Stranica 626 od 778 PrvaPrva ... 126526576616624625626627628636676726 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,251 do 6,260 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Sa kojom to koalicijom mi ratujem? Sa NAV-om i PTSP-om ? Ne! Vi ratujete sa njima čitav server, i eto direktan protivnik ce vam osvojit server
    Isuse.. Tramax, ja igram u koaliciji s tobom i sve, al ovo je nisko. Pa neće samo njima direktan protivnik osvojit server nego i vama/nama. Nije potrebno sa tim taktikama navodit protivnika da ne kataju naš ww. Živi bili, pa vidjeli ko će koga ko neće. A ovakve stvari pisat je potpuno nepotrebno. Poslao si offove na njih, razmišljao taktički kak bude najpametnije, a ako si sad skužil da nije bilo najpametnije, nemoj se takvim pisanjima pokušavat izvlačit. Sori, samo moje osobno mišljenje.
    šlapice :lovju:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post
    Isuse.. Tramax, ja igram u koaliciji s tobom i sve, al ovo je nisko. Pa neće samo njima direktan protivnik osvojit server nego i vama/nama. Nije potrebno sa tim taktikama navodit protivnika da ne kataju naš ww. Živi bili, pa vidjeli ko će koga ko neće. A ovakve stvari pisat je potpuno nepotrebno. Poslao si offove na njih, razmišljao taktički kak bude najpametnije, a ako si sad skužil da nije bilo najpametnije, nemoj se takvim pisanjima pokušavat izvlačit. Sori, samo moje osobno mišljenje.
    kaj se s tobom dogodilo da vise ne provociras
    Šime
    i javi se na skajpu
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Još jedan ww offer kojem je pomalo žao što ne ide na 1. po poretku jer je od malena učio da se to tako radi,zamolio me da objavim što želi reći da se ne rega ovdje (a ko bi mu zamjerio :S )

M&B
    ..........................................

Tamo gdje počinje vojska, tu prestaje logika. Mi kao koalicija smo se trudili napraviti nešto na ovom serveru, ali nije samo nama sa ovim napadima napravio štetu, nego i samom sebi vođa saveza SC. Samim tim što je išao sa previše off-a na nas je samo i sebe automatski izbacio iz igre. Očekivati od nas da mu mi rušimo ww od Tumbeta, mislim da je pretjerao sa svojim kalkulacijama i mudrostima koje vodi od samog početka servera.Mi nećemo rušiti Tumbeta zbog razvoja situacije.Previše se bojao nas, a nije razmišljao da bi na taj način Tumbe profitirao. Pa ovom prilikom želim čestitati Tumbetu na osvojenom serveru, jer kako i sam Tramax kaže, a i njegovi igrači (mi sad od vas očekujemo da vi rušite ww od Tumbeta), pa da bi mi bili ti koji će biti u povoljnijoj situaciji. Ove izjave i prepucavanja, mislim da nemaju smisla. Ako misli uzeti ww, neka se dobrano potrudi. Još jednom čestitke savezu PRKNo i koaliciji na osvojenom serveru!

Meni je smo zabavno to subjektivno gledanje a situacija je kristalna.
    dakle plan veleumova sc-a je bio ovakav

prvo dvaput katat tnt/krik/kefa/dicktat ww (pip/šlapice,50% vlastitog offa)
    zatim čekat i dočekat normalno da ti isti skataju swingersko navovski ww umjesto njih i stave ih na prvo mjesto,osiguraju im pobjedu.
    i zatim sa ostatkom offa valjda opet na didino čudo da se ponizi mulce do kraja jer ovako i onako ne zna kam bi s njima

eto ti uma i taktike,i neko je izgleda stvarno sanjao da bi to moglo proć :brukica:

e nećeš.....MAČAK :cerek:
    Uređeno od strane Inre (12.07.13 um 01:53 Uhr)

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    Još jedan ww offer kojem je pomalo žao što ne ide na 1. po poretku jer je od malena učio da se to tako radi,zamolio me da objavim što želi reći da se ne rega ovdje (a ko bi mu zamjerio :S )

M&B
    ..........................................

