Stranica 698 od 778 PrvaPrva ... 198598648688696697698699700708748 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,971 do 6,980 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    A cuj, trebalo mi je malo, ok, malo vise vremena da shvatim
    ipak je to posve nova i genijalna taktika koja se jos nije vidjela nigdje na serverima (mislim da to mogu potvrditi i ovi sa coma)
    samo, pitam se kako to ranije nikom nije palo napamet
    ma kuac...pa mi smo samo neki polu amateri...nemremo mi skuzit sta je pjesnik htio rec...vidis da smo popusili server mi jer su nam ubili milju deffa kod arhitekte...pa smo toliko imali manje u ww-u... ;(

Ali, cisto me zanima, onako subjektivno misljenje, da moras bitati pobjednika, a da nije sc, nav ili tnt?
    do mene je dosla info da tnt nije 1% zasluzio pobjedu...od strane SC igraca...a gledam da vidar putuje k nama u goste...pa sam sad zbunjen...
    Uređeno od strane juco (19.07.13 um 16:32 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    hm, ne meni..jer kuhaču jedino mogu upotrijebiti za udarat nekoga, pošto sam na vi sa kuhinjom
    bilo je rečeno da šutim i budem lijepa

ozbiljno te pitam..jer ti vidiš još malo više preživjelog deffa kod nava, a vama isto umire off, al' deff cvjeta..
    nema ano kod nava više deffa nogice klecaju,ko i kod napadača.Ti znaš da si mi bila super,nemoj to kvarit sad

Član foruma Karlitos's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    nema ano kod nava više deffa nogice klecaju,ko i kod napadača.Ti znaš da si mi bila super,nemoj to kvarit sad
    Jel to nagovaranje Tramaxa da udari zadnjim ofovima pa da vama pomogne
    Life's a Piece of Shit, When You Look at It.:brukica:

s4-khan;nl7-slang en kikker;s1-khan;hrx-azazel

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Pa nakon izjava: "Raspustite deff sa arhitekte, obećavamo da ćemo vam vratit arhitektu, obećavam, obećavam"
    Ajde, raspustite deff, nemamo offova, ..rekao bi čovjek da bi bilo OK da se ispuni obećanje...
    Alo dečko, sad je bilo dosta, počnimo sad stvari nazivat njihovim pravim imenom.

Nekoliko puta sam ti iskreno rekla da ne štediš off i da za svoju pobjedu moraš sam skatat konkurenciju jer mi nemamo ww offova za dvoje katat i nisi mi vjerovao, dapače otvoreno si mi govorio da lažem i strašno mi je krivo što sam tad preko toga prešla. Da si mi vjerovao možda ti nebi padalo na pamet raspuštat taj deff al nebitno sad.

Prijedlog o raspuštanju deffa je došao od tebe nakon što si 20ak sati na skypu me ispitivao kamo idemo misleći da, citiram, "možda ti izleti". Prvotni prijedlog je čak bio raspuštanje deffa u ww-u da se jači offovi puste al predomislio si se.
    Svoje saveznike si pokušao izmanipulirati da ispadne kako sam ja došla sa prijedlogom/molbom/ucjenom (ne znam kako bi to nazvala) da raspustite deff al srećom bili su dovoljno razumni da provjere što se događa i tako saznaju istinu.
    Uvjet koji si postavio bio je da se svi pušteni offovi pošalju na nav (skupa s tvojima) što smo mi sa svoje strane ispunili a o tvojoj strani otom-potom.

I da, obećala sam da ćemo vratit arhitektu, al s obzirom da sam te konstantno lagala i muljala i da je naš razgovor završio kako mi govoriš "začepi" - u tom trenutku je doslovce završio, s jedne strane nije pošteno prema tvojim saveznicima a s druge strane kažu i oni sami da sam cijelo vrijeme razgovarala sa (najblaže rečeno) krivom osobom.

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    pa, *ebemu pred kime? čime? pa -+ nema više ni o od offa za ponuditi..jedino ako MH misli vraćat offove..pa jedino tako..

znači tako se ponašaš prema osobi koja je tebi super? kul..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Pa mora se priznati da su vas dobrano preveslali
    jednim dijelom ste si i sami krivi za to, povjerenje koje ste im ukazali, a dosta vas igra travian vec dugo i trebali bi biti pametniji, tj s manje povjerenja

Ali, cisto me zanima, onako subjektivno misljenje, da moras bitati pobjednika, a da nije sc, nav ili tnt?
    ako gledaš da nas predstavlja šef onda možeš reči da smo im ukazali svi iz sc-pip-šlapice povjerenje ali ta odluka koliko sam ja upoznat je donesena u par sekundi od dvoje ljudi,pa vidiš da se nije ni sav deff u arhitektu stigao raspustit prije napada.kad se saznalo u sobi sljedeči dan šta se desilo sa arhitektom vjeruj mi da je bilo svega samo ne zadovoljstva. još kad su nakon uzimanja arhitekte i propuštanja offova počele dolazit poruke od ovih jačih offera koji su išli na ww da se i tamo raspusti deff da bi ti offovi kasnije išli na nav iskreno meni je bilo svega dosta. zato unatoč tomu što su došli preko 2 kvadranta nek nav/!!sc!! uzmu server,nisu bili najbolji tijekom servera al pametna ww faza im je donjela pobjedu i to je to

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Pa mora se priznati da su vas dobrano preveslali
    jednim dijelom ste si i sami krivi za to, povjerenje koje ste im ukazali, a dosta vas igra travian vec dugo i trebali bi biti pametniji, tj s manje povjerenja

