Stranica 672 od 778 PrvaPrva ... 172572622662670671672673674682722772 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,711 do 6,720 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

kako mi se jučer neizmjerno jako i često štucalo, shvatila sam da vam nedostajem (blush), pa eto da ne budete zakinuti pošto je meni baš stalo do vas svih ovdje :air kiss:

@gospodin koji me predobro zna
    a gle, ne kaže se uzalud da 'tko o čemu, do ku*va o poštenju'..

@Paul
    ja se nisam ništa zaletila..dapače, nakon svega šta sam čula i vidjela, fino zapalila koju, popila :pivo: i skroz staložena napisala post u kojem sam iznijela svoje mišljenje viđenja nastale situacije..
    meni je KRIK super, i ima tamo meni dragih ljudi i dobra ste ekipa..jedino moje upućeno KRIKu je bilo na kraju posta, u smislu je li sve to bilo vrijedno..i slažem se da je nedjelja bila aposlutno nenad*ebiv dan jer su viđena 2 stvarno predivna offa i ostali koji su za nekoliko nijansi bili manje divni..
    rekao si da je sve to "logićno" strateški/taktički..ali imam dojam da je to tebi istoznačno? jer po svemu viđenome "moja" koalicija je taktički odigrala 'bez jebenti' super (maknut je deff, x3 nije vraćen, sačuvani offići), ali strateški skroz loše..
    a kako se išlo na x5, ne otvaraj rane koji sekundarno cijele..

@kralj vještica
    pušim neke gljive, brutalica..

@Rudlavi
    ajde više počni čitati šta ljudi pišu, sa razumijevanjem..

@Bobo
    da, Bobo, "vaša" Ana kojoj samo fali titula koju si joj ti nadjenuo..ona loše saveznice da se slika upotpuni..

@Dado
    a zbilja mi u nekim trenucima nisi jasan..malo se cerekaš da su tnt&co gubitnici, malo da će izraviti sve..a ja te pitam sa kojim offovima? vjerojatno ne misliš na one kojima su išli na x3..
    i ne, Dado, nisi ti prvi spomenuo koaliciju ++ i +-, već Ivan, ti si bio citirao taj njegov post i još nadovezao u tu koaliciju krik i milf

@žirafa
    pa eto, princeza koja ne podnosi kritike smatra da se smije overandout-ati koliko god puta ona smatra da je to potrebno
    znači, ne sramite se načina na koji je mali bo izgubljen (ovi nisu izgubili ni jednog vojnika, i još ubrali milju ressa), i kasnijeg laganja da je bio deffan jer je Senasation imao neke deff bodove od 2-3 dana ranije? predivno.. kako bi rekao moj mali pacijent 'nije doblo lagati jer kasnije boli guza'..no to sad uopće nije tema..
    nego, kad se misli vratiti x3 prvotnome vlasniku?
    Uređeno od strane Isabella_Este (17.07.13 um 11:24 Uhr) Razlog: x5 :/
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Meni je iskreno jadno na šta je vaš savez spao.
    Čak i da sve ovo je neka zakulisna igra,vođe SC trebaju biti vrhunski naivne da bi popušile tu priču koji realno nebi popušilo ni dijete iz vrtića.
    Po meni sve čisto da čišće ne može biti.SC pokušava odigrati igru mamca sa rušenjem drugoplasiranog ww-a te prisiliti iste da troše svoje na treći ww-e.Igra živaca koju je započeo SC odlazi na stranu Krik-a.Šta se desilo sa arhitektom to može reći samo vlasnik acc.
    Sve u svemu super server(za hr.pojmove),dosta zanimljivo,teoretičari zavjera imaju posla koliko hočeš.
    interesantno...opet kad nema argumenata vrijedjanje...a na sta je to spao nas savez...potpuno nam je cist obraz...a vi koji dogovarate prolaske offova nama nasli pricat kakvi smo mi to...:brukica:

nemoraju bit naivni...dovoljno je da pod svaku cijenu ne zele da FARME pobjede...ekipa koja je podcjenjivana cjeli server...koja je katana a nikakva steta nije napravljena ozbiljna(mozemo rec da nam je jedina greska gubitak akinog offa bez borbe)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ana nemres ti bez foruma

ok priznajem da sam prasio malo po tnt i kriku u onom trenutku kad su se kao naljutili na SC i htjeli predat server koji bi i bio predan da SC nije odigrao kako treba i srusio farmice....

ali sam nebrojano puta napisao da krik i tnt imaju najvece sanse za osvajanje servera i cudio se zakaj ne ruse farme....

