Stranica 608 od 778 PrvaPrva ... 108508558598606607608609610618658708 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,071 do 6,080 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    njegov je lijep, al moj je velik
    ahahahahahaha..dobar

lijep = velik + dobro balansiran
    jer šta ti znači velik, ako nije izbalansiran dobro..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

1. tumbe PRKNo PRKNo 89 -
    2. Gotic Didino Čudo tnt 87 -
    3. SC Tramax&Targa Sirius SC 85 09.07.13 22:10
    4. SC Tramax&Targa Vergil SC 62

ajmo malo požurit lito je i omarina niko me se nada više ili rušire i pustit farmera da završi...

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

baš sam krenuo s njim na balansiranje
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    znači, ti tvrdiš da je katanje suporta bezveze osim ako nije uber mega akcija i ima nekog smisla i time želiš reći da je ona akcija katanja suporta ++ kvadranta bila super i uber mega akcija iako se nije učinilo ništa korisnog, dapače još se off gubio (i to ne male količine)? iako se moglo (kao što svatko normalan radi) ići na nuliranje nekog gg-a ili ako ne nuliranje bar neko kvazi nuliranje..hm, vidiš, zanimljivo..a razlog za tući po suportima tada je bilo da se smanji moral igračima..vidim, smanjio se..čak mi se čini da netko kome su rovali po gg-u sad diže ww (ispravi me ako griješim)..
    a gle, oni koji u fazi katanja gg-ova, kataju suporte, logičan slijed događaja je da sad kataju gg-ove..šta ne?
    u toku tvog posta, od 200% došlo do 300% korisnosti..do ponoći će biti i 500%..

e da, ne razumijem ovo tvoje ne fer/legitimno..zašto nebi bilo fer katati prazna sela (u ovom slučaju gg-ove)? mislim, ovo je navodno strategijska igra, jel'..i tu si da ili budeš maltretiran ili ćeš maltretirati..svakako mislim da je bolje da maltretiraš..tako da, ne razumijem..
    Kao i obično,netko tko želi krivo shvatit uvijek krivo i shvati :

sve što sam ja rekao je da ako ne stigneš u ww fazi istrenirat ww off da je logično bacit se na deff i bit koristan a vama ostavljam potpunu slobodu da katate gg-e i supporte ako ste se prije toga odlučili na nelogičan potez treniranja malog offa za kraj.
    @tarat..jaka stvar skatat gg u ww fazi,užasna je šteta što netko bez vojske ne može iz cropa poslat hranu u ww,mora se odmah raspustit milju deffa radi toga..nuliranje gg-a je drugo i to nisam spomenuo znači brisanje vojske ne računamo a kaanje gg-a s vojskom? Paaaa da je situacija takva ja imam 10 gg-a sad da prehranim svoju ako zagusti.
    dođite slobodno i skatajte mi gg :nema odmora:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    @tarat..jaka stvar skatat gg u ww fazi,užasna je šteta što netko ....
    ajmo opet, jesam ja negdje rekao da je to velika steta i da je to znacajno za server u globalu?
    samo da je to sasvim legitimni dio igre i da ne vidim problem ako to netko radi

nego, ima li kakvih novih rusenja ww-a?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    A da se ti vratis u kuhinju?
    :master:
    Vratim? Pa često kuham. I uz to malo natrkeljam nešto tu.
    Ja sam žensko, mi možemo obavljati više zadataka istovremeno :usisava::cowboy::gamer s mišem::pčelica:
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma korejac's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    katanje supporta je isto bezveze...
    ne samo zato što je nefer,nego i stvarna šteta učinjena katanjem nečijeg gg-a pri kraju servera nije vrijedna spomena i zato se to ne radi nego se trenira deff.
    Ja samo želim reć šta je (sad već) 300% korisnije za savez.

joj forum vrijedi pratiti samo radi ovakvih bisera koji prate samo svojih 7x7 i skoro svaku recenicu pocinju sa Ja Ja Ja... tvrdis da je katanje suporta bzvz i da to nije fer? po cemu to nije korisno, i zasto nije fer?
    da malo pratis igru dugorocno sa strateske strane znao bi sto znaci svaki dan imati po 10tak supporta manje iz kojih dolazi hrana. ww igra ti je sigurno cca minimalno 45 dana a sada racunaj uzeti skatati svaki drugi da 10tak supportova koji dnevno posalju cca 30k hrane dnevno... to izgleda malo ali kada se uzme u obzir da im se kataju i ggovi i supporti poluaktivnih igraca koji sigurno u zavrsnoj fazi nece goldati acc da bi nekom samo slali hranu... 10 supportova ti je cca 1% hrne manje svaki dan u wwu. a to onda netko treba nadoknaditi. sumnjam da bi ti goldao recimo 20 gradova ta ti stuku farme, gz, ured, trznicu, 2x skadista i zirnice samo da bi slao hranu... pobrinuo bi se za svoj offic zakucao se i vec nesto izmislio da se maknes. a sada kako bi reagirao nongold igrac kojem se skata pol supporta? odustaje i gasi acc jer mu je dosadno spajati se jednom ili dvaput dnevno na acc. da li je cilj da protivnik ima sto manje deffa u wwu? suludo zabijanje u ww nema smisla ali da se planirano ruse supporti i uzimaju gradovi defferima prilikom cega nestaje deff iz sela... milina! ali ako je tebi cilj samo se zabiti, slobodno jer ocito jevda si uvjeren da ces tako pridonijeti svom savezu maksimum. steta igre da svi tako misle jer ww faza bi onda bila ubitacno dosadna... malo se spusti na zemlju sa mudrijanjem sto je najbolje u ovoj fazi igre, ocito je da nisi kompetentan po sagledavanju malo sireg smisla svega u igri...
    hr3 round 1 (2008/2009) korejacCRO - kifla21 http://prntscr.com/16y79a
    hr1 round 2 (2008/2009) korejacCRO - DP http://img33.imageshack.us/img33/6853/070korejac.png
    bax round 5 (2010) korejacCRO - Karam.ba http://prntscr.com/16zyp5
    bax round 7 (2011) Xhiao - SYN
    hr1 round 6 (2012/2013) Lopov - [CRO]

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Baš mi je drago da se pokrenula ova tema na forumu...
    neki dan mi jedan ww holder reče da je nefer i bezobrazno napadati /fejkati gg-ove, arteve, supporte i garaže, dapače da su u ww fazi legitimne mete samo ww, arhitekta i planovi (drugim riječima - pošto se samo to smije napadati on će tamo koncentrirati sav deff i to je to), po toj teoriji u travianu sad prestaje strategija i počinje čista matematika.

Član foruma korejac's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

pa to i kazem, nek onda lijepo njemci stave blokadu na napadnje bilo cega osim WWova pa ce ww faza biti super uber turbo dosadna i nece biti poteebno se spajati uopce. jos da stve da offovi ne umiru zbog minusa... ma neka stave jednostavno primirje do napada
    hr3 round 1 (2008/2009) korejacCRO - kifla21 http://prntscr.com/16y79a
    hr1 round 2 (2008/2009) korejacCRO - DP http://img33.imageshack.us/img33/6853/070korejac.png
    bax round 5 (2010) korejacCRO - Karam.ba http://prntscr.com/16zyp5
    bax round 7 (2011) Xhiao - SYN
    hr1 round 6 (2012/2013) Lopov - [CRO]

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Opa,korejac,zar i ti još igraš?

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1