Stranica 612 od 778 PrvaPrva ... 112512562602610611612613614622662712 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,111 do 6,120 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma baba's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Znam ko nece ziher ja .....
    Ma ke znam samo imao sam potrebu nesto napisati a bumo vidili dal sam u pravu,samo se nadam da bu
    brzo zavrsilo odoh hvatati boju....
    A moja predpostavka je takva a onda vijerovatno ce i nasi nesto rusiti VALJDA,
    uglavnom zanimljivo ce biti ovoh dana na sve tri strane
    Ako ne znas udarati, ne pokazuj zube.pala:
    Cestar!!!!!!!:blackeye: prvi drugi treci cetvrti i ko zna koji server vise

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od keke Vidi post
    bla,bla,bla.....

Evo ga,,vrhunac ironije :cerek: Doticna sad navija za to da Krik uzme server....:cerek: Naravno prosli s3 dok je bila u Krika,,bilo je drvlje i kamenje po Kriku(svukuda od foruma,,pa nadalje),,u jednom momentu je cak razmisljalja da off sa acc-a memfis zabije na ww od Krika,,kao fol radi rudlavog jer ju je tada rudlavi nervirao na forumu,,a u stvarnosti zato jer ne podnosi nijedan savez u kojem je dosad bila..valda zato sto se u savezima nije nju pitalo sta i kako triba odradit...
    Kako kaze neki dan jedan od organizatora off akcija Nav-a prosli s1..jedne prilike smo doticnu zvali da sudjeluje s nama u off akciji,pa joj dali planer s metom i fejkovima..kad je vidila da se to sve razvlaci u pet,sest ura odgovorila je da to nemere tako i da je njoj tih 5,6 ura puno previse za slat fejkove i da ona nece u akciju..nakon toga je vise nisu ni zvali da ide s njima..pa je off na s1 naravno ostao doma,,neiskoristen...
    Al kako kaze Ante,,necu vise sve vas zamarat s ovom temom...kad se ionako sve zna...

Baba,,ca si se prepao par fejkica..ajde,ajde imate i vi cime uzvratit...igramo se...

Btw,,da nebi bilo zabune,,nemam nista protiv toga da Krik co. odnese server...ako to ne budemo mi,,onda navijam za njih..u svakom slucaju bi to bilo zasluzeno..:pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Evo ga,,vrhunac ironije :cerek: Doticna sad navija za to da Krik uzme server....:cerek: Naravno prosli s3 dok je bila u Krika,,bilo je drvlje i kamenje po Kriku(svukuda od foruma,,pa nadalje),,u jednom momentu je cak razmisljalja da off sa acc-a memfis zabije na ww od Krika,,kao fol radi rudlavog jer ju je tada rudlavi nervirao na forumu,,a u stvarnosti zato jer ne podnosi nijedan savez u kojem je dosad bila..valda zato sto se u savezima nije nju pitalo sta i kako triba odradit...
    Kako kaze neki dan jedan od organizatora off akcija Nav-a prosli s1..jedne prilike smo doticnu zvali da sudjeluje s nama u off akciji,pa joj dali planer s metom i fejkovima..kad je vidila da se to sve razvlaci u pet,sest ura odgovorila je da to nemere tako i da je njoj tih 5,6 ura puno previse za slat fejkove i da ona nece u akciju..nakon toga je vise nisu ni zvali da ide s njima..pa je off na s1 naravno ostao doma,,neiskoristen...
    Al kako kaze Ante,,necu vise sve vas zamarat s ovom temom...kad se ionako sve zna...

Baba,,ca si se prepao par fejkica..ajde,ajde imate i vi cime uzvratit...igramo se...

Btw,,da nebi bilo zabune,,nemam nista protiv toga da Krik co. odnese server...ako to ne budemo mi,,onda navijam za njih..u svakom slucaju bi to bilo zasluzeno..:pivo:

ja i dalje ne kuzim
    stalno se spominje krik & co
    mi smo mali savez zasto se nas stavlja na prvo mjesto a ostale ni ne spominje
    svi se zajedno igramo mjesecima, zajedno pridonosimo koliko ko moze, koliko mu vrijeme, novac , zelja ili sto vec dopustaju
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Prijetnje preko foruma...zaaakon :cvijece i proljece:
    A nisam znao da iza nicka sc kiler stoji onaj plačljivko od tramaxa. Sad je puno toga jasnije.
    Nisam se želio spuštat na neku osobnu razinu, ali evo, počeo si pa...
    Kad smo kod velikih mozgova, daj mi reci di si ti isčitao prijetnju iz mojih postova???
    Da imam vremena, volje, mogućnosti..., da izvedem te napade, misliš da bi ti to najavljivao po forumu???
    Bilo bi napravljeno kako sam rekao i onda bi sutradan pričali o tome

I da, ti najveći mozgu svih vremena, oprosti što sam se drznuo prokomentirat nešto bez pristanka voljenog, velikog vođe. Ja sam samo htio malo pogledat kako se koristi posebna potrošnja( koristi se odlično, čak i preodlično) i izrazio čuđenje kako ostale dvije grupacije to dopuštaju.
    A za to mi je trebalo punih 20 minuta! Vjerujem da si ona 4 mjeseca izvukao gledajući po sebi

Ajde sad brzo upregni svoje osice i brzo boc boc po forumu, tu vam sigurno niko nemože parirat
    Uređeno od strane 48V (10.07.13 um 08:50 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Mene pati acc memfis? Sta ja imam sa tim acc-om? ...baš ništa..
    Samo bi te molio, zašto npr. mi , ili nav nije zasluzio dici lvl 100, nego baš krik/tnt koalicija...zato sto im nije dosadno pa ne pišu na forum...to ti je zapravo i glavni razlog zasto me ne podnosiš, jer sam realan i sto cu napisat svoje misljenje tu na forumu...ah da...posvađala si se sa mnom i umalo izasla iz saveza jer sam pisao na forumu o koaliciji nav-!!SC!!

