Stranica 676 od 778 PrvaPrva ... 176576626666674675676677678686726776 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,751 do 6,760 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma light101101's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    @gospodin koji me predobro zna
    a gle, ne kaže se uzalud da 'tko o čemu, do ku*va o poštenju'..
    oho sad sam vec gospodin a prije sam bio tratinčica

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ti i dalje ne kuis????
    rekla si da server nije zavrsio u nedjelju zato kaj ste vi katali SC....
    da ste vi bili dosljedni nekim zakonima igre (rusim prvog par sati prije kraja stotke,a ne drugog ) onda bi mogli rec da zahvaljujuci vama server nije zavrsio...ovako ste skatali SC,SC je vama ucinio uslugu i skatao farme i sad jedino ios morate demolirat farmice i vas je server....

btw.farme su na 96 znaci jos malo vremena imate ili cete ostat dosljedni sebi pa maznut SC
    U nijednom trenutku nisam rekla da smo mi spasili server, tu čast sam prepustila tramaxu sa njegovim potezom raspuštanja deffa na arhitekti, no s obzirom na količinu čuđenja ovdje možda je tramax stvarno evoluirao na viši level igre kojeg vi očito ne razumijete.
    Da smo katali tumbea par sati prije stotke to bi bilo ekvivalent pružanju pobjede na tanjuru tramaxu, a dva dana prije on izjavi da oni neće katat tumbea da ne bismo slučajno mi nekako pobijedili onda, i već su ga do tada propustili dva puta katat jer nisu stigli katat toliko i nas njega, mi nismo ničiji pobočnici ili tvojim rječnikom rečeno "vodonoše" i igramo na pobjedu, to je ključ naše dosljednosti, i ako izgubimo nije bitno jer dali smo sve od sebe i nikad nismo za nijedan ne off, nego nismo za nijednog vojnika rekli nek ostane doma jer kalkulacija kaže blablabla

Član foruma Dark Lord SB's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    mi nismo ničiji pobočnici ili tvojim rječnikom rečeno "vodonoše" i igramo na pobjedu, to je ključ naše dosljednosti, i ako izgubimo nije bitno jer dali smo sve od sebe i nikad nismo za nijedan ne off, nego nismo za nijednog vojnika rekli nek ostane doma jer kalkulacija kaže blablabla
    Bravo Žirafa :lock:
    Dicktat(2008/09/10,2012,2013:gamer:

MID je samo imao sreće....:blackeye:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

mi nismo ničiji pobočnici ili tvojim rječnikom rečeno "vodonoše" i igramo na pobjedu, to je ključ naše dosljednosti,
    jel samo ja vidim tu upravo nedosljednost...sta niste prije 5 dana pricali da vas pobjeda ne zanima i da igrate samo za fajt? ...hmmm

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

zeno Bozja jel ti kuzis kaj baljezgas??????????

TI si htjela pustiti farmice da pobjede...

da Tramax nije poslao svoje offove na SC veci luzeri bi vi ispali nego oni....

setver nije zavrsen JEDINO zato kaj je SC katao farme,a ne zato kaj ste vi katali SC .....

i to ti pokusavam rec cijelo vrijeme....
    Jel ti kužiš šta ti baljezgaš

Tvoj fajterski SC je katao drugi ww (-/+) u nadi da će -/+ rušiti +/+ :cerek:
    Ti pričaš tu o luzerima i sl. Jedini koji ispada luzer si ti.

Kad već znaš pola SC-a, raspitaj se, navodno ste vi znali da ćemo mi katati +/+ (unatoč pisanju na forumu da nećemo. znali ste da su offovi povučeni) ali ste ipak napali -/+ prije nego su poslani offovi na +/+, i šta bi -/+ tada trebao tvom fajterskom SC-u rušiti +/+ i pokušati uzeti arhitekta 5x ? (stvarno fajterski, nema šta (nisu kalkulacije - ako jesu spadaju u neke posebne fajterske kategorije) ) :lol2:

Pa da su prošle vaše kalkulacije onda bi se mogli nazvati luzerima, sreća samo što ste poslali offove na -/+ prije nego su oni poslali na +/+. ( PS: info je iz SC-a za povučene offove za +/+...)

