Stranica 525 od 778 PrvaPrva ... 25425475515523524525526527535575625 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,241 do 5,250 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

No no no nemoj se ljutiti, znam da istina boli, ali necemo se lagati valjda.
    :banned:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Eto sbk jebem mu a jel sam lijepo rekao dovedi tarata da budemo profici
    da ne bi bilo zabune, ja sebe ne smatram pro igracem
    ali da sam igrao s i protiv takvih, jesam
    nazalost, malo je takvih ostalo aktivno, a jos manje ih klika nase servere

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    da ne bi bilo zabune, ja sebe ne smatram pro igracem
    ali da sam igrao s i protiv takvih, jesam
    nazalost, malo je takvih ostalo aktivno, a jos manje ih klika nase servere
    Ajde dođi kod nas, imamo acc za tebe

Mist, daj mi objasni onda, zbog čega su farme? Ako se ne varam, farme se farmaju, otimaju im se sela, farme mole da ih se ne napada, hmmm, a mislim da nije baš takva situacija na vašem kvadrantu, oni vas napadaju i kataju....i lovu vam offove...

Tvoj Uskok se dokazao, da, istina je da se dokazao, svaka čast, ali zapitaj se na kakvom serveru?
    Ja bi rekao, na serveru farmi
    Uređeno od strane sbk83 (04.06.13 um 15:02 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

svako malo dođem na forum da vidim dal se stanje išta promijenilo....ali ne...
    i dalje se pričaju polupriče, naklapanja i tračevi i naprečac se stvaraju nove priče koje se potom rezmiraju i prepričavaju i tako u krug...

no razlog zašto sam sad ovdje je igrač-ica SENZATION (ili kako već)...
    tko je taj igrač da ima toliko iskustva u travijanu da može tako javno blatit SVE saveze, gdje ti igraš, čija si ti...
    stvarno mi nije jasno da takav poluigrač tipa tebe SENZATION koji nema dovoljno kulture da se niti ne predstavi a SERE o ostalim savezima može pogledati svom savezu u oči...
    ti ne zaslužuješ biti u niti jednom savezu..
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Mist Vidi post
    No no no nemoj se ljutiti, znam da istina boli, ali necemo se lagati valjda.
    Ja samo istinu govorim. Farmetina si kao i tvoj savez koji je jedna velika farma koja sluzi za vjezbanje slanja napada u sekundi.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Senzation Vidi post
    ..ako si pratila server uvidjela si da su sve akcije dicktata samostalno kao i one u suradnji sa Kefom zavrsile samoubojstvom njihovih offova... nezelim da me se krivo shvati..ima tamo nekoliko igraca kao i igracica koje poznajem od prije i nisu loši ali bože mi oprosti , svaka njohova samostalna akcija je dozivjela potpuni fijasko ili sto bi ja nazvala samoubojstvo offa... cak i svaka akcija zajednicka sa kefom je bila za lupit glavom od zid.
    opet netočni navodi ... cijeli ovaj server, u organiziranim akcijama off je zabilo cca 3 igraca KEFA-e, a u toj akciji Dicktata 1.
    Pogledaj kartu, pogledaj koliko je suparničkih igrača očišćeno i onda pričaj o neuspjelim akcijama ... S druge strane, bilo je dosta zabijanja u naše igrače i nitko nije bio preoran... ne uzvisujem i ne smatram KEFA-u turbo jakim savezom, realno ni ne mogu se uspoređivati savezi koje je osnovalo 30 + jakih igrača koji su došli organizirano i poznaju se (imaju zajedničke fešte, dugo igraju skupa), sa savezima osnovanim od nekoliko igrača sa nekim pridošlicama i regrutiranim igračima koje treba educirati i koji igraju prvi put skupa... lakše je igrati kao kotačić u dobro uhodanoj mašini i smatram da se treba cijeniti trud takvih saveza a ne sprdati, jer startne pozicije nisu iste ...

ne da mi se više raspravljati, predaleko bi to moglo odvesti, glavno da se klika i zabavlja, ovo je samo igrica, nije to RL i ne treba je shvaćati osobno
    Uživajte ...

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    svako malo dođem na forum da vidim dal se stanje išta promijenilo....ali ne...
    i dalje se pričaju polupriče, naklapanja i tračevi i naprečac se stvaraju nove priče koje se potom rezmiraju i prepričavaju i tako u krug...

no razlog zašto sam sad ovdje je igrač-ica SENZATION (ili kako već)...
    tko je taj igrač da ima toliko iskustva u travijanu da može tako javno blatit SVE saveze, gdje ti igraš, čija si ti...
    stvarno mi nije jasno da takav poluigrač tipa tebe SENZATION koji nema dovoljno kulture da se niti ne predstavi a SERE o ostalim savezima može pogledati svom savezu u oči...
    Reci ti njoj niko se nebu zajebaval sa tobom i PTSP :cerek:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Mist, daj mi objasni onda, zbog čega su farme? Ako se ne varam, farme se farmaju, otimaju im se sela, farme mole da ih se ne napada, hmmm, a mislim da nije baš takva situacija na vašem kvadrantu, oni vas napadaju i kataju....i lovu vam offove...

Tvoj Uskok se dokazao, da, istina je da se dokazao, svaka čast, ali zapitaj se na kakvom serveru?
    Ja bi rekao, na serveru farmi
    Sve je jasno tko imalo prati ozbiljnije doticne, jasno je meni da Vam idu na ruku pa ih se sad ovdje dize u nebesa sve je to oke, ali cinjenice su cinjenice. farmetine.

Sto se tice uskok-a i naseg zadnjeg servera, svatko ima pravo na svoje misljenje ko i sada za ovaj server. Server cinjenica je nije bio pretjerano atraktivan niti jak, no svakako da se tada tamo igralo ko sto su do nedavno igrali ŠBB i !!SC!! nebi bilo nista od toga, server je tada imao solidne protivnike koji su jednostavno bili nadigrani
    :banned:

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

a nije sad baš sve, samo je neke spomenula

pa ovaj.. sorry, al bila je nekak kulturnija od tebe sad.. stvarno mi bude super kad se nađe netko, izrevoltiran nečim rečenim, pa saspe sve tom nekom, onako od đuture, ne misleći pritom na svoj rječnik, al se sjeti prozivat kulturu dotičnog...

to mi je isto super rečeno. zaključio si to na temelju čega?

eto, sad će ispast da je branim i da sam s njom u savezu,a nit znam tko je ona ni gdje igra. al eto, soz 3per, upao mi tvoj post u oči
    Uređeno od strane Pinot (04.06.13 um 16:15 Uhr) Razlog: umetanje kvačica na c,z i s :D
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ovaj Mist je igrao samo u farmama i onda se usudjuje nekog nazivat farmom.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244