Stranica 627 od 778 PrvaPrva ... 127527577617625626627628629637677727 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,261 do 6,270 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    Potpisujem...jutros su svi poslani offovi napravili štetu, tj.ispunili zadatak za koji su i napravljeni i prema tome svi su pošteni...nisu ni svi ljudi jednako lijepi/pametni/omiljeni pa su i dalje svi tu i ravnopravni. A ovo je ipak igra koja ne traje dan-dva nego poprilično dugo i iskreno se nadam da ju ljudi igraju da se zabave a ne da 9-10 mjeseci klikaju kao manijaci nebi li na kraju izbacili off čim ljepši po nečijim tuđim kriterijima.
    :goodpost:
    istina. Kako tko uspije. Neki imaju obaveze, neki već na go, neki sami klikaju a acc je off, neki imali napade, neki trošili off... tako da svakom čestitke.

Zabavno mi ovo prepucavanje tko će koga.
    Kako je Tramax mene fino nazvao "naivnim neprijateljem" tako će valjda po završetku ovog servera i tnt, krik i ekipu

Imaš dovoljno offova i za Tumbu i kasnije ako zatreba za druge. Što kalkuliraš, vidiš da nisu dovoljno naivni. Ako hoćeš pobjedu odradi to pošteno (vojno). Imaš savez i igrače s kojima to možeš.

Pa nisu blesavi potrošiti offove ako znaju da ih imaš i ti. Tebi pobjeda, ti odradi.
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Molio bi igrače koji ne znaju stanje na serveru,da ne komentiraju unaprijed(keke)
    Ja hoću pobjedu? naravno....zelu je svi....a mi moramo katat 2 ww-a dok ce svi ostali katati naša 2....
    tako se ne igra ;/
    sta ti znas dal mi imamo dovoljno offova....otkud ti to uopće?

@krafter . . da bobdylan igra u krik...i da..mi nista nismo kalkulirali...samo smo uzvratili

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

i meni je cudno kako se SC-PIP odlucio na ovo kockanje serverom koji cvrsto drzi u rukama i isao na laksi ww ... sad bi mu mi trebali obavit tezi posao, ne vidim zasto, ta opcija nam nista ne donosi... mislim da je to bila greska i da sada tumbe osvaja... mi sad mozemo rusit ww ali smo ispali iz igre
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Član foruma ZappB's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kolesterol Vidi post
    i meni je cudno kako se SC-PIP odlucio na ovo kockanje serverom koji cvrsto drzi u rukama i isao na laksi ww ... sad bi mu mi trebali obavit tezi posao, ne vidim zasto, ta opcija nam nista ne donosi... mislim da je to bila greska i da sada tumbe osvaja... mi sad mozemo rusit ww ali smo ispali iz igre
    lajkam post

SC je unazadio za 2 tjedna (cca), a u ovoj fazi to vrlo lako znači izbacio iz igre, ww koji je drugi, naglašavam - drugi.
    imali ste malo zeznutu situaciju jer sa ni jednim ww-om u fazi 90+ lvl niste bili prvi. jbg, tako vam je pao grah...

idemo svi odigrat do kraja časno i u duhu fair playa da se ovaj server zapamti kao jedan od zanimljivijih hr servera jer smo to svi zaslužili..

pozz
    4FUN, S&T, ŽUJA, KRIK, CoMicS

https://www.youtube.com/watch?v=6MNYyBaTUPc

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

krikovci poceli ste malo prevec kukat....
    vi ste katali sc oni vam uzvratili i to je to...
    u najboljoj ste situaciji i ako ne oderete tumbetae ide vama na sramotu

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    krikovci poceli ste malo prevec kukat....
    u najboljoj ste situaciji i ako ne oderete tumbetae ide vama na sramotu
    dado
    ciji ofovi su dosli k nama prvi?
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Ti si baš pretjerao u kmečanju,toplo se nadam da ne igraš u Krik-u...
    Rušili vas,pa šta sad,igrajte dalje,ni ne sumnjam da vodstvo ima neke druge kombinacije...

Zanimljiva zavrzlama,koliko uspijevam vidjeti SC se ipak malo prekalkulirao s obzirom da je arhitektx5 ako sam dobro shvatio kod NAV-a...

Krik&tnt na SC,onda svi skupa na tumbeta pa tko živ tko mrtav :harmonikaš:
    Prijatelju upućen si vidim jako u sve a i vidim da znaš pročitat diskusiju i skužit ko je šta rekao.
    Nijedan moj post nije bio kmečanje nego iznošenje više/manje istih činjenica i istina,isticanje greške u koracima koju vide svi a sad uvjeren sam i ti sami koji su je počinili samo ponos ne dozvoljava da se to prizna.

