Stranica 610 od 778 PrvaPrva ... 110510560600608609610611612620660710 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,091 do 6,100 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    Kao i obično,netko tko želi krivo shvatit uvijek krivo i shvati :
    sve što sam ja rekao je da ako ne stigneš u ww fazi istrenirat ww off da je logično bacit se na deff i bit koristan a vama ostavljam potpunu slobodu da katate gg-e i supporte ako ste se prije toga odlučili na nelogičan potez treniranja malog offa za kraj.
    ne, baš mislim da nisam krivo shvatila..i opet i ponovno samo čitam i komentiram ono šta si napisao..tvoje riječi..ne fer/legitimno/200% korisno/ww off/
    i zašto bi treniranje malog offa bio nelogičan potez? nemaju svi uvjete/znanja/želje/novaca/vremena za treniranje ww offa..zato postoje offeri i offeri i ona treća vrsta offera koju ne vrijedi spominjati..
    i da, prema tome, Pinci, kojeg si toliko branio i braniš, je trebao kad je ono zabio 5k kata i ostali dio offa za tehniciranje, na suport (mislim), preći na deff po tvome? jer bi tako on za savez kao deff orijentiran bio korisniji, opet, po tvome? iako je lako moguće da nema kovačnice u gg-u, nema u akademiji razvijeni deff, ali eto, opet to dizati mislim da je najmanji problem..
    i na kraju krajeva, radije bih da sam se igrala cijeli server kao neki, a ne bila budala, i na kraju da mi se desi ovo šta se desilo..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    Možda i jesam koju, bitno da logiku nisam
    Ali ipak, hvala vam na potvrdi. Ko da je bitno dali je u garage off od Janka ili Marka kad crveni mačići krenu
    Nije da se ni to nije pokusavalo..a kako su ti crveni macici prolazili,,sta mislis Tako da
    :welcome::welcome:

Isabela,,Bobo je 100% u pravu sto se tice klikanja deffa nakon zabijanja offa u skroz kasnijoj fazi servera...i to je za savez sad ne 300 puta veca korist,,nego je to sad vec 400 puta...
    A ovo o nerazvijenim i nenadogradjenim jedinicama,,to se rjesi u par dana uz vrlo malo golda,,al uz dosta utrosenog vremena..i ne mora se taj deff klikat u gg,,jer su akademije i kovacnice tamo vec odavno srusene..ima suporta,,pa ih za za cas posla osposobis da izbacuju deff, a iz gg-a ga hranis...al dobro,,svak ima svoj nacin razmisljanja i sigurno misli da na taj nacin najvise pomaze savezu u kojem je..
    Uređeno od strane bole77 (09.07.13 um 17:14 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    :master:
    Vratim? Pa često kuham. I uz to malo natrkeljam nešto tu.
    Ja sam žensko, mi možemo obavljati više zadataka istovremeno :usisava::cowboy::gamer s mišem::pčelica:
    možeš obavljati više zadataka istovremeno, ali ni jedan kvalitetno
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Nije da se ni to nije pokusavalo..a kako su ti crveni macici prolazili,,sta mislis Tako da

Isabela,,Bobo je 100% u pravu sto se tice klikanja deffa nakon zabijanja offa u skroz kasnijoj fazi servera...i to je za savez sad ne 300 puta veca korist,,nego je to sad vec 400 puta...
    A ovo o nerazvijenim i nenadogradjenim jedinicama,,to se rjesi u par dana uz vrlo malo golda,,al uz dosta utrosenog vremena..i ne mora se taj deff klikat u gg,,jer su akademije i kovacnice tamo vec odavno srusene..ima suporta,,pa ih za za cas posla osposobis da izbacuju deff, a iz gg-a ga hranis...
    povuci cu se dok je vrijeme..ja nisam rekla da to nije dobra opcija, niti sam rekla da je dobra opcija..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

A ovo o nerazvijenim i nenadogradjenim jedinicama,,to se rjesi u par dana uz vrlo malo golda,,al uz dosta utrosenog vremena..i ne mora se taj deff klikat u gg,,jer su akademije i kovacnice tamo vec odavno srusene..ima suporta,,pa ih za za cas posla osposobis da izbacuju deff, a iz gg-a ga hranis...al dobro,,svak ima svoj nacin razmisljanja i sigurno misli da na taj nacin najvise pomaze savezu u kojem je..

od svih, ti o offerima i deffu. Ne mogu vjerovati da je ovo tvoj post
    tko te ne zna, skupo bi i platio........

