Stranica 550 od 778 PrvaPrva ... 50450500540548549550551552560600650 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,491 do 5,500 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    1. mjesec
    2. najjači
    3. namjere
    4. cjelina
    5. vidjeti
    čisto informativno

Ante, a nisu oni na početku pričali kako off bodovi i ostali bodovi zapravo ništa ne znače pa kasnije promjenili ploču?
    promijenili, kad već informiraš
    i ako je duplo više od sobne..... malo je.....
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    promijenili, kad već informiraš
    i ako je duplo više od sobne..... malo je.....
    hvala na ispravku
    omiljena moja Ana..neizmjerno mi je drago šta si se javila..jel' imaš još koju pametnu osim ove da podijeliš sa nama?
    recimo, mene užasno jako zanima, gdje ti je off sa S6? gdje ti je obraz da daš na S1 acc protivničkom igraču, koji već ima jedan acc na serveru? i kakav ti ono pokolj natara na S3 bio?

unaprijed zahvalna
    Uređeno od strane Isabella_Este (13.06.13 um 20:42 Uhr) Razlog: zaboravila da sam znatiželjna
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    uvijek oštar na jeziku
    neeee, ja sam ti kao oni nixovi smajlici
    samo zamjecujem izvrstan odabir meta koje su gadjane s po 1k kata

btw, cini mi se da sam uletio u chick fight
    Uređeno od strane TaraT (13.06.13 um 21:06 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    omiljena moja Ana..
    recimo, mene užasno jako zanima, gdje ti je off sa S6? gdje ti je obraz da daš na S1 acc protivničkom igraču, koji već ima jedan acc na serveru? i kakav ti ono pokolj natara na S3 bio?

unaprijed zahvalna
    i ti si meni omiljena ....
    za znatiželju: off sa s6 je završio na živinama, pa smo popili i ban radi okrutnosti, ali smo bili cca sedmi napadač servera
    na S1 mi nismo imali niti jednog jedinog neprijatelja
    na s3... moja dva vrhunska duala su bili marljivi, treba na aktivnom serveru izaći kao prvi napadač i prvi poper, tako da je pokolja bilo.... nad svim i svakim, pa tako i nad Natarima. WW off je otišao na vodeći (Igorov) WW. Dam ja i report znatiželjnima.
    eto....

Citat Citat od TaraT Vidi post

wishful thinking
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

http://www.pic4ever.com/
    Eto pa uzivaj i ti

I meni se cini, da vidimo nastavak!

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ja vam poklonio plan? Pa o čem ti pričaš
    Uzeli ste plan kojeg je PiP čistio, heroj koji je kupio art malo je kasnio, ni ne znam u detalje.
    2 plana koja smo mi čistili u nas su.

iz tvojih riječi se daju pročitati vaše namjere sa PIPom, ipak VI STE POKUPILI SVOJE PLANOVE, a pip je zeznuo.

Prvo ste zabili PIPove offove, pa onda stanka u napadima jer ste se usrali opet i čuvate svoje offove.

Baš mi je žao kaj ste uzeli pip za svoj wing, jer oni su stvarno savez od tradicije na s1, i žalosno je na kaj su spali.
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

hahahha,prvo juco pa ti unutar par sati krečete sa propagandom.ma nema do vas,ajde malo još probajte zavadit. pip nije nikad bio nit će biti nečija akademija, pazi mi smo zabili njihove offove,bili su u akciji zajedno sa nama i ne vidim u ćemu je tu problem. a mi vas ne da smo se usrali nego se masovno gasimo

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    iz tvojih riječi se daju pročitati vaše namjere sa PIPom, ipak VI STE POKUPILI SVOJE PLANOVE, a pip je zeznuo.

Prvo ste zabili PIPove offove, pa onda stanka u napadima jer ste se usrali opet i čuvate svoje offove.

Baš mi je žao kaj ste uzeli pip za svoj wing, jer oni su stvarno savez od tradicije na s1, i žalosno je na kaj su spali.
    Prvo Juco pa sad ti..dobro smo mi to pretpostavili da ste nesto skuvali i razradili...

Ajd da vidimo i nastavak,,nemojte nas razocarat,,nek bude mastovito,,ipak ste se za ovaj dio servera i ovu pricu 5 mjeseci pripremali :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

bole koliko sam ja čuo ante sad planira zakucat offove od šlapica,bolje da akademiji zakuca offove nego naše :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post

cenzura

Pokupili smo planove ZAJEDNO sa PiPom(Očistili oni 2 plana, očistili smo mi 2 plana)
    PiP nije zeznuo stvar, zeznuo je jedan jedini igrač kojem je kasnio heroj, i to je sasvim nebitno, nitko se ne ljuti, planovi su tu.

Zabili PiP-ove offove?? Zabijeno je 5 offova, a dragi moj, PiP ima puuuuno više offera, odmah nakon toga,isto jutro JA kao organizator akcije sam dogovorio datume za art bo za te offere.

Stanka sa napadima, pa dušice, evo nove akcije već u subotu

PiP wing? PiP je definitivno najbolji savez sa kojim sam imao priliku igrati kao saveznik , ravnopravan savez, u svemu.
    cenzura
    Uređeno od strane Inkvizitor (13.06.13 um 22:41 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244