Stranica 660 od 778 PrvaPrva ... 160560610650658659660661662670710760 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,591 do 6,600 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

nema zid na 20 a mi nemamo arhitektu, tako da...
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma Huny Bunny's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

:patkica:
    ANTIVIRUS :usisava:

Član foruma gunner's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

stavite te reporte da narod vidi kaj se desava.
    kifla u <3

Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od gunner Vidi post
    stavite te reporte da narod vidi kaj se desava.
    postavljeni su

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

eto, da i ja imam svoj labuđi pjev na forumu, nakon 9 mjeseci kokodakanja na istome

prvo se želim zahvaliti KRIKu što me ugostio kod sebe, bilo je lijepo biti dio vaše družine..ostaje žal što nismo nastavili sa predivnim zakucavanjem u sadašnje koalicijske partnere jer bilo je nadasve zabavno, sve kasnije 0 bodova..

i najveća zahvala ide mom dualu, najboljem ikad, šta me trpio :* fala :*

užasno mi je žao i sram me biti dio koalicije..pogotovo nakon onoga jučer..meni nije žao ni jedne riječi upućene vama ni ikome, moje mišljenje znate (na onakav način izgubiti malo bo, izvesti offove kakvi se izvode nakon 3-4x malog bo i koalicijskih pusheva, koji nisu toliko malecni :brukica..nikad nisam imala potrebu povlačiti svoje riječi niti se ispričavati za iste, ali sad moram..jučer sam napisala da ste jedini vi ostali čista obraza..o Ano, kako si se ljuto za*ebala..sad me zanima dali vi uopće imate obraza?grozno..mislila sam da će mi vrhunac pokvarenosti biti zadnji S4, ali eto, za*eb broj 2..i žao mi vas je svih što ste čitali moje baljzganje :( (s razlogom su mi se smijali u skype sobi, i zanima me užasno tko me usporedio sa određenom ženskom osobom)
    i vi i SC&co ste imali sve šanse da netko od vas osvoji server..sad, iskreno se nadam da ne budete..i želim svu sreću, i molim sve bogove i vragove da pomognu Tumbi da on prvi digne ww na 100..jer vi zaslužili to niste..
    u cijeloj priči mi je žao SC&co, jer su se stvarno naigrali cijeli server i bili su prvi favoriti..i sad da server uzme netko tko nije pokazao ništa u nijednom smislu, bude malo frustrirajuće..ali navodno da nakon svakog sranja, izađeš pametniji?!pa eto, slijedeći server, možda..
    s tim da mi je najviše žao KRIKa, jer su jebeni space shuttle da svoje koalicijske partnere (svaka čast pojedincima na aktivnosti), a opet su sad sa njima u istoj kaljuži..nadam se da je bilo vrijedno

sretno Tumbe sa izgradnjom
    vama ostalima, lijep pozdrav i držim palčeve da je karma ku*va..

over and out, Ana
    Uređeno od strane Isabella_Este (15.07.13 um 21:12 Uhr) Razlog: zaboravila duala..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Bas sramota.......

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

jel moze meni neko objasniti o kakvoj sramoti se tu prica ?

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    jel moze meni neko objasniti o kakvoj sramoti se tu prica ?
    Dado, nisi samo ti zbunjen!

Mislim da tu jebe lud zbunjenog!

Može li pojašnjenje za nas kaj smo samo klikali i zabijali se tu i tam....

:kid:
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    eto, da i ja imam svoj labuđi pjev na forumu, nakon 9 mjeseci kokodakanja na istome

prvo se želim zahvaliti KRIKu što me ugostio kod sebe, bilo je lijepo biti dio vaše družine..ostaje žal što nismo nastavili sa predivnim zakucavanjem u sadašnje koalicijske partnere jer bilo je nadasve zabavno, sve kasnije 0 bodova..

užasno mi je žao i sram me biti dio koalicije..pogotovo nakon onoga jučer..meni nije žao ni jedne riječi upućene vama ni ikome, moje mišljenje znate (na onakav način izgubiti malo bo, izvesti offove kakvi se izvode nakon 3-4x malog bo i koalicijskih pusheva, koji nisu toliko malecni :brukica..nikad nisam imala potrebu povlačiti svoje riječi niti se ispričavati za iste, ali sad moram..jučer sam napisala da ste jedini vi ostali čista obraza..o Ano, kako si se ljuto za*ebala..sad me zanima dali vi uopće imate obraza?grozno..mislila sam da će mi vrhunac pokvarenosti biti zadnji S4, ali eto, za*eb broj 2..i žao mi vas je svih što ste čitali moje baljzganje :( (s razlogom su mi se smijali u skype sobi, i zanima me užasno tko me usporedio sa određenom ženskom osobom)
    i vi i SC&co ste imali sve šanse da netko od vas osvoji server..sad, iskreno se nadam da ne budete..i želim svu sreću, i molim sve bogove i vragove da pomognu Tumbi da on prvi digne ww na 100..jer vi zaslužili to niste..
    u cijeloj priči mi je žao SC&co, jer su se stvarno naigrali cijeli server i bili su prvi favoriti..i sad da server uzme netko tko nije pokazao ništa u nijednom smislu, bude malo frustrirajuće..ali navodno da nakon svakog sranja, izađeš pametniji?!pa eto, slijedeći server, možda..
    s tim da mi je najviše žao KRIKa, jer su jebeni space shuttle da svoje koalicijske partnere (svaka čast pojedincima na aktivnosti), a opet su sad sa njima u istoj kaljuži..nadam se da je bilo vrijedno

sretno Tumbe sa izgradnjom
    vama ostalima, lijep pozdrav i držim palčeve da je karma ku*va..

over and out, Ana
    :goodpost: iako sam i ja u toj "koaliciji" slažem se s tobom a ja mislim da sam ti to vec negdje i natipkao da nist od naseg WW

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

ok sad ste me stvarno zaintrigirali, ali moze li netko malo to pojasniti.... nemam uvid u zakulisne radnje, ne znam citat izmedju redova a nisam ni prepametan nesto
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3