Cijelo vrijeme guraš iz šupljeg u prazno, skuliraj se malo

:pivo:

Član foruma Dark Lord SB's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    jel samo ja vidim tu upravo nedosljednost...sta niste prije 5 dana pricali da vas pobjeda ne zanima i da igrate samo za fajt? ...hmmm
    Da nas nezanima pobjeda nebi držali ww jel tako ? ?
    Jel igramo za fajt ? igramo , dokaz je bio konstantno ratovanje sa NAV & PTSP ...
    A ako je pisano da nas pobjeda nezanima onaj koji je to rekao je rekao u tom smislu jer nece nas dirat ako neodnesemo ovaj server , postoji iduci server...i tako...
    Dicktat(2008/09/10,2012,2013:gamer:

MID je samo imao sreće....:blackeye:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

U nijednom trenutku nisam rekla da smo mi spasili server, tu čast sam prepustila tramaxu sa njegovim potezom raspuštanja deffa na arhitekti, no s obzirom na količinu čuđenja ovdje možda je tramax stvarno evoluirao na viši level igre kojeg vi očito ne razumijete.
    Spasio je server? Od cega? Od pobjede nava i nasao spas u pobjedi tnt-a?
    Sto se tice onog za nedjelju, divim se uopce mogucnosti da je netko razmisljao o opciji da sc nece poslati offove na nav. Da, pokusali su vas natjerati da to napravite umjesto njih, nije im proslo i to je to.
    Isto tako sad vi ne zelite da vam sc zamjeri oduzimanje arhitekte i da preostale offove usmjeri na vas, pa velicate potez propustanja vasih offova. Ako je to tako, ako sc krene po oba arhitekta koja vi imate, hocete ih i vi tako lako predati

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

nema SC vise offova...sve ovisi o TNT i Kriku dal ce sad iskoristiti ovu nastalu situaciju i uzet server....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

nema SC vise offova...sve ovisi o TNT i Kriku dal ce sad iskoristiti ovu nastalu situaciju i uzet server....
    Ima ima :cvjetic:

Lp :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    Tako je, super uočen detalj. Prije 5 dana je situacija bila takva da je sc javno 3 dana pričao da neće poslati offove na nav i time pokušat vratiti dio mogućnosti za pobjedu jer nije postojao način da tu mogućnost pobjede barem malo ne podijeli i s nama. Dakle oni ne šalju zbog nas (sad će se oni javit i reć da nije zbog naše pobjede nego zbog njihova poraza, da, da, svi volimo igre riječima), pa nismo mi blesavi da onda šaljemo na nav, u svim tim kombinacijama naša pobjeda je nepostojeći pojam i od trenutka kad nas je sc po drugi put katao mi nismo sami svojevoljno prestali igrati na pobjedu, taj izbor su nam oni nametnuli, isto kao što su nam nametnuli izbor koga bismo mi trebali katat (onog koji je nas katao dva puta ili onog koji nije nijednom). U tom istom trenutku mi nismo blefirali kao što su mnogi pretpostavljali, rekli smo da idemo na sc i otišli smo. Sc je blefirao da ne idu na nav pa su odmah mislili i da mi blefiramo da ćemo ići na njih. Ostatak priče znate tko je blefirao i tko nije, te u konačnici kako nam je tramax ljubazno vratio naše offove, valjda je napokon svima jasno da ih nije vratio zato jer mu je stalo do njih, već da tako zaštiti svoje offove. Puno puta se tu na forumu provlačila teza da se od sc-a očekuje da kata 2 ww-a sam, a oni upravo to rade nama. Bilo je podsmijeha na offove koji su išli na arhitektu, ne znam šta se očekivalo, da ćemo i tamo poslat pushane ww offove, tj.da ih imamo najmanje valjda 30-40, bilo je tamo dobrih offova a bilo je i sirotinje, al najvažnije od svega je da je ipak bilo dovoljno da izazove ovakvu pomutnju :cerek:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244