Stranica 53 od 778 PrvaPrva ... 343515253545563103153553 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 521 do 530 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Ipak je to heroj , da ne pobije toliko ne bi bio to što je .
    Još je i ovaj broj mali ... imaš primjer u filmu recimo Steven Seagal ili Chuck Norris ... minimala im je po filmu 500 osoba sredit a ostat živ
    he he,ma ovaj je bolji i od njih.dođe sa herojem udari u 200 defa plus 8 heroja,stavio pljačku preživio i ode on.usput ubije 35 vojnika.ma sramote stvarno kud ide ova igrica.pa onda ispada da je besplatna:brukica:

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    he he,ma ovaj je bolji i od njih.dođe sa herojem udari u 200 defa plus 8 heroja,stavio pljačku preživio i ode on.usput ubije 35 vojnika.ma sramote stvarno kud ide ova igrica.pa onda ispada da je besplatna:brukica:
    Bravo Rudlavi, konačno si shvatio poantu igre ( potrošiti što više love na golde )
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    Bravo Rudlavi, konačno si shvatio poantu igre ( potrošiti što više love na golde )
    čak je i gore od toga.Dobro da nisam nervni slom doživio.Pobio sve druge heroje ostalo tri 150 vojnika.Konačno poginuo.Pa kupio kantu i ide dalje.eto moram priznat da sam se povukao.Ipak je napad najbolja obrana.makar ovo je stvarno smješno.mogao je kupovat kante do sudnjeg dana i pola servera istrijebit:blackeye:

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

čak je i gore od toga.Dobro da nisam nervni slom doživio.Pobio sve druge heroje ostalo tri 150 vojnika.Konačno poginuo.Pa kupio kantu i ide dalje.eto moram priznat da sam se povukao.Ipak je napad najbolja obrana.makar ovo je stvarno smješno.mogao je kupovat kante do sudnjeg dana i pola servera istrijebit:blackeye:
    Malo je bezveze da je heroj u startu tako jak i da se može nabildati svitcima, al što ćeš, nijemci se neće tako lako odreći zarade koju im nudi T4 verzija.
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

E moj RUDLAVI da si GAL možda bi to lakše riješio :staklenka: pala:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

hahaha, ovaj igor zvani ww gal, mogao drugo naselje na drugom serveru izgradit

01(-355|-272)‎ :lol2:

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    forum se prati i toliko prica na njemu, ali ako pogledas, nema niti jednog dogadjaja na serveru koji bi bio zamjecen
    izuzev prebrojavanja igraca po savezima i predbacivanja jedni drugima tko je u vecoj koaliciji
    jel mogu ovo ne komentirat?
    zapravo ne, ne mogu

lijepo si poceo s megakoalicijama
    i onda zaboravio napomenut drugu najaktualniju stvar ovog servera
    koliko je sta kostalo na aukciji
    :staklenka:

bas sam isao komentirat kako bi ovde ocekivao jos vise hvatanja u pocetku
    obzirom da ti ne trebaju gromovi, uz gold imas prakticki besmrtnog heroja
    koji leti kao metak

Član foruma
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Da, pa kada se već toliko isprsio s kupovinom kaveza, neka se isprsi još malo.Ionako se zna da je temelj jake ekonomije jaka potrošnja.Vojska i resursi traže trud...zoološki vrt traži novac.Nisam ništa loše mislio Doktore, samo sam htio pokazati djeci da se novcem ne može riješiti baš sve, a ovo je bio sjajan primjer.
    A danas si i ti naučio....čini mi se.Čudi me da se nisi pohvalio.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od LMAO Vidi post
    Na -/+ dere se po zivotinjama,kako herojem tako i offom, morati će se zvati Društvo za zaštitu životinja kako se ljudi iživljavaju, ubiše cijeli zološki vrt u selu čovjeku
    Točno, i treba malo.Kako se čovjek lijepo isprsio s kavezima, može sada još malo.Baš šteta da se vojska i resursi ne mogu kupiti...gospon Doktor bi bio No1.A i bila je sjajna prilika da djeci pokažem kako se novcem ne može kupiti baš sve.A i Doktor je danas to naučio, samo se nije odmah oglasio....valjda smišlja što bi rekao.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

kakve ovo ima veze sa temom s1???? ja da sam napisao samo jedan ovakav post odmah ban jer sam ipak brat od zlocestog dade...

stanje na serveru zivi ocaj,dado i ja se takmicemo ko ce se manje spajati na acc,resi non stop cure iz skladista a takvom igrom skupili smo za naseljenike...ni jednog napada na nas od pocetka servera...
    :paladinko:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3