Stranica 606 od 778 PrvaPrva ... 106506556596604605606607608616656706 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,051 do 6,060 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    da, šteta je da niste ni pokušali, nama bi bilo drago :daje cvijet:

i manje nervoze, opustite se, pa pobjeda vam je skoro zagarantirana
    O čemu ti pričaš da nitko nije išao na SC?
    Na jedan WW je isao set NAV-ovih offera, na drugi WW set !!SC!!-ovih, pa onda opet na jedan WW je isao krik&tnt + hrpa solo izleta od igrača iz razno raznih saveza + zakucavanje čitavog RARE-a na nas.. na tumbu su isli samo patuljci...tako da stvarno ne znaš o čemu pričaš, radije se prvo raspitaj

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    Nije Tumbe NAV nego PTSP, tj. ovo kako se sada zovu spojeni sa Rebornom (isprika, ne pratim)
    A pobjeda valjda ide koaliciji?

Ono koliko pratim, prije ovog su svi išli na Tumbu. Na SC nitko, osim Tumbinih.
    a ovi koji stalno vide urote,, više se bave tračevima nego igrom i plaču čim ih se pomisli katat,,znat će na koga se odnosi,,:pivo:
    Ka i obicno,,vidim da si dobro upucena u stanje na serveru :lol2:

Nagradno pitanje,,keke je dosad pocela igrat na cetiri servera..koliko servera je zavrsila u istom savezu,sa istom ekipom,s kim je bila na pocetku servera ??
    A.0 koef..1.001
    B.1 koef..10
    C.2 koef..50
    D.3 koef..100
    E.4 koef..300
    Uređeno od strane bole77 (08.07.13 um 16:25 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kiler Vidi post
    ...sad izvlače super ww offove...
    cisto informativno, a koliko je to po tvom misljenju super ww off?

@ sime
    u wish
    Uređeno od strane TaraT (08.07.13 um 16:28 Uhr)

Član foruma Huny Bunny's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    oho cini se da i ja imam fanove
    Pa ako treba i ja se učlanim u taj tvoj fan klub (možda me onda nebuš katal) :daje cvijet:
    ANTIVIRUS :usisava:

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

[QUOTE=TaraT;992331]cisto informativno, a koliko je to po tvom misljenju super ww off?

evo kolko pratim i vidim ti mega offovi se kreću otprilike ovako 15+2+1 ili ovi malo jaći 15,5+2,3+1,1

to su ovi koji su sad sakupili hrabrost:brukica:
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma Huny Bunny's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Do jeseni bu gotovo ne brini
    aww dugo i predugo treba na more malo otić:patkica: a ne samo :gamer:
    ANTIVIRUS :usisava:

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Na jedan WW je isao set NAV-ovih offera, na drugi WW set !!SC!!-ovih, pa onda opet na jedan WW je isao krik&tnt + hrpa solo izleta od igrača iz razno raznih saveza + zakucavanje čitavog RARE-a na nas.. na tumbu su isli samo patuljci...tako da stvarno ne znaš o čemu pričaš, radije se prvo raspitaj
    Koja laz , kojaaaa lazzzz !!!
    Kako te nije strah pisati i cak pomisliti na takve ne istine !
    Svi su se urotili na tumbu i ne baljezgaj gluposti .
    Uređeno od strane Nixon (08.07.13 um 19:04 Uhr)

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

[QUOTE=kiler;992336]
    Citat Citat od TaraT Vidi post
    cisto informativno, a koliko je to po tvom misljenju super ww off?

evo kolko pratim i vidim ti mega offovi se kreću otprilike ovako 15+2+1 ili ovi malo jaći 15,5+2,3+1,1

to su ovi koji su sad sakupili hrabrost:brukica:
    a vas se stvarno ne smije katati?

ono, da, ljudima je maaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo (jos uvijek je premalo tih a u rijeci) duze trebalo, ali su napravili nesto (khm, "nesto") i koriste to na jedini moguci nacin da naprave nekakvu stetu

