Stranica 594 od 778 PrvaPrva ... 94494544584592593594595596604644694 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,931 do 5,940 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

I gotov divan :lock:
    Samo se šalim.....:daje cvijet:
    since 2008

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ne, nije čist, nije bilo potrebe za nekim ekstra čišćenjem, centar -/- kvadranta je potpuno čist, rare je dosta daleko od centra (tipa -150/-100), RARE nikom nije ni bio prijetnja....
    Mada tko zna što ti podrazumijevaš pod "čist" kvadrant. Sa ovakvim offovima dok su bili živi, ja bi to nazvao "čistim"kvadrantom. A sto se tiče čišćenja općenito, nemoj dijelit kvadrante...primjerice RARE i SC su na udaljenosti jedni od drugih od 20 sati ...dok su SC i !!SC!! na udaljenost od 5-6-7 sati...pa ono +/- je zapravo tu kvadrant za čišćenje, dok primjerice za slapice i PiP je obrnuto, RARE im je full blizu, dok je !!SC!! dosta daleko.Pa gledaj na takav način tko će koga čistit

Btw. da li su savezi koje ti simpatiziraš počistili svoje kvadrante? Da...NAV je počistio +/+ kvadrant na način da je primio sve saveze na tom kvadrantu u svoju koaliciju

Ali ..istina je da je RARE bio mali savez, koji su bili katani od brojnije koalicije
    Za ovaj server - tnt. Ako ćemo o favoritima. Čisto radi stava u "javnosti" (na forumu) i radi aktivnosti u igri. I OK je da su se udružili sa KRIKOM, na početku su jedino ta dva saveza pokazali neku aktivnost.

NAV svoj kvadrant očisti prije početka servera, svi znaju tko je na +/+, nije bilo zabranjeno da dođu i drugi. Lako sada pričati i poklapati.
    Čist kvadrant je kada ti se ne može desiti da tvom offeru preuzmu off selo u ovoj fazi igre. Ali iz tvog posta vidim da je to dio koji su tvoji saveznici trebali počistiti....
    Tebi sam na početku servera rekla što mislim o SC savezu na ovom serveru: svaka čast na okupljanju tolikog broja odličnih igrača u jedan savez i nemoj se opterećivati koalicijama i savezništvima i koliko će ih biti protiv SCa. Mišljenje je ostalo isto. Dodaje se da nos ne treba biti u oblacima, ono za što ste optuživali !!SC!! (samohvala i bahat stav) ste preuzeli na sebe (vas par, Nixon npr uvijek objektivno prokomentira).
    Mogli ste izaći kao veliki pobjednici, ovako ćete možda izaći samo kao pobjednici.
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Kako je lako drugima nabijati na nos koalicije i kolacije, a ispred svog praga skupljati:NOn, Swat, tko li već i 1. SC Tramax&Targa Sirius PiP 84 -, ali uvijek je lakše mesti ispred tuđeg, zar ne!!! Istina, greška ( po meni ) na početku servera, malo više bahatosti, samouvjerenosti i onda je mnoge sustigao rl i njegovi problemi!!!! Tu smo gdje jesmo, ali smo tu, nismo pobjegli ni otišli nikuda, borimo se kako znamo, ali se borimo i iskreno, nikad mi u životu nije palo napamet pljucati po nekome ( kako se to ovdje zdušno radi ), jer nikad ne znaš što donosi sutra, kako u igri tako i u rl!!!!Stoga, u se, na se i podase, pa kako bude, do kraja!!!!:pivo::party:
    :fairy: s1 Ina

Član foruma baba's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Nas se prozivalo da smo potpisali sa cijelim serverom,a kad ono SC nema tog saveza na serveru ocito koji ne podrzava SC ww
    tako da bolje se pokriti po usima i sutit o svemu....
    nakon saznanja od jucer kako Non i ekipa i swata frljaju hranu,a gle cuda nema ih u vasem saveznistvu
    sad znamo ko je i te farme filao defom itd....
    ko im je radio akcije samo se nadam da cete ih postaviti na zid WW ako pobijedite
    Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.pala:
    Cestar!!!!!!!:blackeye: prvi drugi treci cetvrti i ko zna koji server vise

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

šalju hranu jer vas nevole, šta bi im trebali vratit tu hranu trgovcima-evo sve trčimo. ti si pred koji tjedan rekao da smo sa tnt-om tako da se sve vidi koliko si upućen,samo traži i dalje teorije zavjere,meni je jasno da nemaš pametnija posla pa samo naprijed.da sam ja u takvom savezu i ja bi tražio razloge zašto mi je savez takav kakav je i zašto niste u stanju ni ww dizat

kažeš farme hahahaha 7. S.W.A.T. 45 39011 1755483 deff bodova ni dan danas ih niste u stanju riješit al nema frke,svih vas je stisnuo rl ROTFL

17.06.13, 23:13 #5609
    baba
    baba je prisutan trenutno

Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Ma daj ovaj server je promasena investicija,...
    uzas 4 ww 3 iz kvalicije,
    trebalo bi zabraniti druge servere dok traje jedan jer ovo vise nema smisla.....

