Stranica 615 od 778 PrvaPrva ... 115515565605613614615616617625665715 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,141 do 6,150 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Ajde nema potrebe sa sarkazmom...ali doletio si tu na forum ko da si Ameriku otkrio...zamisli, tebi je trebalo punih 20 minuta da skuziš na koji način art potrosnje funkcionira.a to svatko moze vidjeti ..i što je najgore pola si fulao( a tu ne mislim na lokacije garaza za igrače, nego nesto drugo)
    ajde..uzivaj

Da nabrzinu odgovorim prije nego se svi zajedno osladimo reportima.

Kad već nešto čitaš, pokušaj to i razumijet.
    Kad sam ja to doletio i tvrdio da sam otkrio Ameriku??
    Ja cijelo vrijeme tvrdim suprotno, da to nije nikakva Amerika i zamisli, ja odavno znam kako se posebna može koristit. Rekao sam da sam samo pogledao kako je vi koristite...
    @ bole
    Nemoj mi stavljat riječi u usta. Di sam ja rekao to što pišeš???(lako, jednostavno itd. )
    Ispada da sam omalovažavao vaše korištenje posebne potrošnje? A upravo suprotno, pohvalio sam to, rekao da je odlično koristite.
    I da, nemisliš valjda da ste vi prvi koji su je na taj način koristili?

Ali na kraju, ja se u tom postu nisam nijednom riječju obratio vama. Bilo je nešto oko katanja u ww fazi i offova sa bobomdylan..., odnosno čuđenje što ostale dvije grupacije to dopuštaju. Ni riječ vama!!
    A onda ste vi odjednom skočili i to oko nečeg što je općepoznato, lako vidljivo, nebitno i na kraju krajeva prilično netočno.
    Zašto, zato što sam vas usput spomenuo? Pa oprostite, nisam zbao da se nesmije pisat po vašem forumu.

Posebna nije bila u kriku, bila je u saveznika i to ne u startu već je kasnije oteta. Kako znaš da se na njoj nisu hranili neki offovi?

Što se mene tiče ova preduga rasprava je gotova i ja sam pobijedio
    Uživajmo u reportima

Član foruma gunner's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

oce stavit ko reporte?
    kifla u <3

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

jako lijep off dalmatinca22
    lijepo
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    @ bole
    Nemoj mi stavljat riječi u usta. Di sam ja rekao to što pišeš???(lako, jednostavno itd. )
    Ispada da sam omalovažavao vaše korištenje posebne potrošnje? A upravo suprotno, pohvalio sam to, rekao da je odlično koristite.

Ali na kraju, ja se u tom postu nisam nijednom riječju obratio vama. Bilo je nešto oko katanja u ww fazi i offova sa bobomdylan..., odnosno čuđenje što ostale dvije grupacije to dopuštaju. Ni riječ vama!!
    A onda ste vi odjednom skočili i to oko nečeg što je općepoznato, lako vidljivo, nebitno i na kraju krajeva prilično netočno.
    Zašto, zato što sam vas usput spomenuo? Pa oprostite, nisam zbao da se nesmije pisat po vašem forumu.
    Posebna nije bila u kriku, bila je u saveznika i to ne u startu već je kasnije oteta. Kako znaš da se na njoj nisu hranili neki offovi?

Uživajmo u reportima
    je, koristili je još neki. Doom je tamo i fejkao, valjda su jedini pratili korištenje. Bilo ponuđeno i Lovcu (naš crop pored njega), al taman je nešto odustajao od igre.....
    ako se bole složi, bilo je tako, ako ne - onda valjda nije

e, sada je gotova, također smatram da si pobjedio
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    Što reći - čestitke SC-u i ekipi, srušište naš trud i muku
    19k ovnova i 14k kata, poštene offove ste za nas izdvojili :101010:

I sad nam ne preostaje drugo nego :nema odmora:
    svaka čast 9 ofofva prekrasnih pogotovo od dalmatinca .. sad idemo dalje u tumbe je arhitekt x5 znači trebat će bar 15 sličnih da prave solidnu štetu ... ako ništa bit će zanimljivo...

Član foruma franz's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Svaka čast nixonu i jako lijepi broj kata da je isao na ramove mozda bi pao i rekord. E sad jel poslano na dobru adresu vrijeme ce pokazati :S
    pop pop i samo pop8)
    s1 franz(ELITNI ODRED)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    Da nabrzinu odgovorim prije nego se svi zajedno osladimo reportima.

Kad već nešto čitaš, pokušaj to i razumijet.
    Kad sam ja to doletio i tvrdio da sam otkrio Ameriku??
    Ja cijelo vrijeme tvrdim suprotno, da to nije nikakva Amerika i zamisli, ja odavno znam kako se posebna može koristit. Rekao sam da sam samo pogledao kako je vi koristite...
    @ bole

Uživajmo u reportima
    Ma sve 5,,samo ti komentiraj..meni osobno bude tu i tamo dosadno,,pa se zato ukljucim u raspravu..sto se tice koristenja posebne,,nisam nikad rekao da smo mi izmislili hranjenje vojske na tom artu..imao sam prosli hrx na acc posebnu potrosnju i na njoj se isto hranio savezni off i deff..al u 7,8 servera koliko sam ih dosad odigrao,,jos nisam nikad susreo nikog da se na ovaj nacin sluzi posebnom potrosnjom..a ako pogledas ostale velike potrosnje na ovom serveru i malo bolje usporedis kako se ti arti koriste i kako se koristi ova kod kraljice,,bit ce ti neke stvari jasnije ...
    I da,,kad usporedim sad ovaj nacin koristenja posebne i koristenje posebne od strane nase koalicije prosli s3(kao i nacin na koji se koriste ostale potrosnje na ovom serveru),,znas kolika je razlika,,nebo i zemlja..al vec ti to budes shvatio,,ako i nisi dosad..

Sto se tice akcije,,svaka cast i jednima i drugima...nasima na trudu i pokazanim lipim offovima..ekipi sa ww-a didino cudo na deffu..nismo se nadali da ce bit ovoliko deffa u ww...idemo dalje....:pivo:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    I da,,kad usporedim sad ovaj nacin koristenja posebne i koristenje posebne od strane nase koalicije....
    nije bas da imam uvid u server, ali pretpostavljam kako se koristi, i ne mogu reci da je to neka novost
    ali, nvm
    konacno su poceli setati posteni offovi, ali to je bilo i za ocekivati
    ako moze novo stanje ww-a netko baciti, jer ako mi je u sjecaju dobro ostalo, mislim da sc i pip imaju jos jedan ww za rusenje da bi izbili na prvo mjesto

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    jako lijep off dalmatinca22
    lijepo
    moćan :fajter:

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od franz Vidi post
    Svaka čast nixonu i jako lijepi broj kata da je isao na ramove mozda bi pao i rekord. E sad jel poslano na dobru adresu vrijeme ce pokazati :S
    Hvala .
    Za nas je bila svaka adresa dobra ,samo da se rijesimo muke . Kalkulacije prepustam sefu

Citat Citat od TaraT Vidi post
    mislim da sc i pip imaju jos jedan ww za rusenje da bi izbili na prvo mjesto
    Imas li i muzicku zelju ?
    Nisam se nadao od tebe da volis jednostavnost

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3