Stranica 622 od 778 PrvaPrva ... 122522572612620621622623624632672722 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,211 do 6,220 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Vi bi se pobrinuli da mi pobijedimo a ne tumbe? Pa daj stari o čemu ti pričaš..da..vi ne igrate na pobjedu, nego igrače čitav server da mi osvojimo server, pa eto, ako je tako tko ti sad brani katat...
    a tih 30 ww offova ionako je vec bilo navučeno na nas...tako da..
    mi smo ušli u ww utrku svjesni da imamo manje i offa i deffa od favorita sc-a i tako smo igrali cijelo vrijeme ne s mišlju da moramo pobijedit nego da moramo pošteno odradit i da naravno da u trenu kad bi bili u situaciji da odlučimo pobjednika da izaberemo katat onoga protiv kojeg smo cijelo vrijeme ratovali a i koji je pobjedu realno puno manje zaslužio.

nikakav autoritet u našoj koaliciji nas ne bi mogao natjerati na nešto drugo.

vi ste ante ti koji su krenuli izmišljat ponavljam opet time što ste napali 2. ww po poretku a ne 1. što se radi i to sa puno previše offova..naročito rammera i doveli ste se u blesavu situaciju..žao mi je što je tako ispalo ali tako je.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

kako je živo na forumu :party:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    mi smo ušli u ww utrku svjesni da imamo manje i offa i deffa od favorita sc-a i tako smo igrali cijelo vrijeme ne s mišlju da moramo pobijedit nego da moramo pošteno odradit i da naravno da u trenu kad bi bili u situaciji da odlučimo pobjednika da izaberemo katat onoga protiv kojeg smo cijelo vrijeme ratovali a i koji je pobjedu realno puno manje zaslužio.

nikakav autoritet u našoj koaliciji nas ne bi mogao natjerati na nešto drugo.

vi ste ante ti koji su krenuli izmišljat ponavljam opet time što ste napali 2. ww po poretku a ne 1. što se radi i to sa puno previše offova..naročito rammera i doveli ste se u blesavu situaciju..žao mi je što je tako ispalo ali tako je.
    na temelju čega si to zaključio,jbt cijelo vrijeme tu pokušavaš da ti koalicija bude ispod radara i nas namjerno guraš u poziciju favorita a ako vaam cilj nije bio uzet server ćemu onda ulazak u koaliciju kad ste se došli zabavit i fajtat i ćemu se sad ubijate pljačkat i gradit ww kad vam je svejedno

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

i tako opet farme pobjeđuju....dobra stara taktika zavadi pa vladaj oet na dijelu...tnt&krik i SC&kompanija ispali ste bedaci....

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    na temelju čega si to zaključio,jbt cijelo vrijeme tu pokušavaš da ti koalicija bude ispod radara i nas namjerno guraš u poziciju favorita a ako vaam cilj nije bio uzet server ćemu onda ulazak u koaliciju kad ste se došli zabavit i fajtat i ćemu se sad ubijate pljačkat i gradit ww kad vam je svejedno
    Meni osobno je jedini cilj odigrat kvalitetno ovaj server drugi sveukupno i posljednji..i taj cilj sam ostvario.

Ma zanemarili ste logiku i to vam je to..samo ste trebali školski ići..katanje 1. ww-a u poretku i sa manje offa i pobijedili bi bez puno muke.
    vidim sad da ste zbog straha da vas ne bi katali swingeri rađe si odabrali da vas katamo mi
    imamo više offa od njih..pogriješili ste.

a to da je tumbeov ww samo NAV-ptsp a nije !!SC!! isto znate samo vi jer svi ostali znaju istinu a neki od tih ostalih vam se i najviše smiju čitajući ovu raspravu i uživajući u ovoj vašoj odluci

Član foruma Dark Lord SB's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    i tako opet farme pobjeđuju....dobra stara taktika zavadi pa vladaj oet na dijelu...tnt&krik i SC&kompanija ispali ste bedaci....
    pa nek pobjede...i trebaju pobjediti...Jesu dobili prošli server JESU...jesu ih zvali FARMAMA ...jesu ....

Jesu ih ovaj server sprdali i zvali farmama ? jesu ....pa nek pobjede onda farme one koji su ih farmama nazivali !
    Dicktat(2008/09/10,2012,2013:gamer:

MID je samo imao sreće....:blackeye:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    Meni osobno je jedini cilj odigrat kvalitetno ovaj server drugi sveukupno i posljednji..i taj cilj sam ostvario.

Ma zanemarili ste logiku i to vam je to..samo ste trebali školski ići..katanje 1. ww-a u poretku i sa manje offa i pobijedili bi bez puno muke.
    vidim sad da ste zbog straha da vas ne bi katali swingeri rađe si odabrali da vas katamo mi
    imamo više offa od njih..pogriješili ste.

a to da je tumbeov ww samo NAV-ptsp a nije !!SC!! isto znate samo vi jer svi ostali znaju istinu a neki od tih ostalih vam se i najviše smiju čitajući ovu raspravu i uživajući u ovoj vašoj odluci
    Strah od swingera? Pa znamo mi vrlo dobro tko koliko ima offa kolega...tako da nije bilo straha od nikoga...btw, vidim opet !!SC!! spominješ, daj pročitaj moj post gore...
    Uređeno od strane SC KILLER (11.07.13 um 21:36 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

meni je fora kako ti potenciraš da je ovo naš poraz i likuješ ko da ste vi osvojili a popušili ste isto ko i mi,sad češ ti opet o loigici i moraliziranju al to je činjenica. btw ko je rekao da se bojimo swingera,veću glupost dugo nisam čuo.

dark lord ti želiš reči da smo mi nav nazivali farmama,pa mi nismo bili u doticaju s njima,vi ste govorili da ih gazite ovo ono,čak je bio i filmić u kojem im se žešče rugate

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Kratki rezime svega:
    Tnt&krikzele da mi katamo nav...samo iz razloga da njihovi SVI offovi ostanu doma.(a imaju za 3 katanja ww-a, a kamoli ne 2) ..samim time osvajaju server 101%
    SC ne prihvaca takav rasplet situacije...zar bi mi trebali bit takvi pacijenti da cemo katat 2 ww-a i zaustavljat offove na 2 ww-a sa 3 kvadranta?

Eto, molio bi objasnjenje na ovo...i to je to
    Uređeno od strane SC KILLER (11.07.13 um 21:36 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Dark Lord SB Vidi post
    pa nek pobjede...i trebaju pobjediti...Jesu dobili prošli server JESU...jesu ih zvali FARMAMA ...jesu ....

Jesu ih ovaj server sprdali i zvali farmama ? jesu ....pa nek pobjede onda farme one koji su ih farmama nazivali !
    nema tu pobjednika,ima poraženih..a poraženi su SC&PiP&Šlapice i TNT&Krik....ako ovako ostane do kraja...ove farmice su samo uzele ponuđeno do sada....

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244