šta će biti sljedeče babo,daj nam još koju info o nama
    Uređeno od strane Cražy (04.07.13 um 17:03 Uhr)

Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

to nema nikakve veze dosnosim zakljucak da ste ak gori od nas nas prozivate da smo se ujedinili sa pola servera
    mi smo to makar rekli s kim idemo a vi svoj skrivate do kraja sam cekam natpis na ww jos non i swat a sto se tice deff bodova
    mozda mi je sad i jasnije otkud im i ko ih je defa...
    kod nas ne cavtu ruze ali bar smo stavili svoje saveznike na pocetnu stranicu saveza
    samo cekam kad cete to vi napraviti ili nema dosta mijesta da ih sve popisete.....

ja nisam spominjao tnt jer ne znam a za ovo znam
    malo ste prozirni,bilo je to zavadi pa vladaj a mozda vam i prođe to jer iza kulise ste vrbovali manje saveza da vas suportaju defom i hranom ...ali nema veze idemo dalje
    do kraja......

pa i stojim kod toga da je promasena insvesticija
    Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.pala:
    Cestar!!!!!!!:blackeye: prvi drugi treci cetvrti i ko zna koji server vise

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ma pusti ih kolega..oni su svoje rekli sto su imali (vojno i igracki).. teorije zavjere su jedino sto im je sad jos preostalo..iako nema sta nisu probali da bi oni "profesionalci sa stranih servera" bili face kod doma i krojili sudbinu servera..
    Sad mogu samo gledat kako se drugi igraju i nadat se da se mi i krik/tnt koalicija budemo posteno pobili pa da oni nesto u tom ratu usicare..toliko o njihovoj igri,,kad se njih vise nista ne pita u ww fazi...i ja bi bio frustriran...

A da,,njih je nekako odmah nakon onih nuliranja gg-ova i lovljenja njihovih offova odjednom stisnuo rl...

P.S.cak je i sam Dado priznao da su nadmasili njegovu ultramega koaliciju sa jednog proslog s1 servera,,iako su mnogi mislili da to vise niko nikad nece nadmasit...i sad oni nekog prozivaju za koaliranje...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baba Vidi post
    to nema nikakve veze dosnosim zakljucak da ste ak gori od nas nas prozivate da smo se ujedinili sa pola servera
    mi smo to makar rekli s kim idemo a vi svoj skrivate do kraja sam cekam natpis na ww jos non i swat a sto se tice deff bodova
    mozda mi je sad i jasnije otkud im i ko ih je defa...
    kod nas ne cavtu ruze ali bar smo stavili svoje saveznike na pocetnu stranicu saveza
    samo cekam kad cete to vi napraviti ili nema dosta mijesta da ih sve popisete.....

ja nisam spominjao tnt jer ne znam a za ovo znam
    malo ste prozirni,bilo je to zavadi pa vladaj a mozda vam i prođe to jer iza kulise ste vrbovali manje saveza da vas suportaju defom i hranom ...ali nema veze idemo dalje
    do kraja......

pa i stojim kod toga da je promasena insvesticija
    ja bi njih dodao na profil samo iz razloga što su vas maltretirali cijeli server :air kiss: nisi spominjao tnt ali si tvrdio da su 3 ww-a u koaliciji, znači naša dva i koji treči-jel tumbe možda hahahaha. ako budeš htio da sva imena saveza budu na našem profilu od igrača koji šalju hranu mislim da češ se jako iznenadit kad vidiš vaše koalicijske partnere na toj listi. btw kad ćemo tvoj off konačno vidjet na našem ww-u,valjda će ti rl dopustit da pošalješ taj napad

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Mogu samo da se nasmijem na post od keke :d

I dalje ne znam zašto shvaćaš ovaj forum i što se piše na njemu tako ozbiljno. Favoriti su u igri radi aktivnosti? Šta bi to trebalo značit, ne kazem ja sad da su oni favoriti , jesu ili nisu, o tome neću, aktivni jesu sigurno, no ček, ostali su neaktivni???
    Samo krik i tnt bio aktivan u početku servera...aaaajde ok, ostali su bili neaktivni
    NAV svoj kvadrant očisti prije početka servera, jako pohvalno moram reći Pa na +/+ su i došla 2-3 saveza, pa su završila u redovima NAV-a, toliko o čišćenju

Ti ćeš nekom nešto govorit oko čišćenja, ti jedino što mozeš očistit su natari u WW selu. Da našem offeru su preuzeli off selo od strane offera koji je imao off koji se napravi za 15 dana igre(off je posluzio svrsi, naravno, ne omalozavam off) samo taj slučaj nije stvar čišćenja kvadranta. Previše ti mudruješ za nekog tko ne igra s1. A to što si napisala da se iz mog posta vidi da su saveznici trebali to počistit, heheh,neće ti to ići Par sitnica, ja sam se čak i protivio daljnjem čišćenju RARE-a radi sačuvanja offova za WW, to je prva stvar, a druga stvar, offer koji je preuzeo to off selo, 2 puta je katan ako se ne varam, Toliko o čišćenju

To što si ti rekla što misliš o SC-u je sasvim nebitno, za tvojim mišljenjem nikog nije briga, barem ne članove naše koalicije.
    Bahat stav i nos u oblacima, gdje se ikad i jedan član saveza bahatio tu na forumu i napisao da je SC najjači savez, ili da će osvojit server, ili nešto slično...sto bi se moglo povezat sa bahatošću...koliko znam nitko nigdje

Preporučam ti da odigraš jedan server do kraja u istom savezu u kojem si započela, pa da naučiš što je SAVEZ i što je timska igra.Propuštaš puno toga, ali da..zaboravljam...ti si jedna od onih koji je pro offer, ego do neba, i ne mozeš podnijet da netko drugi odlučuje i da nije po tvome...
    Uređeno od strane SC KILLER (04.07.13 um 17:57 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

[QUOTE=BobDylanDog;992108]da sam član NAV-a... ne bi se nijednom javio na forum jer ne bi imao što reći u obranu svog saveza nit bi imao pravo kritizirat druge jer moj savez je najlošiji na serveru po svemu ...da sam član NAV-a.
    [QUOTE]

Zato takvi poput tebe i nisu u NAVu, zanimljivo je jedino da smo mi toliko loši, kako kažeš najlošiji, a u svim travian statistikama ispred tvog saveza, baš me zanima što to govori onda o tvom savezu :air kiss:
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3