Stranica 671 od 778 PrvaPrva ... 171571621661669670671672673681721771 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,701 do 6,710 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    Evo samo za tebe nevinašce http://prntscr.com/1fqrlg pa da nebi još i deff iz WW maknuli nakon otimanja arhitekte.
    znaci savrseno...ovo je cak jadnije i od drlje...tnt&co maknemo vam i mi deff da mozete slikat offove doma...
    sve za uber profice poput vas...:cerek:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    kako se to mene ne tiče?
    a i ne sjećam se baš da je SC šutio što više tokom cijelog servera ste na forumu bili impresivno jaki
    a vi za k. i na mapi, i na forumu...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    ne vidim zašto bi za nas povoljnije bilo da vas katate vi od toga da nas kata sc
    vas kataju vi, nas CS, netko njih, onda mi svi skupa vas, pa onda oni njih... daj se odi umi logičar... :blink:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    Evo samo za tebe nevinašce http://prntscr.com/1fqrlg pa da nebi još i deff iz WW maknuli nakon otimanja arhitekte.
    A ti si klasa svoje vrste.
    Šta si našao moju poruku koju sam poslao tramaxu pišući je na njegov acc igm svjestan da će ju vidjet on i 100 ljudi skupa s njima kao primjer zakulisnih igara
    Bravo..
    Evo i ostatak za sve koje zanima što mi je odgovoreno,što se mene tiče o toj temi smo mogli se razgvarat i na forumu.

Ta poruka je pisana nakon što sam čuo da je nama tramax taj dan javio da ima plan raspustiti deff da bi naši offovi preživjeli.

Imao je plan raspustiti deff da bi mi pošto se držimo onoga "igra čistoga obraza" sa tim offovima bez kalkuliranja išli na nav...i učinili bi to,i nav i igrači koji tamo nešto vrijede i koje treba cijenit i ovi tu uskrsli luzeri na forumu bi bili van igre i to bi bilo to..dalje ne znam kako bi se rasplelo između SC-a i nas..u svakom slučaju bili bi u boljoj situaciji nego sad..tako da dokaz o nepostojanju zavjere i tajne suradnje protiv vas luzera (isprike ostalima koji to nisu) je sama činjenica što nav ww nije stavljen van igre od početka pa sve do sad.

http://prntscr.com/1fvd4s

e ljudi dragi ovaj forum stvarno je gubljenje vremena i vidim sad definitivno da mi je najveća greška što sam tu ispiso i jedno jedino slovo.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Krivo....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zanimljivo kak sami sebe savezi u vodstvu zeznu...prvo SC....a sad macak se tu preserava i onda bu se pital i krivil nekakve zavjere kad ih tnt i krik zravnaju hahahaha...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Karlitos's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Zavjere i postoje rekao ti Tarat,a tko će pobijediti pobijedit će.
    Cilj opravdava sredstvo.
    Life's a Piece of Shit, When You Look at It.:brukica:

s4-khan;nl7-slang en kikker;s1-khan;hrx-azazel

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    znaci savrseno...ovo je cak jadnije i od drlje...tnt&co maknemo vam i mi deff da mozete slikat offove doma...
    sve za uber profice poput vas...:cerek:
    Meni je iskreno jadno na šta je vaš savez spao.
    Čak i da sve ovo je neka zakulisna igra,vođe SC trebaju biti vrhunski naivne da bi popušile tu priču koji realno nebi popušilo ni dijete iz vrtića.
    Po meni sve čisto da čišće ne može biti.SC pokušava odigrati igru mamca sa rušenjem drugoplasiranog ww-a te prisiliti iste da troše svoje na treći ww-e.Igra živaca koju je započeo SC odlazi na stranu Krik-a.Šta se desilo sa arhitektom to može reći samo vlasnik acc.
    Sve u svemu super server(za hr.pojmove),dosta zanimljivo,teoretičari zavjera imaju posla koliko hočeš.
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Ajme, 100 teorija se raspreda tu na forumu a za nijednu potvrde i dokaza...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244