Stranica 573 od 778 PrvaPrva ... 73473523563571572573574575583623673 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,721 do 5,730 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    vidi sad ovo
    3. Gotic Didino Čudo tnt 56 Ovo je tvoj WW, i lijepo se ti brini o njemu, kako ćeš ga nadeffat i kako ćeš ga privesti kraju, tj. na lvl 100. Analiziranja naše igre, i naših WW-a ostavi sam za sebe.
    Preosjetljiv si, reagiraš infantilno, mislio sam da si punoljetna osoba al možda se i varam...

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od LMAO Vidi post
    da, dobro, par offova, vidio sam... ali kolikih ? ovo je pri malo veći off koji uopće nije nesto velik ali ima lijep broj ovaca a uz to solidan broj kata u odnosu na to koliko ovaca ima (a i krepalo je kata dosta)...
    Vidis kazes lijep off i ok ovce ,al svejedno istrosen je, pa bilo to po tvom tumacenju na "fejk" WW .
    Steta ?
    I nije neka , infrastruktura je jos uvijek tu , dakle u igri je .
    Kako god okrenes ,po meni je bolje dizat vise ww-a i imat vise opcija za povratak iz porusenog nego se oslonit na jedno .
    To jedno kad padne treba vremena i vremena da se vrati u igru .
    Neka oni idu klimavo gore ,neka su razdjeljeni deffom .
    Razdjelit ce se i offovi .
    Al otom potom ...svatko igra svoju strategiju i u kojoj je mogucnosti vremenski .
    Uređeno od strane Nixon (24.06.13 um 19:06 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Btw,

Nije to 100-200k deffa al nebitno
    A i što je to 100-200k deffa zapravo? To svaki deffer u prosjeku ima

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Vidis kazes lijep off i ok ovce ,al svejedno istrosen je, pa bilo to po tvom tumacenju na "fejk" WW .
    Steta ?
    I nije neka , infrastruktura je jos uvijek tu , dakle u igri je .
    Kako god okrenes ,po meni je bolje dizat vise ww-a i imat vise opcija za povratak iz porusenog nego se oslonit na jedno .
    To jedno kad padne treba vremena i vremena da se vrati u igru .
    Neka oni idu klimavo gore ,neka su razdjeljeni deffom .
    Razdjelit ce se i offovi .
    Al otom potom ...svatko igra svoju strategiju i u kojoj je mogucnosti vremenski .
    nix, ne vrijedi .... oni vjeruju u jedno čudo i to je to ..... a mi ipak u dva :air kiss: ...... tko zna što nam još ovaj tjedan donosi

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

da, dobro, par offova, vidio sam... ali kolikih ? ovo je pri malo veći off koji uopće nije nesto velik ali ima lijep broj ovaca a uz to solidan broj kata u odnosu na to koliko ovaca ima (a i krepalo je kata dosta)...

Uh kako se razbacujemo riječima "ovo je pri malo veći off koji uopće nije nesto velik",najlakše samo pametovat o megaoffovima ,pokaži nam onda ti svoj mega off(treba prehranit vojsku, ako igraš bez tuđih hranilica,ako nemisliš stalno npc ,nemaš art manja potrošnja onda je ovo solidno )

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bezimeni Vidi post
    Uh kako se razbacujemo riječima "ovo je pri malo veći off koji uopće nije nesto velik",najlakše samo pametovat o megaoffovima ,pokaži nam onda ti svoj mega off(treba prehranit vojsku, ako igraš bez tuđih hranilica,ako nemisliš stalno npc ,nemaš art manja potrošnja onda je ovo solidno )
    Ha, a čekaj dok dođu Tara i Isabella raspravljat dal bi to ustvari trebao bit samo ostatak sekundarca ili čak neki tercijarni off možda :cerek:

Član foruma bezimeni's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    Ha, a čekaj dok dođu Tara i Isabella raspravljat dal bi to ustvari trebao bit samo ostatak sekundarca ili čak neki tercijarni off možda :cerek:
    Da baš bi oni mogli pojasnit,iskreno ima par ljepih offova na serveru ljudi se trude da ga naklikaju i naravno prehrane na svakojake načine,rijetki dižu farme preko lv20,rijetki i imaju tu čast dići farme na 20, no ne razbacuju se tu na forumu riječima.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

,rijetki i imaju tu čast dići farme na 20.
    Šta ima časno u dizanju farme na lvl 20 na kraju servera, farma na lvl 20 košta 4 250 000 resursa(zaokruzimo) a ta farma daje povecanje proizvodnje otprilike od zaokruzimo na 1700 hrane po satu, točnije, treba ti 100 dana da ti se ta farma isplati. Tu nema ništa časno...samo višak resursa , koji se ne mogu potrošit.Mada svaka čast onima koji imaju toliko ressa na bacanje...iskreno, ja nemam ni za lijek
    Uređeno od strane sbk83 (25.06.13 um 00:32 Uhr)

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Da baš bi oni mogli pojasnit,iskreno ima par ljepih offova na serveru ljudi se trude da ga naklikaju i naravno prehrane na svakojake načine,rijetki dižu farme preko lv20,rijetki i imaju tu čast dići farme na 20, no ne razbacuju se tu na forumu riječima.
    jel me netko trazio

preko 20, lvl 20
    wtf?

@ zirafa
    paaa, onaj off, se u gg naklika za 2mjeseca (pjesadija i ramovi), konjica malo duze (bez bo)
    nisam toliko pazljivo pratio server da bi znao kad je zadnji put zabijen i koliko se radio, to ostavljam drugima da prate, ali sve vise od 2 mj za stampanje takvog offa je neuspjeh
    :p
    Uređeno od strane TaraT (25.06.13 um 02:21 Uhr)

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    dobro rečeno ...... nije mi jasno zašto dobar dio igrača kada izbace korektan off krenu sa izmotavanjima kako im je dio pokrepavao pa kako je to tak malo pa niš ..... da su trebali izbacit u najmanju ruku 100k + 50k + 20k ..... zbilja ne kontam ..... pa gdje su nestale one čari traviana kada te susjed iznenadi sa 2k + 0,5k + 100 pa ti poravna grad tijekom noći ...... svi bi sad htjeli bit ultramegaüber offeri ...... pa nije vam to baš sam tak lako i nemojte nas tu farbati kak ste trebali imati ovo ili ono od offa ...... fino priznajte da je to sve kaj imate i to je to ...... drugi put bu bolje

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244