Stranica 582 od 778 PrvaPrva ... 82482532572580581582583584592632682 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,811 do 5,820 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Žile's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

jesam jesam...kratak s vremenom pa nestignem ništ..ovih dana malo škicam šta se dešava
    ima li kakav hof??? stavio bi ja svoj al neigram............. :p
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    U ovom slucaju taj NE WW off je porusio dosta lvl-a na WW-u .
    da, ww off za ovaj server ili ovaj ww, ali inace, samo netko tko bi poljubio zid

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

imala sam sreću pa sam igrala/sittala i na dobrim računima
    ali me ponilo to oko omjera i što i kako klikati......
    pa mi reče moj najdraži suigrač: jel se ti to opet opterećuješ p...arijama s foruma. Klikamo vojsku, pljačkamo pa kako i koliko bude. I uvijek je bilo solidno
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Žile Vidi post
    pa de ste zmijoljupci kad će krenut prava rušenja?
    Žile vrati mi BO....
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    dakle prica se o igri za savez...a kaj je zuja napravila za savez???klikala sebi iz gusta..i onda kad joj se vise nije dalo igrat poslalaoff koji je mogao biti lijepi kliner na fejk ww samo da bi ispala faca i napravila puno off bodova....i da bude jos veca bruka ono gadjanje 2x ww :brukica:

neznam kako za vas,ali za mene to nije timski igrac i da sam joj sef u savezu automatski bi ju kickao i nikad vise ne bi prismrdila mom savezu....
    Dadek, dadek...a da malo Zuju izbaciš iz ustiju? Taj acc bi propao da se Rhino nije VRATIO prije mjesec i pol dana na njega i napravio to što je bio. Zuja je samo sporadično klikala NPC, stavila vojsku da se radi i to je to. Odluka da se off pošalje bila je Rhinova a ne moja s kojom sam se složila naravno jer nismo mogli acc paziti više. To dal će MENE netko kickati iz saveza ili ne to je najmanje tvoja briga, bitno je da TI ZA TO NIKAD NEĆEŠ IMATI PRILIKE. A dal sam timski igrač ili ne to opet mogu posvjedočiti oni koji su igrali samnom a ne onaj koji sere po meni od foruma, skypa, facebooka pa nadalje....eto, dragi jel ti dosta?
    Nije da nismo napravili baš ništa, sad se zna koji WW je u utrci, a opet što se saveza tiče kad smo kukali da nam je minus 80 k niko ni a nije rekao, 2 sittera nisu acc pogledala nikako, itd, itd. Neznam uopće što se s tobom, forumskim igračim više išta imam raspravljati. Za nas je server više manje gotov, pridonjeli smo koliko smo mogli, i još uvijek pridonosimo koliko možemo i to je to.
    Kay S. :girlw:

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Žile Vidi post
    ha ha ha.. jbg mogu probat
    Ako već nemožeš na turniru, može i ovdje na s1, da se bar još jednom zabijem

Neću više na !!SC!!... časna pionirska
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zujalica Vidi post
    Dadek, dadek...a da malo Zuju izbaciš iz ustiju? Taj acc bi propao da se Rhino nije VRATIO prije mjesec i pol dana na njega i napravio to što je bio. Zuja je samo sporadično klikala NPC, stavila vojsku da se radi i to je to. Odluka da se off pošalje bila je Rhinova a ne moja s kojom sam se složila naravno jer nismo mogli acc paziti više. To dal će MENE netko kickati iz saveza ili ne to je najmanje tvoja briga, bitno je da TI ZA TO NIKAD NEĆEŠ IMATI PRILIKE. A dal sam timski igrač ili ne to opet mogu posvjedočiti oni koji su igrali samnom a ne onaj koji sere po meni od foruma, skypa, facebooka pa nadalje....eto, dragi jel ti dosta?
    Nije da nismo napravili baš ništa, sad se zna koji WW je u utrci, a opet što se saveza tiče kad smo kukali da nam je minus 80 k niko ni a nije rekao, 2 sittera nisu acc pogledala nikako, itd, itd. Neznam uopće što se s tobom, forumskim igračim više išta imam raspravljati. Za nas je server više manje gotov, pridonjeli smo koliko smo mogli, i još uvijek pridonosimo koliko možemo i to je to.
    Citat Citat od dadozg Vidi post
    dakle prica se o igri za savez...a kaj je zuja napravila za savez???klikala sebi iz gusta..i onda kad joj se vise nije dalo igrat poslalaoff koji je mogao biti lijepi kliner na fejk ww samo da bi ispala faca i napravila puno off bodova....i da bude jos veca bruka ono gadjanje 2x ww :brukica:

neznam kako za vas,ali za mene to nije timski igrac i da sam joj sef u savezu automatski bi ju kickao i nikad vise ne bi prismrdila mom savezu....
    ko se svadja taj se voli :lol2: xD

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    mali ludi art kod salate okrenuo na bv, on je to iskoristio u noći, posto je udaljenost katama bila svega 3-4 sata
    a pazi sad ovo, necete vjerovati: pohvale za tehniciranje, lijepo izvedeno

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Pohvale voćnoj salati, lijepo odigrano
    šlapice :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ovo mora da boli....cijeli server klikas off i na kraju ga izgubis na spavanju...jaoooo
    pohvala salati svaka cast majstore....
    Uređeno od strane dadozg (30.06.13 um 09:42 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244