Stranica 662 od 778 PrvaPrva ... 162562612652660661662663664672712762 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,611 do 6,620 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    Koalicija krik/tnt/kefa/dicktat nije na ovom serveru napravila ništa sramotno i nemamo ama baš ni najmanje razloga za sramiti se. Ukoliko netko pati od manjka informacija to nije koalicijski problem već od svakog pojedinca koji je "složio" slagalicu a nije skužio da mu fali podosta dijelova :na karte:

ps. ne sramimo se čak ni gubitka malog bo, na onoliko uzetih arteva bio je i red da i nama nešto uzmu

pps.još jedan "over and out"??? dal postoji neki limit kojeg kad se ispuca se tad stvarno i overendautira? :pije kavu:
    Nisam bas upoznat s radnjama koje se dogadjaju zakulisno, ali ovo sto vidim-cujem-citam, tj. da se odredjeni offovi vracaju s arhitektom, da je deff raspusten...da, definitivno stvar taktike i proracuna
    Ali zasigurno krajem servera nav/cs imaju pravo reci da su ostale dvije koalicije odigrale zajednicki u tom dijelu servera, jer prepustiti takav art u ww fazi je u rangu gasenja malog bo u ranijim fazama, a mislim da se svi sjecamo komentara na to

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    Nisam bas upoznat s radnjama koje se dogadjaju zakulisno, ali ovo sto vidim-cujem-citam, tj. da se odredjeni offovi vracaju s arhitektom, da je deff raspusten...da, definitivno stvar taktike i proracuna
    Ali zasigurno krajem servera nav/cs imaju pravo reci da su ostale dvije koalicije odigrale zajednicki u tom dijelu servera, jer prepustiti takav art u ww fazi je u rangu gasenja malog bo u ranijim fazama, a mislim da se svi sjecamo komentara na to
    ha, ha, ha

ovo je fora.

sc i mi smo zajedničko - taktički izbacili njihov ww iz igre s ciljem maksimalnog zbunjivanja tumbea i co.

srećom, konačno su pale maske i jasno je da NAV igra kontra ostatka servera...

ha, ha, ha...

ova izjava ide u ropotarnicu povjesti kao još jedno uspješno zabijanje...
    :brukica:
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    ha, ha, ha

ovo je fora.

sc i mi smo zajedničko - taktički izbacili njihov ww iz igre s ciljem maksimalnog zbunjivanja tumbea i co.

srećom, konačno su pale maske i jasno je da NAV igra kontra ostatka servera...

ha, ha, ha...

ova izjava ide u ropotarnicu povjesti kao još jedno uspješno zabijanje...
    :brukica:
    Iz ciste velikodusnosti su vam propustili offove i poklonili arhitektu pred napade na ww, zar ne

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Da zajedno su, to se vidi iz aviona.
    Sc je skinuo tnt&krik&co ww za 20 i više lvl samo da se prikrije suradnja. Iz istog razloga su ovi drugi skinuli na ww-u osam skladišta i uzeli arhitektu. Sve je to da prikriju suradnju, joj kako prozirno
    I kad se malo bolje pogleda krik& tnt&co su zajedno i sa svingerima jer su u skoro isto vrijeme napali sc-ov ww.

Ljudi se samo igraju i rade ono što je u datom trenutku najbolje za njih. Stanje na serveru se mijenja, sheme se mijenjaju, ke je tu čudno???

Uobičajeno

ma drek na šibici!

i ja sam bio uzbunjen zbog natpisa tu i po raznoraznim sobama, i mislio sam da je bilo nekakvih zakulisanih radnji!

ženska se uspuhala zbog tramaxove taktike koja jedino dokazuje da je spreman sve napraviti za možebitnu pobjedu (što samo po sebi ne znaći da je nešto uber loše).

nije bilo nikakvih ilegalnih rabota. ništa što se kosi sa dobrim ukusom ili pravilima igre.

ljudi, ovo je igra strategije/taktike. svako se zbraja na svoj naćin!

već sam pomislio da je korišteno oružje iz "pc arsenala" (tipa krtica raspustila def u arhitekti), ali ništa takvo!

ana, lepa i pametna curo, daj malo stani na loptu. pročitaj, pitaj, razmisli i tek onda djeluj!

ovo je (ponovit ću još jednom) ratna/strateška igra!
    taktiku koju biraš nekom se neće svidjeti, nekom bude...

ovo je prvi ozbiljniji T4 sa tri holdera, koji su se maje više ravnopravno držali.
    ovo kaj se dešava zadnjih par dana smo pratili ko' najvažniju utakmicu.
    u skajp sobi smo pratili napade live - čekali izvještaje sa mogu reč uzbuđenjem.
    pa jebte nisam bio siguran da'l bu mi off stigao do kraja servera!

ljudi, ovak nije bio niti jedan T4 do sada...

i sad to kvari nečija kriva procjena (s tim da ne ciljam na tramaxovu taktiku)!

