Stranica 531 od 778 PrvaPrva ... 31431481521529530531532533541581631 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,301 do 5,310 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mist Vidi post
    Pa s obzirom da su popali cijeli server morali su i oni nekaj sitno deffa naklikat, no farme bili, farme ostali haha :patkica:
    Sto li ti cijeli server onda radis da mi je znati .
    Od off akcija se niste pretgnuli . ( predpostavljam da si igrac iz !!SC!!-a , ako nisi onda moj bed ) .
    I pazi ovo "sitno deffa" .
    Oni za razliku od vas bar zaustavljaju napadace .
    Malo ih previse podcjenjujes i bas mi je drago kad vam vrate ovakvim potezom .

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

hahahhahahahahaha plačem od smijeha hahhahahaha juco di ti je off?
    Mist koga ti nazivaš farmama???? pa ti si farmetina na kvadrant zajedno sa svojim uber savezom... potencijalni ww off zakucat na "farmu" hahahhahahahahhahah i još jednom hahhaha :cerek:

a i ovaj PTSP se iskazao,triper baš ste najbolji savez hahahaha vidjeh sad po reportima....farmeeeeeeeeeee

čestitke SWATu,mali savez,ali sa srcem....i po meni oni su pobjednici servera....

Branitelj tjedna
    Rang Savez Bodovi
    2. S.W.A.T. 175308 :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Sto li ti cijeli server onda radis da mi je znati .
    Od off akcija se niste pretgnuli . ( predpostavljam da si igrac iz !!SC!!-a , ako nisi onda moj bed ) .
    I pazi ovo "sitno deffa" .
    Oni za razliku od vas bar zaustavljaju napadace .
    Malo ih previse podcjenjujes i bas mi je drago kad vam vrate ovakvim potezom .
    Ma farmetine, nema tu podcjenjivanja
    Sto sam ja radio? Klikao deff. I ne nisam igrac !!SC!! no nisi ni daleko, jbg vodstvo bilo na kolektivnom cijeli server haha nije ni cudo sto su se farme nakotile...

p.s. ludilo mi je zabavno gledat kako se palite na moje gluposti haha
    :banned:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

e Mist tebi su vanzemaljci ocito zaboravili izvadit sondu iz dupeta i sad si poglupavio zbog nje :stupid:

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mist Vidi post
    ...
    Bio bih faca kad bi rekao svoj cjenjeni nick iz igre ,ovako nisi ni ono crno ispod nokta da sudis i pises o nekome nesto .

lp
    Uređeno od strane Nixon (06.06.13 um 21:54 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

ma ja sam nitko i nista kako si i reko ali zanimljivo mi je kako se vrijeđaju swat-ovci koji su zasluzili samo respect za ovo sto su do sada pokazali,a ne da ih se naziva farmama :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2011

Uobičajeno

Nisam puno pisao po forumu jer ništa pametnog osim prepucavanja ali moram odgovoriti u vezi par stvari:
    Koalicija !!sc!! zbilja se nije proslavila na ovom serveru i to je činjenica,(obično sttatiranje u kukuruzu )od strane pojedinih uber igrača pa sve do vodstva saveza koje nažalost ili je imalo problema u rl (posao) a nije htjelo se maknut.činjenica !!!
    Ja sam član ŠBBKBB i što se tiče zakucavanja Juce od sinoć to se dešava kad ramer koji treba poslat ne pošalje off a ne javi nikom.Drugo bitno, savezi Swat i Non jedino im mogu izrazit pohvalu za volju jer što su proživjeli u zadnjih mjesec dva vjerovatno puno veći savezi bi odustali ,a ovi nisu .Svi veči igrači su im nulirani ili tu negdje, pa su i negdje morali nešto uhvatiti.Sve skupa server je s.anje i potpuno nezanimljiv svi nešto čekaju kalkuliraju i čekaju ww.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

za pocetak cestitke swatu na dobroj obrani...bravo vi...
    i nemojte odvajat swat i non u globalnim pohvalama na serveru...jednako su zasluzni sto su tu gdje jesu i sto imamo pune ruke posla...

mi smo staticari vec 4 mjeseca i sad zanjemo plodove svoje (ne)aktivnosti...cinjenica je da ekipa nije previse iskusna...cast izuzecima...ali su borbeni sto sam reko prije mjesec dana i ponavljam i sad...kapa do poda...

jbg sami smo krivi sto nisu ocisceni prije arteva...a sad raspolazu sa preko 300k deffa... ...akcija je sjebana do temelja...od odabira mete koja se po defaultu deffa...do toga sto 2 ramera nisu poslala prije mene pa sam ja sjeo prvi sa samo 600 ovnova...al nema veze...igramo se...necu se monotono zakucat na ww nego jos vojaka ostavit na zidovima swata i non-a do kraja servera...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

uvijek je ugodno pročitat ovako normalan i realan post :pivo:

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

svi smo mi farme a ja prvi a najveća farma je pinci koji navlači deff iz SC-a dok mi se antiša skoro pa kune da SC nema ništa sa koalicijom (tnt,krik,kefa, diktat)...

e ljudi moji..bar priznajte da šurujete...nemojte si gazit dostojanstvo

i još jedna stvar...dok smo svi na okupu...
    stvarno bi volio da se odigra revanš s1 (sasvim istim savezima) nakon ovog servera jer imam dojam da smo svi očekivali od ovog servera ono nešto...klasu com servera..nešto drugo

možda je to razlog nezianteresiranosti i uspavanog servera...

lp, 3per
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3