Tamo gdje počinje vojska, tu prestaje logika. Mi kao koalicija smo se trudili napraviti nešto na ovom serveru, ali nije samo nama sa ovim napadima napravio štetu, nego i samom sebi vođa saveza SC. Samim tim što je išao sa previše off-a na nas je samo i sebe automatski izbacio iz igre. Očekivati od nas da mu mi rušimo ww od Tumbeta, mislim da je pretjerao sa svojim kalkulacijama i mudrostima koje vodi od samog početka servera.Mi nećemo rušiti Tumbeta zbog razvoja situacije.Previše se bojao nas, a nije razmišljao da bi na taj način Tumbe profitirao. Pa ovom prilikom želim čestitati Tumbetu na osvojenom serveru, jer kako i sam Tramax kaže, a i njegovi igrači (mi sad od vas očekujemo da vi rušite ww od Tumbeta), pa da bi mi bili ti koji će biti u povoljnijoj situaciji. Ove izjave i prepucavanja, mislim da nemaju smisla. Ako misli uzeti ww, neka se dobrano potrudi. Još jednom čestitke savezu PRKNo i koaliciji na osvojenom serveru!

Meni je smo zabavno to subjektivno gledanje a situacija je kristalna.
    dakle plan veleumova sc-a je bio ovakav

prvo dvaput katat tnt/krik/kefa/dicktat ww (pip/šlapice,50% vlastitog offa)
    zatim čekat i dočekat normalno da ti isti skataju swingersko navovski ww umjesto njih i stave ih na prvo mjesto,osiguraju im pobjedu.
    i zatim sa ostatkom offa valjda opet na didino čudo da se ponizi mulce do kraja jer ovako i onako ne zna kam bi s njima

eto ti uma i taktike,i neko je izgleda stvarno sanjao da bi to moglo proć :brukica:

e nećeš.....MAČAK :cerek:
    Dobro si rekao da si mulac
    Uređeno od strane SC KILLER (12.07.13 um 02:07 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

e, a zasto tnt/krik ne bi sad katali sc-ov ww
    onda su opet na istome

ionako ste se slozili da nav pobjedjuje, pa da se bar offovi potrose

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    e, a zasto tnt/krik ne bi sad katali sc-ov ww
    onda su opet na istome

kolko sam uspio shvatit oni zele da mi pobjedimo :cerek:
    i mislim da je u redu da tumbe pobjedi posto mu je danas rođendan
    Uređeno od strane SC KILLER (12.07.13 um 02:14 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    ante nemoj mi inu ljutit :bic:

:lovju::air kiss:
    :fairy: s1 Ina

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

kak se stalno jedni te isti nadu raspravljati o velicinama
    tehnikama , moralu i ko je sta trebao
    ja bi s ezapitao na vasem mjestu
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

taktika zavadi pa vladaj drugi server zaredom farmice pobjedjuju na isti nacin.....nema vise onog starog traviana gdje se odlucivalo vojno o pobjedniku...

tnt i krik se ljute na SC zato kaj su ih ovi katali,a oni prvi krenuli na njih...

Iglic neces vise jedini biti sa slikicama offa u selu nakon stotke hahaha

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    bla bla KME KME bla bla KME KME
    Ti si baš pretjerao u kmečanju,toplo se nadam da ne igraš u Krik-u...
    Rušili vas,pa šta sad,igrajte dalje,ni ne sumnjam da vodstvo ima neke druge kombinacije...

Zanimljiva zavrzlama,koliko uspijevam vidjeti SC se ipak malo prekalkulirao s obzirom da je arhitektx5 ako sam dobro shvatio kod NAV-a...

Krik&tnt na SC,onda svi skupa na tumbeta pa tko živ tko mrtav :harmonikaš:
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244