A između ostaloga, ne znam zasto se prepirem sa tobom,ne igraš s1, ne znaš što se događa, imaš iskrivljeno mišljenje o čitavom serveru... čudim se samom sebi sto se raspravljam..a imam pametnijeg posla
    I ja ti se čudim, posebno se čudim koliko gorčine a sve oko igrice. Tko god napiše što ti ne paše. Smiri se, opušteno.
    Pazi ti bolea kako se brine za mene. Ni ne znaš nego vrijeđati. Neću na tvoj nivo. Što se igre tiče imam mog duala koji je vrhunski igrač i imam ljude s kojima ću uvijek rado odigrati. I uvijek imam poziv. Samo ne i vremena. Ljeto je. Godišnji će za koji dan.

Ante, nisam zamalo nego jesam. Ne zato što si pisao o drugim savezima na forumu nego način na koji si pisao. Sada je još gore, očito fali sna pa živci popustili, ni ne suzdržavaš se vrijeđati. Radi igre. Ja ne igram s takvima.

Tnt i KRIK mi se čine najzaslužniji za 100 (ne znam što si se toga ulovio, puno ljudi navija za njih), nije istina da ne pišu na forumu, samo pišu bez uvreda i bez samohvale.
    vi ste najizgledniji (makar se najviše tresete),
    PRKNo će teško, jer do sada su svi (od početka) napadali njih. Osim RARE i ponosni.

Eto, pa da zaključimo tu raspravu.
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    A nisam znao da iza nicka sc kiler stoji onaj plačljivko od tramaxa. Sad je puno toga jasnije.
    Nisam se želio spuštat na neku osobnu razinu, ali evo, počeo si pa...
    Kad smo kod velikih mozgova, daj mi reci di si ti isčitao prijetnju iz mojih postova???
    Da imam vremena, volje, mogućnosti..., da izvedem te napade, misliš da bi ti to najavljivao po forumu???
    Bilo bi napravljeno kako sam rekao i onda bi sutradan pričali o tome

I da, ti najveći mozgu svih vremena, oprosti što sam se drznuo prokomentirat nešto bez pristanka voljenog, velikog vođe. Ja sam samo htio malo pogledat kako se koristi posebna potrošnja( koristi se odlično, čak i preodlično) i izrazio čuđenje kako ostale dvije grupacije to dopuštaju.
    A za to mi je trebalo punih 20 minuta! Vjerujem da si ona 4 mjeseca izvukao gledajući po sebi

Ajde sad brzo upregni svoje osice i brzo boc boc po forumu, tu vam sigurno niko nemože parirat
    ignore :plesem na kisi:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    ...
    Meni se cini da ti da imas volje i vremena, mogao bi sam osvojit server koliko si velika igracina.

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Meni se cini da ti da imas volje i vremena, mogao bi sam osvojit server koliko si velika igracina.
    Što je najbolje i mogao bi
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Rope, previše mistificirate ovu igru. Travian je odavno pročitana knjiga. Možda još koja mala caka i to je to. Ostalo ti je samo vrijeme, volja, novac i tek onda zrno soli u glavi... Pričam naravno o legalnom dijelu ove igre.

Hvala doktore, oduvijek si znao kako pivo zaradit
    Nego ajmo mi kladu bacit! Ko će po tebi bacit vani veći off?
    Stavim po jednog iz grupacije
    Nama dragi zappB pojačan za duala
    -čujem da u elektroličilačkompogrebnofasaderskom preduzeću cvijetaju ruže i da se ima i da se može pa bi tamo nakon početnih zabijanja moglo nešto ispast vani.
    Nama dragi keyo sa dualkom ili dualkama.
    Znam da je na nekim serverima klikao garaže drugima, možda sad naplati te dugove pa i tu ispadne nešto fino.
    Nama dragi pajdaš nix
    Koliko ga znamo, on nije čekao kraljičinu potrošnju već je sve osigurao čak i prije početka servera. Uvijek je tu bio neki the u srcu ili nešto slično koji će malo pripomoć. Ako niš drugo, doletit će braco sa bocom jegera pa će bit lakše
    Da se razumijemo, ne aludiram tu na nikakve nepoštene radnje,upravo suprotno, čisto snalaženje.

Ja od nixa očekujem najviše, navijam za zappa, a uopće mi nebi bilo krivo kada bi to bio i keyo.

Za kraj, ispričavam se sko sam koga udavio pisanjem, nije bila namjera. Strpali me u neku krletku na poslu 2x2, i nakon što sam vrlo brzo potrošio sve pametne opcije, ostalo mi samo laprdanje po forumu...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

složio bi se za keyu sa +-, sa -+ bi rekao da će ukume imati najjači off,sa -- znam pa neću reć :tough:, a sa ++ ko će ga znat-možda sensation

što se tiče našeg acc-a sc pajdaši morat ću te razočarat i nisi ni izbliza bio u pravu,malo pogledaj u našu blizinu pa češ doć do zaključka kako smo mi off hranili.
    Uređeno od strane Cražy (10.07.13 um 13:20 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244