Stranica 605 od 778 PrvaPrva ... 105505555595603604605606607615655705 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,041 do 6,050 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    tebi i prije izlaska 5+
    ali onog sc killera cekam da vidim
    oho cini se da i ja imam fanove
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma dalmatinac22's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Ići na tnt i KRIK pa da tumbe odnese server ? Pa nije valjda lud
    Mislim da je pred neki dan bila polemika oko tih kalkulacija tko će koga. Isto tako mislim da sam mu rekao da se ne grize jer je i dalje prvi. Kraj razgovora je bio mislim nešto tipa "tko tebe od ovih padobranaca pravi... toga izrokaj tako da mu travian više ne padne na pamet"

E sad, puno mislim a malo meda dajem :/
    Jesam li sada odao da ćemo svi ponovno čestitat Navu ili samo na bezobrazni način tu lupetam neš bezveze..???
    Bumo videli rekli bi sljepci

PS: ljepi offovi do sada

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dalmatinac22 Vidi post
    Jesam li sada odao da ćemo svi ponovno čestitat Navu ili samo na bezobrazni način tu lupetam neš bezveze..???
    Nije Tumbe NAV nego PTSP, tj. ovo kako se sada zovu spojeni sa Rebornom (isprika, ne pratim)
    A pobjeda valjda ide koaliciji?

Ono koliko pratim, prije ovog su svi išli na Tumbu. Na SC nitko, osim Tumbinih.
    a ovi koji stalno vide urote,, više se bave tračevima nego igrom i plaču čim ih se pomisli katat,,znat će na koga se odnosi,,:pivo:
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    Nije Tumbe NAV nego PTSP, tj. ovo kako se sada zovu spojeni sa Rebornom (isprika, ne pratim)
    A pobjeda valjda ide koaliciji?

Ono koliko pratim, prije ovog su svi išli na Tumbu. Na SC nitko, osim Tumbinih.
    a ovi koji stalno vide urote,, više se bave tračevima nego igrom i plaču čim ih se pomisli katat,,znat će na koga se odnosi,,:pivo:
    šteta kaj na vrijeme nismo riješili dotični račun ...... ja bi sigurno bio za akciju :pije kavu: .... uživaj micek :cvjetic:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    šteta kaj na vrijeme nismo riješili dotični račun ...... ja bi sigurno bio za akciju :pije kavu: .... uživaj micek :cvjetic:
    da, šteta je da niste ni pokušali, nama bi bilo drago :daje cvijet:

i manje nervoze, opustite se, pa pobjeda vam je skoro zagarantirana
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

veze ti nemaš sa stanjem na serveru.u prvoj rundi katanja su i +- i ++ lupali po nama, patuljci su napali nav a mi tnt i ekipu dakle objasni mi kako su to svi išli na tumbu? sad u drugom krugu je tnt napao nas, znači do sad su samo patuljci napali ++ ww,al razumijem da ih pokušavaš prikazat ko žrtve koje nitko nevoli i svi ih napadaju

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

sve pet..... nema tu ljutnje ..... akciju sam spomenul s obzirom da nam je račun mogao pravit probleme .... samo komentar sa čisto igračkog gledišta .... znači, nema tu nikakvih drugih razloga osim taktičkih

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

super mi je ovo kad super mega igračine sad izvlače super ww offove i napadaju ww suporte i poneki gg:brukica:

sad su majstori sakupili hrabrost i sad će oni pokazati svoju veličinu, pa će dernuti po ponekom suportu:101010:

cijeli server čuće u grmlju i sad iskaču majstori igre, ak ste se sad zapalili za igru uzmite 2 cigle i dernite po onome čega nemate:101010: da se malo rashladite
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dalmatinac22 Vidi post
    Mislim da je pred neki dan bila polemika oko tih kalkulacija tko će koga. Isto tako mislim da sam mu rekao da se ne grize jer je i dalje prvi. Kraj razgovora je bio mislim nešto tipa "tko tebe od ovih padobranaca pravi... toga izrokaj tako da mu travian više ne padne na pamet"

E sad, puno mislim a malo meda dajem :/
    Bumo videli rekli bi sljepci

PS: ljepi offovi do sada
    znači, sada se može početi gristi?

pa tvoj je lijep :luvz:
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od kiler Vidi post
    super mi je ovo kad super mega igračine sad izvlače super ww offove i napadaju ww suporte i poneki gg:brukica:

sad su majstori sakupili hrabrost i sad će oni pokazati svoju veličinu, pa će dernuti po ponekom suportu:101010:

cijeli server čuće u grmlju i sad iskaču majstori igre, ak ste se sad zapalili za igru uzmite 2 cigle i dernite po onome čega nemate:101010: da se malo rashladite
    da,otprilike tako..

nećeš se tog nikad riješit..

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3