Stranica 737 od 778 PrvaPrva ... 237637687727735736737738739747 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,361 do 7,370 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Jos ako i u nas bude pameti pa se i mi nadovezemo na njih..il jos bolje malo prije njih,,bit ce veselo....:pivo:

Nego ja imam jedno pitanje...pa ako moze odgovor..dosta igraca iz tnt-a i krika se kao cude zasto mi nismo makli deff iz ww-a i pustili njihove najjace offove koji su isli na nas...da samo protutnje kroz nas ww i vrate se neokrznuti doma..pa ja sad imam jedan prijedlog..ako mi posaljemo nase ove jadne preostale offove na vas,,ocete vi maknut deff iz ww-a da nam offovi prodju kroz goticov ww i da se vrate doma,,tako da mogu nakon toga katat i tumbu...hvala lipo na odgovoru...
    Pa ako ih pošaljete nema smisla da vam se vraćaju jer se neće stić vratit pošto će tumbe tad već bit na 100...ali zato bismo mogli pustit njihove, čisto ako slučajno stignu da odu i na vas, oni ipak imaju veće šanse pošto već putuju

Sad je opet na kraju sve u tramaxovim rukama, hoće li ići na osvetu ili na pobjedu :pece palacinke:
    Uređeno od strane zirafa (24.07.13 um 18:09 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Jos ako i u nas bude pameti pa se i mi nadovezemo na njih..il jos bolje malo prije njih,,bit ce veselo....:pivo:

Nego ja imam jedno pitanje...pa ako moze odgovor..dosta igraca iz tnt-a i krika se kao cude zasto mi nismo makli deff iz ww-a i pustili njihove najjace offove koji su isli na nas...da samo protutnje kroz nas ww i vrate se neokrznuti doma..pa ja sad imam jedan prijedlog..ako mi posaljemo nase ove jadne preostale offove na vas,,ocete vi maknut deff iz ww-a da nam offovi prodju kroz goticov ww i da se vrate doma,,tako da mogu nakon toga katat i tumbu...hvala lipo na odgovoru...
    eto sad ču ti nešto pojasnit,neču se više trudit.naime,vi ste imali ne jedan nego dva ww-a kao prvo,te po tome bili u najboljoj poziciji.drugo deff ste ionako maknuli al ste zahebali offove koji bi gotovo sigurno išli na tubeta i rušili ga.onda bi imali situaciju mi i vi.ne vi ste napali drugi a ne prvi acc,kaje izvan svake logike,sa najjačim offovima,da bi tumbeta napali sa preostalim.sad se ja pitam jel to logično.jel ti misliš da bi mi sa tim offovima ,koji bi se vratili išli napadat vaš drugi ww,a ne tumbeta.Tu se jako varaš prijatelju.a njega bi kao ostavili da sam pobjedi.da i pored toga da smo znali da ste sav deff pomaknuli u glavni ww.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zirafa Vidi post
    Pa ako ih pošaljete nema smisla da vam se vraćaju jer se neće stić vratit pošto će tumbe tad već bit na 100...ali zato bismo mogli pustit njihove, čisto ako slučajno stignu da odu i na vas, oni ipak imaju veće šanse pošto već putuju

Sad je opet na kraju sve u tramaxovim rukama, hoće li ići na osvetu ili na pobjedu :pece palacinke:
    Pa poslat cemo samo jednog kataša na vas...čisto da vas demolira....ostali ce ici odmah na tumbu da ga sruse pa taj sto ce vas demolirat, otici ce i na tumbu da ga demolira
    Pusti ti tramaxa...odi drzi svoje igrače pod kontrolom, da nas prestanu "molit" da idemo na nav

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa i vi ste hrabro išli na tramaxa,a puštali farmicu da pobjedi...
    poznavajući Tramaxa on ide na pobjedu,sad hoće li time vama pomoći...iskreno se nadam da neće...samo radi tebe...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Pa poslat cemo samo jednog kataša na vas...čisto da vas demolira....ostali ce ici odmah na tumbu da ga sruse pa taj sto ce vas demolirat, otici ce i na tumbu da ga demolira
    Pusti ti tramaxa...odi drzi svoje igrače pod kontrolom, da nas prestanu "molit" da idemo na nav

molim lijepo da se napise javno na forumu koje to sramote nesto mole
    pa da svi vide
    :brukica:

i molim da vjerna publika na forumu shvati da je to misljenje i ponasanje pojedinaca nikako ne kompletnih saveza

pisem bedastoce

nemoj da cujem da neko nekoga nesto zica
    sve pokatam do amena
    ))
    Uređeno od strane gamacid (24.07.13 um 18:26 Uhr) Razlog: sjetil sam se jos necega i opet
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ma to ignoriraj, vjerojatno im sunce udarilo u glavu pa ne znaju kome i što pišu..

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ma to ignoriraj, vjerojatno im sunce udarilo u glavu pa ne znaju kome i što pišu..
    ti si fakat kraljica :cerek: uz sve podvale,muljanja (koja si sama priznala) sad još nadodaješ vrijeđanje svojih suigrača...
    :brukica:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    pa i vi ste hrabro išli na tramaxa,a puštali farmicu da pobjedi...
    poznavajući Tramaxa on ide na pobjedu,sad hoće li time vama pomoći...iskreno se nadam da neće...samo radi tebe...
    dado tramax je imao dva ww-a napominjem dva i 3x art,a na koga je on išao na drugi umjesto na prvi savez.znači po tvome smo mi trebali ič na prvi a on na drugi savez.pa di toga ima.i nemojte mi tu trebit kako je on bio treči.je treči sa artom 3x i dva ww-a jedini.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ja koliko znam vi ste isli po osvetu..pa poslali najjace katase na nas...tako da,,milo za drago...
    I ako vec moramo birat(obzirom da mi il nemamo sanse il su nam sanse minimalno minimalne) onda bolje da to bude Tumbe nego vi...jer kako maloprije rece jedan nas kolega,,Cs i Nav jesu traljavi,smotani i svasta nesto(misli se na igru ovaj server da ne bude zabune,,molim lipo) al pokvareni nisu...za razliku od nekih drugih...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

aha
    Eto kako sam ja bio naivan i vjerovao tebi, tako si i ti bila naivna i povjeravala u neke stvari sto su ti rečene
    Uz dužno poštovanje gospođo zirafa, ako zeliš pobjedu, kataj i nas i NAV(nemoj da ostali radu posao umjesto vas) upsss...pa evo opet se ponavlja to isto...netko drugi ide katat nav, umjesto vas, kao i što netko drugi ide katati nas umjesto vas

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244