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Cool

[QUOTE=TaraT;992349]
    Citat Citat od kiler Vidi post

a vas se stvarno ne smije katati?

ono, da, ljudima je maaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo (jos uvijek je premalo tih a u rijeci) duze trebalo, ali su napravili nesto (khm, "nesto") i koriste to na jedini moguci nacin da naprave nekakvu stetu
    ja sam uvijek smatrao ako si vec i izgubio svu vojsku tako dugo dok te ne farmaju, a ti stancas deff i ponekad napravis neku stetu da nema govora o nikakvom odustajanju ili neki mali offic s kojim seces dok je prilika
    i sta se sad zale
    podrzavam volju

ovaj post hm zbrdozdolski je nametan
    ako ko ne kuzi kaj sam htel reci nek s ejavi an pvt
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

rekoh, prije toga (prije ovih par offova od tnt) nitko osim Tumbinih nije išao na SC. A ti nabrajaš setove !!SC!! i NAV :cerek: pa oni jesu Tumbini.
    Sada mi nije jasno. Na koga je išao KRIK? Zar niste napisali da su oni prihvatili ponudu patuljaka i išli na art. Znači to nije bilo na Tumbine nego na vas? Ajme onda oprosti.
    Stvarno isprika što ne pratim, ali... zbuni ovo. Malo jedno malo drugo. prije ovih par tnt offova nitko nije išao na vas. Ne znam ima li kod njih još toga, ali za pretpostaviti je da ima i nadam se da će čuvati još malo, pa onda odlučiti.
    RARE koje si ranije opisao u svojim postovima, pa s tim sve rekao. Ali sada je ČITAV RARE išao na vas jadne same koji ste koalirali sa svima osim njima :pije kavu: (i ponosnima?)

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    , RARE nikom nije ni bio prijetnja....kao i što mozeš vidjeti sa kakvim su offovima raspolagali, a vrlo vjerovatno po mom pregledu akcija i reporta 95% cropova je barem 2 puta cropkillano u RAREu i to je bila vrlo laka zadaća za offere iz PiP-a i Slapica. Mada tko zna što ti podrazumijevaš pod "čist" kvadrant. Sa ovakvim offovima dok su bili živi, ja bi to nazvao "čistim"kvadrantom. .pa ono +/- je zapravo tu kvadrant za čišćenje, dok primjerice za slapice i PiP je obrnuto, RARE im je full blizu, dok je !!SC!! dosta daleko.Pa gledaj na takav način tko će koga čistit
    Ali ..istina je da je RARE bio mali savez, koji su bili katani od brojnije koalicije, vecina acc-eva je skatana po barem 2 puta.

Stvarno ne znam zašto ljudi pišu da ti jadikuješ i kukaš.... a ti ne.... nikada... uopće.

loš vam taj pokušaj da mene blatite. Zna se da ja nisam sunašce niti sam umiljatog karaktera.
    Prije nego dođem u savez uvijek napomenem svoju.. khm.. karakterističnu osobnost. Nemam naviku pričati što bi ljudi volili čuti. Ali najgore je što nemam naviku šutit.
    Zato su mi svi prijatelji koje imam pravi prijatelji, i za svakog od njih bi dala sve i isto znam da mogu očekivati s njihove strane.

S6 sam odigrala u istom savezu. Od početka. I sa istim saveznikom.
    Prošli S1 ne u istom savezu, ali za njega (to su dva najopuštenija saveza, atmosfera koja meni ne odgovara, ali ti ljudi su stvarno OK)
    S3 isto kod saveznika.

Tramax, opusti se malo, ali stvarno... smireno samo, neće ti nitko ww ukrasti, ni katati te...
    jesi, ti si najbolji i najveći igrač Traviana, uvijek su svi protiv tebe i svi koaliraju samo ti ne
    sada iz inata pojačaj diplomaciju, ali čuvaj par offova za slučaj da tnt ipak preuzme vodstvo, nemoj da se S3 ponovi pa ti saveznik pobjedi
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3