Mali hint da znaš ubuduće popratit forumsku raspravu..u krivu ti je obično onaj koji u nedostatku argumenta pribjegava vrijeđanju pa sam tako nazvan mulcem (svaka čast zreli vođo saveza) i optužen da koristim bota/skriptu za pljačku (nemam pojma jel to jedno te isto..bot/skripta).

To nije prvi put pa ću se osvrnuti na to..vrlo jednostavno,moji napadi nisu svakih 10:00:00 nego svakih cca 10 min,znači ponekad svakih 9,a ponekad svakih 11.
    Al poprilično sam točan i koristim se alarmom na mobitelu,odn. bolje rečeno koristio sam se,sad je kraj.
    S obzirom da sam trećinu servera proveo na 1. mjestu na top10 mislim da je to provjerio i gospodin multihunter.

Postići nešto varanjem mi nije postignuće.
    i zadnji put dakle,ostavite se mene,ovo nije moje kmečanje ili ljutnja ili šta već,ovo je stvar koja se dogodila ne našom krivnjom,situacija koju ne bi odabrao nijedan igrač ili vođa saveza iz naše koalicije..to je greška vođe SC saveza,kriva pretpostavka i kalkulacija,krivi odabir mete i pogrešan broj utrošenih offova uz pogrešan tajming.

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    Prijatelju upućen si vidim jako u sve a i vidim da znaš pročitat diskusiju i skužit ko je šta rekao.
    Nijedan moj post nije bio kmečanje nego iznošenje više/manje istih činjenica i istina,isticanje greške u koracima koju vide svi a sad uvjeren sam i ti sami koji su je počinili samo ponos ne dozvoljava da se to prizna.

Mali hint da znaš ubuduće popratit forumsku raspravu..u krivu ti je obično onaj koji u nedostatku argumenta pribjegava vrijeđanju pa sam tako nazvan mulcem (svaka čast zreli vođo saveza) i optužen da koristim bota/skriptu za pljačku (nemam pojma jel to jedno te isto..bot/skripta).

To nije prvi put pa ću se osvrnuti na to..vrlo jednostavno,moji napadi nisu svakih 10:00:00 nego svakih cca 10 min,znači ponekad svakih 9,a ponekad svakih 11.
    Al poprilično sam točan i koristim se alarmom na mobitelu,odn. bolje rečeno koristio sam se,sad je kraj.
    S obzirom da sam trećinu servera proveo na 1. mjestu na top10 mislim da je to provjerio i gospodin multihunter.

Postići nešto varanjem mi nije postignuće.
    i zadnji put dakle,ostavite se mene,ovo nije moje kmečanje ili ljutnja ili šta već,ovo je stvar koja se dogodila ne našom krivnjom,situacija koju ne bi odabrao nijedan igrač ili vođa saveza iz naše koalicije..to je greška vođe SC saveza,kriva pretpostavka i kalkulacija,krivi odabir mete i pogrešan broj utrošenih offova uz pogrešan tajming.
    Koliko znam Krik se došao igrati i naigrao se koliko sam pratio.WW osobno znam da nije bio u nikakvim planovima nikome iz vodstva Krik-a.
    To što je SC najvjerovatnije poklonio server i što su unatoč dobivenim ratovima -- i -+ koalicija odlučile graditi zasebne ww-e dok s druge strane istočna koalicija radi samo jedan je dalo na samom početku vjetar u leđa poraženoj koaliciji(u ratovima).
    Uz sve to nisam vidio da je istočna koalicija izbacivala ijedan off,a swingeri ih sigurno imaju koliko god tu prodaju priču da nemaju vremena...
    Sam ww-e je ionako kocka,najbolji ga najčešće ne dižu,ali po njemu se gleda pobjednik.Karte su očito prevagnule u korist tumbe-a,sad je na njima red da ih iskoriste.
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma ZappB's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    to je sve OK...ali

izbacit nas iz utrke i onda očekivat da idemo na prvog čime sebi ništa ne rješavamo, a upravo onima koji su nas izbacili radimo uslugu je u najmanju ruku čudno.
    ne tvrdim da takav scenariji nije moguć, ekipa će odlučit na koji način ćemo odigrat do kraja
    4FUN, S&T, ŽUJA, KRIK, CoMicS

https://www.youtube.com/watch?v=6MNYyBaTUPc

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Stvarno ste taktičari vi iz TNT/krik and co.

kad se sve sagleda vi ste loše taktički odigrali a ne SC, nije bitno ići drugi prvoga rušiti, nego prebaciti lopticu za ići na arhitektu x5, da ste kojim slučajem vi srušili sc-ov za 20 levela ( a trebali ste) onda bi oni morali na tumbin, a potom ovi na vas, ali vas je Tramax preduhitrio i prebacio lopticu na vas, i to je vaša greška, a njegov uspjeh..

a sad što ste se vi nasli povrijeđeni jer ste porušeni i i tu lopticu ne prihvaćate odigrati...sve na tumbin mlin

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244