to kaj se manje više svi znaju, to kaj se svi imaju kao skajp kontakte, to kaj komentiraju međusobno, te što kroz zahebanciju žele otkriti možebitno koju bitniju informaciju ne znaći da je situacija na hr serverima za kurac!
    eventualno se gadosti po defaultu dešavaju na serverima na kojima igra jedan uber savez (tj. nekolicina igrača), ali to je to...

kaj se KRIKA tiće tu nas ima svakakvih, ali svi od reda smo isključivo za igru (što travian je), zabavu i nadmudrivanje.
    KRIK me svojom organizacijom, ekipom koja igra, dobio doživotno!
    kaj se mene tiće najjači savez na .com.hr serverima!!!

p.s. Dado slobodno nastavi trolati.
    fala , fala :pivo:

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Iz ciste velikodusnosti su vam propustili offove i poklonili arhitektu pred napade na ww, zar ne
    da je tnt/krik/... koaliciji opako trebao taj art, da su navovi offovi sjedali na SCeov ww prije otimanja arhitekte još bih i shvatio od kud ti možda padaju ovakve misli na pamet, ali tvrditi da je ovo dijelo zajednički promišljene igre, onda neznam kaj da podvučem vezano uz tvoje promišljanje.

taktički ovo nije toliko loš potez jer SC ima još jedan ww u igri, a na životu je ostalo offova koji bi mogli tumbeu ugroziti vodeću poziciju!
    da to nije tako odigrao, SC bi ostao bez puuno defa, a koalicija bez večine offova - rezultat bi bio vrlo vjerojatno jednoznačan: tumbe usamljen u vrhu...

ovako svi imaju po još kojeg asa u rukavu!

daklem, ovo je samo stvar kalkulacije/taktike, a taktika ne samo da je sastavni dio strateških igrica, nego njen najbitniji dio!

ponekad žrtvuješ kraljicu, kako bi matirao pješakom...
    Uređeno od strane Paul Muaddib (16.07.13 um 14:03 Uhr)
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Paul

samo da te uputim...nije PC izbacio deff na artu vec su nama tako maznuli x5...ali znam kad je netko tako superioran prema ostatku onda e moraju plasiraju dezinformacije u pljuvat po njima...ali ovo nije ni tema ovdje...tako da tocka

kaj se tice prica oko arta i SCa ako je tramax u tom trenutku prosudio da je tako najbolje za njegov savez onda se ta odluka mora postivat a ne odmah pljuvat po covjeku koji sve daje za svoj savez i non stop je tu....

ali ok pljuvanje je cist normala na hr serverima.....

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

da je tnt/krik/... koaliciji opako trebao taj art, da su navovi offovi sjedali na SCeov ww prije otimanja arhitekte još bih i shvatio od kud ti možda padaju ovakve misli na pamet, ali tvrditi da je ovo dijelo zajednički promišljene igre, onda neznam kaj da podvučem vezano uz tvoje promišljanje.

taktički ovo nije toliko loš potez jer SC ima još jedan ww u igri, a na životu je ostalo offova koji bi mogli tumbeu ugroziti vodeću poziciju!
    da to nije tako odigrao, SC bi ostao bez puuno defa, a koalicija bez večine offova - rezultat bi bio vrlo vjerojatno jednoznačan: tumbe usamljen u vrhu...

ovako svi imaju po još kojeg asa u rukavu!

daklem, ovo je samo stvar kalkulacije/taktike, a taktika ne samo da je sastavni dio strateških igrica, nego njen najbitniji dio!

ponekad žrtvuješ kraljicu, kako bi matirao pješakom...
    Upravo zato jer su navovi napadi sjedali nakon uzimanja arhitekta, nepojmljivo mi je da se art preda
    Ili ti mozda imas neko genijalno objasnjenje zasto se propustaju napadi i predaje art koji bi zastitio infrastrukturu
    Ako da, daj i nas poduci tome

Da sam skeptican, pomislio bi da tnt sjedi na dvije stolice, da kaze scu da im nece uzeti art, a da navu da info da se gadja infrastruktura

@bob
    Nije to nikakvo pljuvanje po tramaxu, samo ne vidim niti jedan moguci razlog zasto ostaviti arhitektu nebranjenog, a uz neposredne napade na ww
    Uređeno od strane TaraT (16.07.13 um 15:09 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ko je propustio offove,jel se koj vratio iz ww-a,osim toga i sa tim artom bi bio uništen,mislim da se tu slažemo osim toga infrastruktura bi i pored arta sa onim offovima bila uništena tak da
    Uređeno od strane rudlavi cezar (16.07.13 um 15:21 Uhr)

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

ne znam nikakve price oko ovoga , niti me zanimaju...ali jedno znam u nedelju je bilo toliko uzbudljivo, retko vidjeno u zadnje vreme na hr serverima i smatram u datom trenutku pod datim okolnostima odlicno uradjeno , takticki :101010:
    s1- Ooops! PiP

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3