Stranica 498 od 778 PrvaPrva ... 398448488496497498499500508548598 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,971 do 4,980 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od attila hun pc dalila :) Vidi post
    keke, nemoj se uopće upuštat u nekakvu raspravu u vezi mene.. interesantno kak svi sve znaju, meni se javilo 3 ljudi sa pitanjem zašto... a to šta sam s nekim izmijenio par smajlića na neke viceve ili nešto, meni ne znači apsolutno ništa... bile su dobre fore, nasmijale su me, pa kakve to veze ima s igranjem??
    odgovaram čovjeku na pitanje. Fino piše da ne znam što je bilo dalje, jer nisam bila s vama u savezu. Ti jesi tad to najavio, bile su neke priče o teškim uvredama i da si ovakav ili onakav, ali to nisam vidila pa nisam ni komentirala. Ne znam da li u sobama ili na forumu ili di, ali tako si najavio.. ili lažem? Smajliće i viceve ne spominjem, to je bilo davno, valjda 2 puta smo nešto prokomentirali.

Da se razumijemo, ovo što si ti atilla napravio (ako je istina što kažu) je puno gore nego u onoj fazi dati acc kome god. I to loš acc. Skinuo si mu ww off. A kao ste si bili dobri. Mi nismo ostali dužni onima s kojima smo bili dobri.
    ovo što raspravljam je vezano za nas i naš acc , a ovo je samo odgovor da čovjek zna što je bilo. Nemoj se bojati, ne sugeriram da smo si dobri. Niti se ne znamo.
    S dadom isto nikada nisam komunicirala, ali on mene od početka posebno voli. A ni ne zna me.

Dado, meni je bilo kasnije malo žao, pa sam pitala duala je li bila dobra odluka, pa me malo kopkalo. Sada kada vidim kakvi to osuđuju, ispada da je . Tako da me nije sram. Ovo atillino pretpostavljam da te ne bi posramilo. Jer ipak je bio u sobama, zezao se s ljudima i to dosta dugo. A i sam poslao off... Da, na to bi ti već mogao biti ponasan.

Ali da se vratimo u nekakvu realnost. Ovo je igrica. Samo to. Acc je bio naš. Dali smo kome smo htjeli. Svima vam u životu želim sve najbolje.
    Vi neki nikako preboliti stvari koje su iz prošlosti... bole zna da ja prebolim, shvatim, zanemarim.
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

al netko uživa što je u centru pozornosti al kad je acc ostao nebitan unatoć tome što je dan protivničkoj koaliciji onda i ova pažnja na forumu očito godi. nego ajmo malo oko bitnih stvari,sc uzeo 2 ww-a,tnt i ekipa uzeli svoj a šta je sa ++ i +- ekipom-hoće li oni gradit čudo ili sve karte bacaju na korejca :dance:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

jeste mi smijesni ako je skato igracu iz saveza krop ko da je ukro 1k e :lol2:

to se na hrx desava svaki 3 dan pa nikom nista :lol2:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    ma joj
    bitno da ti znaš sve tračeve

....
    Sta je ovdje trac..to da si bila kao dio SC saveza i dala acc sa zivim offom,,iz inata,,duboko u nasim kordama igracu protivnickog saveza s kojim smo mi u ratu...ili mozda to da vam je MH radi "postene igre" izbrisao cijeli ww off na s6..zeznut neki MH kad postenu igru ovako nagradi...

Vidim da spominjes moje cuvanje offa na proslom s1 za arte...taj off je savezu donio dva velika arta + sporedni off je bio spreman pomoc probit unikatni kamen da je tribalo..tako da,,procjena je bila odlicna i isplatila se..

Kako vidim ti si svoj off na ovom s1 cuvala da bi ga mogla dat protivniku,,jer si se nadala da ce nam obzirom na poziciju acc-a "...a je to" napravit dar mar po selima sto se na nasu srecu nije dogodilo...mi sacuvali art,,ulovili off Na s6 si pametno cuvala off da bi ga nakraju zabila na ww..mh te preduhitrio pa off izbrisao :blackeye: Dva servera,,dva puta "pametno" iskoristen off :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    ... nego ajmo malo oko bitnih stvari,sc uzeo 2 ww-a,tnt i ekipa uzeli svoj a šta je sa ++ i +- ekipom-hoće li oni gradit čudo ili sve karte bacaju na korejca :dance:
    A valda budu uzeli jedan ww zaozbiljno...cisto da ww faza bude zanimljivija...:pivo:
    A i bio bi razocaran obzirom na najave na pocetku servera da su dosli rasturit i uzet server da sad uopce ne budu gradili ww....

Član foruma CyberUpskirt's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

S vremena na vrijeme dođem, pročitam, i uvidim da se ništa ne mijenja.
    Iste teme, isti problemi, over and over again. :patkica:
    Možda je vrijeme da se mnogi zapitaju ima li života u Svijetu izvan Traviana. :staklenka:

:cvjetic: ...svim Travijanerima!

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    ..nego ajmo malo oko bitnih stvari,sc uzeo 2 ww-a,tnt i ekipa uzeli svoj a šta je sa ++ i +- ekipom-hoće li oni gradit čudo ili sve karte bacaju na korejca :dance:
    Mozda nemaju offova za pocistiti ?
    Ili ...
    brani ..
    gg...
    do kraja
    fuckas ww .

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od CyberUpskirt Vidi post
    S vremena na vrijeme dođem, pročitam, i uvidim da se ništa ne mijenja.
    Iste teme, isti problemi, over and over again. :patkica:
    Možda je vrijeme da se mnogi zapitaju ima li života u Svijetu izvan Traviana. :staklenka:

:cvjetic: ...svim Travijanerima!

:goodpost:

Da vrijeme je za travian mirovinu i povratku u život bez traviana.

:close:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

NAV- !!SC!! Šta se čeka sa WW ? :pčelica:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    NAV- !!SC!! Šta se čeka sa WW ? :pčelica:
    ma kakvo wewe si lud,oni imaju pune ruke posla sa SWATom :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244