Kako su svi sada pametni,a kad je drlja osvojio serer,pa prije toga,kako vas samo nije sram.osvajali ste servere,hvali se time,sad ste našli osuđivat,pa baš da se i svi ujedine protiv nava
    za razliku od vas ,potrošen bude i zadnji vojnik na serveru

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post

Nekoliko puta sam ti iskreno rekla da ne štediš off i da za svoju pobjedu moraš sam skatat konkurenciju jer mi nemamo ww offova za dvoje katat i nisi mi vjerovao, dapače otvoreno si mi govorio da lažem i strašno mi je krivo što sam tad preko toga prešla. Da si mi vjerovao možda ti nebi padalo na pamet raspuštat taj deff al nebitno sad.
    hahahahahahahhaha...i sad ste opet drugi i za pobjedu morate skatat tumbea...i nakon toga SC kata vas i prvi je...

u nedjelju je SC morao nas rusit...al sad su se stvari obrnule...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Eto zirafo opet lažeš

1.stvar...da istina, meni je pala na pamet jedna vrlo glupa ideja, dosla je nakon vase izjave da ste sve poslali na nas. Mislim si (u tom slučaju je gotovo, mi nemamo za 2 ww-a, i netko od njih osvaja server) i ja dajem taj prijedlog...Istog trenutka, momenta, sam i napisao u sobi SC saveza, taj moj prijedlog...ekipi se to nije svidjelo, i ja sam momentalno odustao od te ideje.

Za 1 sat nakon mog prijedloga(nisi nista ni odgovorila na njega) si se TI javila da se raspusti deff na arhitekti, da vam se spase offovi, ja sam te u istom trenutku ubacio u sobu gdje je vodstvo PiP-a i Slapica...nista im nije objasnjavano niti im se ista pričalo....usla si u sobu, i samo si kopirala ono sto si meni napisala na pvt da raspustim deff sa arhitekte. Ostalo već znaš.Ne laži i nemoj mene pokusavat ocrnit, a sebe prikazat kao poštenog igrača, jer to nisi

Sta se tiče arhitekte..jucer sam ti rekao da "začepiš" jer nista drugo nisi ni zasluzila nakon silnih muljanja. Dogovor je bio jadan, zbog kojeg mi je zao...vjerovatno najveća moja pogreška ikad napravljena...dogovor je glasio, mi raspustimo deff sa arhitekte, vi nam vratite art...zavrsena priča....nakon sat vremena se ti javljaš i kukaš da idu najjači offovi na naš WW i da raspustimo deff....rekao sam NE!!! Nakon toga, bobdylandog šalje IGM i kaze da ako ne raspustim deff, da ce NAV osvojit server, ja sam mu na to odgovorio da nema šanse da cu ja raspustat deff iz ww-a, vec je i ono bila velika pogreška...a kamoli da vam raspustamo deff iz ww-a

Sto se tiče manipulacije saveznika? Shvaćaš da im ja ništa, ama baš ništa nisam pisao, nego u trenutku kad si ti rekla da raspustim deff iz arhitekte...ubačena si u onu sobu, i dala si im ti onaj prijedlog, tako da..ponavljam ono ..ajd sad u blazem tonu.."zašuti"

BTW. ono sto si rekla da smo mi isli na vas, jer bi vi eventualno pobijedili...iskreno svakog člana koalicije sa -/- nije briga(tako ni mene) tko ce osvojit server, ukoliko to nismo mi...za razliku od vas, koji ste pričali da nema te šanse da cete dat NAV-u da osvoji server...sve cete napravit da NAV ne osvoji....i na kraju ste se pokazali kako ste odustali bez borbe, poslali ste offove na nas, i pustili na kraju NAV da osvoji, i nakon ovog svega, sad najednom..sve da SC ne osvoji server

Ajd, ovu epohu smo završili, oćemo sad mozda otvorit novu pod nazivom "kukanje i žicanje offova"
    Napala si me sto ne saljem offove na NAV sa vama...ma da molim te...prvi put ste nas preveslali...drugi put ste opet, al treći put nećete sigurna.Sto je najgore, i otislo je par offova iz koalicije na NAV(zbog čega mi je isto žao)
    Što se tiče akcije...MOJ REZIME-

Poslano je 20 offova na x5....99% bi je tnt/krik uzeo da se probilo, i tako bi se branio od nasih mozebitnih offova(jer im nije upalila ideja da SC posalje SVE svoje offove na NAV, zajedno sa TNT/KRIK) Poslano je premalo offova na WW....da se i uzelo arhitektu...tumbe bi se nesto malo usporio, i tad ste opet htijeli prebacit lopticu na nas, da katamo tumbu(posto(ponavaljam opet) nije upalilo da saljemo naše offove zajedno sa vama) Da su poslani offovi..ciljali ww, i da se nije islo na x5...tumbe bi pao za barem 10, ako ne i 15 levela...ispod i nas i vas...i vrlo dobro znate da bi onda bio finito sto se tiče servera...i zato ste i organizirali akciju na ovakav način...opet prebacivanje loptice na nas
    Uređeno od strane sbk83 (19.07.13 um 16:50 Uhr)

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Karlitos Vidi post
    Jel to nagovaranje Tramaxa da udari zadnjim ofovima pa da vama pomogne
    ja idem u penziju a ti si misli
    ne volim nagovarat ljude,na njima je
    ajde da ovo dovršimo zajedno,sc,jeste uz nas.nazivali su se elitnim jedinicama iz inozenstva,nisu radili ništa,dok smo se mi tukli.očemo to dovršit.jel to u redu,ako vama jest onda ste piz...da vidimo taj art 5 opet i te strane plačenike
    Uređeno od strane rudlavi cezar (19.07.13 um 16:56 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244