sad su opet u najboljoj situaciji i ako vec SC nemre pobjediti valjda smijem drukat za njih da spuste na zemlju macka i njegove farme....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ana nemres ti bez foruma
    pa, da, ne mogu..jučer mi falilo uz jutarnju kavu, a to mi umjesto jutarnjih novina..
    imali su najbolju situaciju, istina..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    interesantno...opet kad nema argumenata vrijedjanje...a na sta je to spao nas savez...potpuno nam je cist obraz...a vi koji dogovarate prolaske offova nama nasli pricat kakvi smo mi to...:brukica:

nemoraju bit naivni...dovoljno je da pod svaku cijenu ne zele da FARME pobjede...ekipa koja je podcjenjivana cjeli server...koja je katana a nikakva steta nije napravljena ozbiljna(mozemo rec da nam je jedina greska gubitak akinog offa bez borbe)
    Nema argumenta jer ovo što vi pišete su nebuloze.
    Spali ste na to da čak i ujedinjeni sa drugim kvadrantom ste poraženi,realno da se -- i -+ bili ujedinjeni,vi bi odavno bili izbačeni iz bilo kakve igre za ww-e.
    Sad tu piskarate svašta jer iako su se -- i -+ poklali među sobom(što je bilo izvanredno za vaš ww-e) vi ne odlučujete o ničemu,već jedino što vam preostaje je huškanje na daljnje klanje ovih dviju koordinata.
    I btw ne igram ovaj server.
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Vidi se...ROTFL
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Nema argumenta jer ovo što vi pišete su nebuloze.
    Spali ste na to da čak i ujedinjeni sa drugim kvadrantom ste poraženi,realno da se -- i -+ bili ujedinjeni,vi bi odavno bili izbačeni iz bilo kakve igre za ww-e.
    Sad tu piskarate svašta jer iako su se -- i -+ poklali među sobom(što je bilo izvanredno za vaš ww-e) vi ne odlučujete o ničemu,već jedino što vam preostaje je huškanje na daljnje klanje ovih dviju koordinata.
    ja neznam kak mozes bit relevantan u bilo cemu ako ne igras server...deam to mi nikak nije jasno...

pa to i je fora...da pravi igraci nikad nebi pristali na udruzivanje pa se morate igrat zaobilaznim putevima i mazat oci...
    eto ti primjer klase hr servera pajdasa koji gase acc zbog igrica ...neznam jel ih tramax uspio nagovorit da ne ugase do kraja...al sigurno nije crazy tak reagiro na forumu da je sve bilo po ps-u

a i to spajanje kvadranta objesi macku o rep...to moze samo vama ic u prilog...jer da smo otisli recimo na ++ i bili gore...vi nebi imali pricu o spajanju kvadranta...mi bi puno bolje prosli jer nebi bili razbacani...i sad bi imali puuuuno vece izglede za pobjedu...makar su jos uvjek dobri... al dobar izgovor za eventualni neuspjeh zlata vrijedi...

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    ja neznam kak mozes bit relevantan u bilo cemu ako ne igras server...deam to mi nikak nije jasno...

pa to i je fora...da pravi igraci nikad nebi pristali na udruzivanje pa se morate igrat zaobilaznim putevima i mazat oci...
    eto ti primjer klase hr servera pajdasa koji gase acc zbog igrica ...neznam jel ih tramax uspio nagovorit da ne ugase do kraja...al sigurno nije crazy tak reagiro na forumu da je sve bilo po ps-u

a i to spajanje kvadranta objesi macku o rep...to moze samo vama ic u prilog...jer da smo otisli recimo na ++ i bili gore...vi nebi imali pricu o spajanju kvadranta...mi bi puno bolje prosli jer nebi bili razbacani...i sad bi imali puuuuno vece izglede za pobjedu...makar su jos uvjek dobri... al dobar izgovor za eventualni neuspjeh zlata vrijedi...
    Prvo se moraš odlučiti jel u tvojoj glavi ja igram server za tebe ili ne.

Nema se šta vješati tu mačku u rep.Vi sasvim sigurno nećete puknuti svoje offove na NAV-ov ww-e,time dolazimo do zaključka da ste saveznici(mada se to odavno zna).Znači ++ i +- su skupa.Međutim -- i -+ kakve god igre igraju krše jedan drugome ww-e,razbijaju si offove,deffove unatoč tome što vama to debelo ide u korist i zadovoljno trljate ruke i nadate se da će ove dvije strane toliko iscrpiti jedna drugu da će te se vi nogometnim riječnikom "ušetati u gol".
    (Pre)veliko ste razočaranje nažalost,sasvim sigurno da bi server itekako dobio jako puno na zanimljivosti da je tu SC sa nekog starijeg servera i da se 4 kvadranta kolju među sobom i dižu svoj ww-e.
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

juco kralju zaboravljas da ste skrivali na pocetku servera da ste u dealu sa ++ i to je bola dobra taktika da ste vi rijesili SC,a ++ farme tnt....ali ste procitani....mada sada gledajuci vasu nazovi to kvalitetu i vasih farma mozda bi bilo bolje da vas nisam otkrio jer bi vas razvalili ko panta pitu

offova nemate,imate deff i X5 te vam je jedino ostalo da nastavie huskat tnt na SC..kaj vam je i uspijelo....

dakle jos jedan server gdje nazovi to pobjedu uzimaju oni koji ju nisu zasluzili....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Žile's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

jutar

ima šta novo su krenuli offovi van ili se još čeka?
    ima li kakav hof??? stavio bi ja svoj al neigram............. :p
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244