na 7, 8h... sto pokusavas time reci? slao sam, slat cu... valjda nisam smio poslati napad na crop koji mi je na 10 polja jer to nije fer posto je deff na putu? ili sam trebao poslati off na 200k deffa pa se hrabro skucati? nije mi jasno sto pokusavas reci?

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    sto se tice slanja offova na 7, 8h... sto pokusavas time reci? slao sam, slat cu... valjda nisam smio poslati napad na crop koji mi je na 10 polja jer to nije fer posto je deff na putu? ili sam trebao poslati off na 200k deffa pa se hrabro skucati? nije mi jasno sto pokusavas reci?

ma jok nisam to htio reč nego kasno si slao off,naravno da češ poslat na najbrži prolaz,nečeš valjda namene slat napad posle sjedanja akcije ,da te ugostim ispred vrata
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

ma jok nisam to htio reč nego kasno si slao off,naravno da češ poslat na najbrži prolaz,nečeš valjda namene slat napad posle sjedanja akcije ,da te ugostim ispred vrata
    pa ono, da se prilika ukaze u podne poslao bih u podne... svejedno mi...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ma veliki poglavica je ljut zato jer je velicanstvena akcija u njegovoj reziji u potpunosti propala...pa sad trazi izgovore...kriv mu je svak osim njegove organizacije napada...ima bit da ga posebno boli to sto smo ga odma u startu procitali,,cim su krenuli,, pa sad krivnju svaljuje na blokadu servera...a vidim poceo je i vrijedjat...ima bit da se to tako na stranim serverima radi,,kad gubis onda vrijedjaj protivnika...

Billy,,billy,,provukao si nam se sinoc kroz usicu igle..al to znas vec i sam kako i zasto ....nasa naivnost,,al nema veze..igramo se i dalje :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Ma veliki poglavica je ljut zato jer je velicanstvena akcija u njegovoj reziji u potpunosti propala...pa sad trazi izgovore...kriv mu je svak osim njegove organizacije napada...ima bit da ga posebno boli to sto smo ga odma u startu procitali,,cim su krenuli,, pa sad krivnju svaljuje na blokadu servera...a vidim poceo je i vrijedjat...ima bit da se to tako na stranim serverima radi,,kad gubis onda vrijedjaj protivnika...

Billy,,billy,,provukao si nam se sinoc kroz usicu igle..al to znas vec i sam kako i zasto ....nasa naivnost,,al nema veze..igramo se i dalje :pivo:
    ljut?? ni najmanje
    nemam ja šta tražit izgovore mi smo probali nije prošlo kraj priče

što se tiče pada servera šta god vi rekli znate i vi i mi da ste imali više koristi od njega nego mi.
    Što se tiče stranih servera ne znam šta ste najašili na to pa brate odite pa igrajte nitko vam ne brani
    pa kako tvoj savezni kolega nas naziva macama,pčelama i drugim životinjama eto meni palo na pamet vepar
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

gle nemoj sad billya uvaljivat u tu priču,kolko sam sam primjetio komunikacija sa billyom nesadrži nikakvog vređanja,objasnio sam mu zašto sam ga nazvo pčelicom,macom te nebi nazvo jer to nisi,al da si se nazvo sam mačkom to moraš priznat,al tebe kad neko prozove mačkom niko nemisli životinju nego se zna šta se misli naravno,i ko nije znao posle tvog posta u kojem si to izjavio shvatio je
    i gluho bilo da vas ja uspoređujem životinjama,pu pu pu,al iskreno nije mi zasmetalo ni tvoje prozivanje veprom,u ovo situaciji nebi me čudilo ni da si me nazvo majmunom....zato če bit moje srce opet veliko ko autobus i proči če pored svega toga kao da se nije ništa ni izreklo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    ljut?? ni najmanje
    nemam ja šta tražit izgovore mi smo probali nije prošlo kraj priče
    :palčina: Bitno da se igra
    šlapice :lovju:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5