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    možeš obavljati više zadataka istovremeno, ali ni jedan kvalitetno
    A nije. Po prioritetima, jedan mora kako spada, ostalo kako bude... al bitno da se može

Nego me fascinira taj što čuva garažu 22h dnevno. Je li zato kratak fitilj? Nedostatak sna?
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

opet, i opet ste promasili temu
    bilo je govora o offerima s malim offovima, koji nisu ni izlazili ranije, ne sa zabijenim offom u kasnoj fazi igre
    ali, zanemarimo to i dajmo se na taj vas primjer

da, logicno je da se tad prijedje na deff ukoliko se ne stigne raditi konkretan off u off selu uz art i sl.
    ali....jedan mali ali......svaki pravi offer ce imati vec supporte gotove za raditi deff u toj fazi, nabildane kovacnice, vojarne na 20, kao i nastampan odredjeni dio deffa po supportima

btw, mislim da sexistickim izjavama tipa kome je mjesto u kuhinji nije mjesto na forumu

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Malo se zezamo, a ti se mozes slikat sa svojim misljenjem isto ko i sa svojim offom.

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Apsolutno se ne slazem sa bobom, zasad jos nemogu to potkrijepit argumentima ali osjecaj me rijetko vara! A sto da uopce forumas radi kada ostane bez argumenata u ww fazi? Zar da odustane od svojih uvjerenja i stavova...taman posla!
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post

od svih, ti o offerima i deffu. Ne mogu vjerovati da je ovo tvoj post
    tko te ne zna, skupo bi i platio........

A nije. Po prioritetima, jedan mora kako spada, ostalo kako bude... al bitno da se može

Nego me fascinira taj što čuva garažu 22h dnevno. Je li zato kratak fitilj? Nedostatak sna?
    Evo je poceo t4..trci tamo,,regaj se,,mozda te kakav savez i primi da s njima klikas..ko zna

Pa onda kad razvijes acc,,naklikas off,,daj ga igracu iz protivnickog saveza..mozda ovaj put budes imala srece pa naletis na nekog kome ce se dat igrat i s tim tvojim dojucerasnjim offom radit probleme dojucerasnjim saveznicima..znam ja da tebe jos boli i dugo ce bolit sto Tomo tim tvojim offom nije vise stete napravio po sc-u..kako si bila zamislila i zelila da bude...:brukica:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Evo je poceo t4..trci tamo,,regaj se,,mozda te kakav savez i primi da s njima klikas..ko zna

Pa onda kad razvijes acc,,naklikas off,,daj ga igracu iz protivnickog saveza..mozda ovaj put budes imala srece pa naletis na nekog kome ce se dat igrat i s tim tvojim dojucerasnjim offom radit probleme dojucerasnjim saveznicima..znam ja da tebe jos boli i dugo ce bolit sto Tomo tim tvojim offom nije vise stete napravio po sc-u..kako si bila zamislila i zelila da bude...:brukica:
    Pa gle, ona ti je samo zamolila tomeka da ne dira male acc-eve(one deff acceve koji su naseljeni pokraj tog acc-a, jer hvala bogu zna se tko je paničar za deff pa se gore moralo nakotit deff acceva, pa eto čisto reda radi zamolila je da se ti acc-evi ne diraju)

a ovaj 48V je stvarno fascinantan mozak, čak mu je trebalo 4 mjeseca da skuzi
    Uređeno od strane SC KILLER (09.07.13 um 19:06 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244