Stranica 733 od 778 PrvaPrva ... 233633683723731732733734735743 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,321 do 7,330 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od franz Vidi post
    Sad mi nije jasno??? Krik-tnt nisu uzeli plan tumbetu hm. Ajmo svi dici ovu akciju od sc(s tim da sam pregledavao malo offove koji su isli na plan pa nebi bas rekao samo sc) kako su uzeli plan. A omalovazavecemo ekipu s -+ koja je uzela dva plana u zadnja dva dana. Znaci 2 (dva) plana:brukica:
    Ma uzeli ste, kako ne? evo i tri ste uzeli, ma šta tri??? četiri, pet, samo nemoj plakati hahahaahaaa. Komedija živa......
    Samo se šalim.....:daje cvijet:
    since 2008

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dakimlin Vidi post
    prvi put na forumu moram prizanti da je dado u potpunosti u pravu, upravo gasim acc...sramota za gledati.
    hehehhehe....došla cica na kolica
    znači TNT vs SC (sa saveznicima naravno) foto finiš...farmice plus profići ulaze u anale hr traviana,eto ko je rekao da nam profići sa stranih servera neće nekaj novog pokazat :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma dakimlin's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    :dance::dance::dance:

s obzirom da smo mi 2 komada popili jos bolje...

daki koje vodstvo ti tocno krivis?...pa !!SC!! nema pravog shefa 5 mjeseci...a nije ni kod vas bolje koliko znam...
    pa juco znaš točno gdje igram, a osim toga i piše to u postu...ali jbt zar ne kužiš da za...bavam, pa moji sefovi vise nisu bili tu nego jesu hehehe, ma jbe mi se za WW općenito, ali ako vec je ve- na ovo serveru bila pružena ti šansa (i to je moguće samo na hr. serverima hehehe) onda se nije trebala samo tako prokockati...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

kaj je kao netko izgubio nekog arhitekta...

pa ovi frendovi fakat kao da zele namjerno izgubiti dobiveni server.... :brukica:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    Kaj je najbolje ovo i ulazi u anale, u hr travianski almanah!

Do sada smo vidli sve moguce scenarije, ali ovakav jos nije vidjen!
    A cisto sumnjam da bu i bio ponovljen!

Ovo je definitivno jedan od boljih servera!!!
    opet nam se logike ne slazu, jer dalo bi se zakljuciti ako ww holder izgubi zaredom tri plana, a vodeci je holder servera, da to sigurno ne ulazi u bolje servere

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dakimlin Vidi post
    pa juco znaš točno gdje igram, a osim toga i piše to u postu...ali jbt zar ne kužiš da za...bavam, pa moji sefovi vise nisu bili tu nego jesu hehehe, ma jbe mi se za WW općenito, ali ako vec je ve- na ovo serveru bila pružena ti šansa (i to je moguće samo na hr. serverima hehehe) onda se nije trebala samo tako prokockati...
    Daki pa još niste izgubili, još uvijek ste na 99

sutra između 08,00 - 09,00 sati bude kraj (tumbea ili gotica) ako ne vidimo još koje rušenje

završite to i idite na more
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Danas smo pomalo žalosni u koaliciji jer nas ljuto napadaju divni ljudi koje smo smatrali prijateljima,neki plaču,neki samo gledaju negdje u daljinu a jedan radi u lidlu i još ne zna.
    eto bole i crazy niste bili u pravu, .com koalicija nas ipak ne voli

@tarat
    bez ljutnje al nije mi jasno šta ti u paulovom postu nije jasno...naravno da i greške i uspjesi,drugm riječima zbivanja na serveru svake vrste određuju da li je server zanimljiv ili nije.

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    Danas smo pomalo žalosni u koaliciji jer nas ljuto napadaju divni ljudi koje smo smatrali prijateljima,neki plaču,neki samo gledaju negdje u daljinu a jedan radi u lidlu i još ne zna.
    eto bole i crazy niste bili u pravu, .com koalicija nas ipak ne voli

@tarat
    bez ljutnje al nije mi jasno šta ti u paulovom postu nije jasno...naravno da i greške i uspjesi,drugm riječima zbivanja na serveru svake vrste određuju da li je server zanimljiv ili nije.
    ne govorim o terminu zanimljiv ili zabavan
    slazemo se da je zabavno pratiti odredjene dogadjaje na serveru, posebno dadi

medjutim, bolji bi podrazumjevao odredjenu kvalitetu, koja je ipak upitna
    sastrane gledano, jedan uobicajen, ni po cemu poseban server, u kojem se malo fajtalo, malo simalo i to je to

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    kaj je kao netko izgubio nekog arhitekta...

pa ovi frendovi fakat kao da zele namjerno izgubiti dobiveni server.... :brukica:
    A taj je imao utjecaja na što kod Tumbe-a ?

Kako svaka ćorava koka pronađe zrno tako i naš mučki frend pronašao riznicu iz prve . Svaka čast na pogotku, baš me zanima što si gađao.

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

A živimo u hrvatskoj,ovako i onako smo naviknuti da nas se zabavlja nekvalitetno
    Da bi bilo kvalitetnije mora se naći dovoljno iskusne ekipe po mogućnosti u više saveza koji bi 9 mjeseci opako žrtvovali rl da bi se moglo iskoristit sve t4 blagodati pa se ne bi gubili planovi,bili bi veći offovi i češće akcije a u konačnici opet možda slično samo s pojačanim brojkama i bez izgubljenih arteva (osim kao rezultat neke pametne akcije).

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244