Stranica 678 od 778 PrvaPrva ... 178578628668676677678679680688728 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,771 do 6,780 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    Ne znam, ali vracanje arta x3 koje si i sama spomenula zvuci poprilicno kao isprika i ulizivanje, ili je to neki novi obicaj
    Za nešto tako veliko i važno mislim da ćemo se svi složiti da treba biti kooperativan, da bi netko nešto dobio e mora onda bome nešto i dat, server je na kraju i svi smo umorni i pomalo tanki sa živcima, tako da u ovim okolnostima teško da će proć "i ovce i novce" ...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    nema SC vise offova...sve ovisi o TNT i Kriku dal ce sad iskoristiti ovu nastalu situaciju i uzet server....
    ..kad bi se svi offovi koji su jos uvik na serveru (osim onih koje mozda ima nav i co) poslali u zajednickoj akciji na ww od Tumbe to nebi bilo dovoljno da se taj ww spusti za 12 levela..ima covik deff,,ima x5...tako da...prica je zavrsena..
    S cestitkama na zasluzenoj pobjedi cemo jos pricekat formalnost da Tumbe klikne level 100...ostalima vise srece u nekoj drugoj prici....

:pivo:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    Za nešto tako veliko i važno mislim da ćemo se svi složiti da treba biti kooperativan, da bi netko nešto dobio e mora onda bome nešto i dat, server je na kraju i svi smo umorni i pomalo tanki sa živcima, tako da u ovim okolnostima teško da će proć "i ovce i novce" ...
    Ne shvacam bas najbolje moram priznati
    Ako dobro pretpostavljam, da bi vi vratilii arhitektu kojeg ste dobili na poklon i sacuvali offove, ocekujete i nesto zauzvrat?
    Ako bas moram pogadjati, to bi bio neki sc off za rusenje nava?

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kolesterol Vidi post
    ne znam za vas ali me ovo umorilo, neki očito baš ovakve zaplete i igrice vole ... svaka čast velikim stratezima na svemu ali me baš i ne fascinira. Trebao je tramax srušit tumbea, gotic- tramaxa, a gotica- tumbe .... i kad svi fino budemo preorani idemo ispočetka, tko ima koji off viška pobjeđuje

krivim tramaxa, koji iako najjači u startu nije imao muda napasti vodeći ww, nego ulaziti u komplikacije ( kaže da bi onda sigurno izgubili, ne znam zašto) .... ako pobjedi vjerovatno će ta odluka biti slavljena kao revolucionarna, ali meni se čini da bi jednostavnijim putem SC bio veći favorit

:goodpost:

upravo tako!

bez obzira što sam našao logiku u odigranim/povučenim potezima, nisam rekao da mi je to OK!
    samo htjedoh reč da je to legitiman potez!
    da svako igra onak kak misli da je najbolje!
    da svi igraju za dobrobit svojih koalicija, a ne u korist nekog trečeg!

upravo ovo kaj si napisao bi bilo najbolje i po mom ukusu - bam u zid, pa ko mrtav ko živ!

bar svi znaju da sam lak na obaraču! bez promišljanja i kalkulacije.

da nisam imao uteg zvanog Zappb, bi drek sa našeg računa izašao bilo kakav off...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kolesterol Vidi post
    ne znam za vas ali me ovo umorilo, neki očito baš ovakve zaplete i igrice vole ... svaka čast velikim stratezima na svemu ali me baš i ne fascinira. Trebao je tramax srušit tumbea, gotic- tramaxa, a gotica- tumbe .... i kad svi fino budemo preorani idemo ispočetka, tko ima koji off viška pobjeđuje

krivim tramaxa, koji iako najjači u startu nije imao muda napasti vodeći ww, nego ulaziti u komplikacije ( kaže da bi onda sigurno izgubili, ne znam zašto) .... ako pobjedi vjerovatno će ta odluka biti slavljena kao revolucionarna, ali meni se čini da bi jednostavnijim putem SC bio veći favorit
    Kolega,,o cemu ti ?? Kako to mi nismo imali muda napast vodeci ww..bili smo treci u poretku,,jel tako...jesmo li napali vas ww koji je tada bio na drugoj poziciji..JESMO...jesmo li napali Tumbu koji je bio i jos uvik je na poziciji broj 1..JESMO...

Zasto vi niste napali Tumbu dok je bio na broju 1, a vi na broju 2,,to ja neznam..dobili smo info da se spremate na njega,,al nikako vas docekat,,pa smo odlucili sami si prokrciti put i katati oba ww-a..pa sta bude,bude...ispalo je kako je ispalo..nema nazad,,ja zadovoljan...i to je to...
    Uređeno od strane bole77 (17.07.13 um 17:45 Uhr) Razlog: bzvze

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    Ne shvacam bas najbolje moram priznati

upravo tako!

na tome ćemo i ostati!

odgovori odaslani u tvom smjeru su bačeni u vjetar!

iskreno sam se nadao da samo trolaš!
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    pa smo odlucili sami si prokrciti put
    :cowboy:

Vlado....tramax tumbea? , dobro ok...gotic nas? dobro i to je ok? gotica rusit tumbe? Čime molim te? pogotovo sto je nav krenuo na nasa 2 ww-a puno prije ove komplicirane situacije, skucao 10ak offova...znalo se odmah da ce i ostatak offova kova i ekipa ispucati na nama, a ne na gotic-u, zar se nije njihov vođa offa, il čega već u nav-u, zakleo da ce dat sve od sebe da SC ne osvoji server

Stoga...po tebi -/- rusi tumbea...-/- ruši gotica...a nas rušu svi...ma jel molim te...pazite vi koji ste vi mudrijaši, a sto je najgore, eto tako je i ispalo, vaša je zadaća bila katat nav....direktan protivnik čitav server.... u sto navrata ste rekli da nema sanse da cete dopustit da NAV digne 100... u tom slučaju mi smo sve znali, i povukli logičan potez....poslali offove na vas...malo prerano..pa su se egoisti namusili, uzeli digitron i tako
    Uređeno od strane Gorenje (17.07.13 um 17:51 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

..kad bi se svi offovi koji su jos uvik na serveru (osim onih koje mozda ima nav i co) poslali u zajednickoj akciji na ww od Tumbe to nebi bilo dovoljno da se taj ww spusti za 12 levela..ima covik deff,,ima x5...tako da...prica je zavrsena..
    S cestitkama na zasluzenoj pobjedi cemo jos pricekat formalnost da Tumbe klikne level 100...ostalima vise srece u nekoj drugoj prici....

:pivo:
    onda bumo poslali i deff u napad:pivo:

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Gorenje Vidi post
    :cowboy:

Vlado....tramax tumbea? , dobro ok...gotic nas? dobro i to je ok? gotica rusit tumbe? Čime molim te? pogotovo sto je nav krenuo na nasa 2 ww-a puno prije ove komplicirane situacije, skucao 10ak offova...znalo se odmah da ce i ostatak offova kova i ekipa ispucati na nama, a ne na gotic-u, zar se nije njihov vođa offa, il čega već u nav-u, zakleo da ce dat sve od sebe da SC ne osvoji server

Stoga...po tebi -/- rusi tumbea...-/- ruši gotica...a nas rušu svi...ma jel molim te...pazite vi koji ste vi mudrijaši, a sto je najgore, eto tako je i ispalo, vaša je zadaća bila katat nav....direktan protivnik čitav server.... u sto navrata ste rekli da nema sanse da cete dopustit da NAV digne 100... u tom slučaju mi smo sve znali, i povukli logičan potez....poslali offove na vas...malo prerano..pa su se egoisti namusili, uzeli digitron i tako
    Kako te sramota nije?
    Ostavite se više nagađanja...šta je bilo, bilo je.
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Kolega,,o cemu ti ?? Kako to mi nismo imali muda napast vodeci ww..jesmo li napali vas ww koji je tada bio na drugoj poziciji..JESMO...jesmo li napali Tumbu koji je bio i jos uvik je na poziciji broj 1..JESMO...

Zasto vi niste napali Tumbu dok je bio na broju 1, a vi na broju 2,,to ja neznam..dobili smo info da se spremate na njega,,al nikako vas docekat,,pa smo odlucili sami si prokrciti put i katati oba ww-a..pa sta bude,bude...ispalo je kako je ispalo..nema nazad,,ja zadovoljan...i to je to...
    Ma daj nemoj molim te sa takvim pričicama opet.... pa nije to bilo prije godinu dana da netko ne zna što je bilo kojim redom. Napali ste 2 puta Gotikov ww, fejkali tu na forumu i tek kad nisu ostali zagrizli udicu, išli ste sa par offova na tumbu... predali art .... očekujete sad korist od gotikovih offova... baš bezveze, to nije igra na nivou onoga što ste prikazali kroz srever. Ja ću vas upamtiti po ovome prodavanju magle na kraju.
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3