Stranica 748 od 778 PrvaPrva ... 248648698738746747748749750758 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,471 do 7,480 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

1. tumbe PRKNo PTSPreB 99 25.07.13 08:40
    2. Gotic Didino Čudo tnt 98 25.07.13 18:36
    3. SC Tramax&Targa Vergil SC 97 25.07.13 06:43

netko je pao za 1 lvl
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Ja bi samo htio reč posle ovog servera da se zahvaljaujem svojim suigračima za igru,bogu sto mi nije dao da igram u istoj koaliciji sa žirafom i kalkulatorima(Bobom i Goticom),mačku što je znao bit i mačak i miš,svim ostalim koaliciskim partnerima koji su nam stajali uz rame,nebi izdvajo nekih igrača posebno jer u svakom savezu ima najvjerovatnije dobrih duša,pa i slabih pa nebi hvalio ni vređo sad nikog posebno,ako sam nekome reko nešto,nije bilo vezano za RL nego čisto za igru,tu bi izdvojio i poklonio se Anti(Tramax) koji je cjeli server sam odradio do zadnjeg napada,slago off akcije,deff akcije,push liste.....sve sve sve je čovjek sam radio,tako da večina mu se može poklonit.

Posle cjelog posla koji smo odradili,je nekako najbolje da server prepustimo nekome i imamo čast uz najbolju igru koju smo pokazali na serveru čak i nekome presudit,znači da jedino mi smo oni koji smo mogli zavuč server još poslati još koji off na drugu stranu(to neznamo sad na koju idu pravi napadi ) pa čak i krenit u borbu da dignemo WW na lvl 100 uz 1% šanse.

Al smo mi odlučili kad prva dva WW-a nisu u stanju da se bore jedni protiv drugih,i čekaju da neko drugi odradi poso da čemo mi pomoč nekome da digne na lvl 100

zgembo(taraba)
    Uređeno od strane kemikaza (25.07.13 um 08:00 Uhr)
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Samo je jedan pobjednik, i to čak neovisno tko digne 100, a zna se tko je
    normalno da se zna.
    za one malo manje upucene

dado
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

BTW.evo zirafo mozda nisi ti pak kriva za sve...mozda nisi tu muljala, ajmo reci da ti čak i da si htijela vratit arhitektu...da se nisi javljala vodstvu ++ i +/-, mozda netko drugi je, i mozda je netko drugi odlučio da se arhitekta ne vraća( a vrlo dobro znaš kakav je bio dogovor)
    Da, zicanje je kada vi prepustite server nav-u i kad posaljete sve offove na nas....i kad mi na poslijetku posaljemo offove na nav....i onda kad je krenulo kukanje sa obe strane oko raspustanje deffa iz ww-a i sa arhitekte...sto sam ti rekao ? da posaljete offove odmah ukoliko ih želite slati, jer ste to obećali..Ja sam samo gledao da se ispunu ta vaša obećanja.To je mozda zicanje?
    Taj dan kad smo mi poslali offove na vas i prepustili nav-u server - slijedeći dan je trebao bit kraj servera, pošto si ti 3 cijela dana prije toga decidirano tvrdio da vi nećete slat na tumbea nego se radije zabit u natare, ja eto naivna i iskrena kakva jesam sam ti povjerovala pa smo i mi poslali offove samo da pošaljemo, i to na tebe a ne na tumbea jer smo htjeli da ovo sve čim prije završi (podsjećam te da si baš tada ti žicao nas offove da ih šaljemo za vama na tumbea

I sad, odjednom, kad sam te zatražila dokaze za moja strašna muljanja, laganja i spletkarenja sa cijelim serverom, sad mi pišeš nekakvo "možda, recimo" ??? Zašto ne pokažeš dokaze pošto si dosad tako samouvjereno pisao te laži i ocrnjivao mene ne samo kao nekog igrača na serveru već i mene kao osobu?

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Bez nervoze samo,još sat vremena sve če biti jasno

:party:
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

joj zirafo daj dosta vec dosadna si i Bogu i narodu...kraj tebe i nav ispada malo nevino mace.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    joj zirafo daj dosta vec dosadna si i Bogu i narodu...kraj tebe i nav ispada malo nevino mace.....
    Ti slobodno ignoriraj moje postove, to ustvari i nije tako teško, evo ja sam na npr.tvoje već otupila

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Rugala se sova sjenici da ima velike oci :brukica::brukica::blackeye:

Ps: Omca je goli k.... za tebe :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od BobDylanDog Vidi post
    I

još jedna istina je također je da je taj navodni "pobjednik" servera ušao u igru za pobjedu s kartama s kojima bi samo dijete bilo u stanju ne pobijedit..kao ono u beli kad imaš 4 dečka pa padneš :S
    :cerek:
    E bgm, ovo si u pravu
    Sa onakvim defferima i offerima nisi mogao da pupušiš server skoro nikako A vidi do čega si se doveo, trebat će ti ekipi morfija malo da dođu sebi i skontaju kako im je server kliznuo iz ruku. Iako, nije gotovo dok se 100tka ne završi.

Ja igram ovo već 4 godine, dovoljno sam skupio iskustva, unatoč tome sto imam 21
    Oj mladi Tramaxu, trebaš još "pure jesti" da narasteš i da se razviješ u igračinu kakvi su tvoji (većina) u koaliciji Zezam te, al ok, mlad si, naučiti ćeš

:cerek: Sliči li ti na nekoga komu to isto cijelo vrijeme pišu ? :cerek:

Kad će kraj...?
    Lp, :pivo::pivo::pivo:
    Uređeno od strane LMAO (25.07.13 um 08:46 Uhr) Razlog: Bez uvrede mladi Tramaxu :D

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od lastboyscout Vidi post
    kojim sportom ..dizanje gajbe pive, dizanje krigle, dizanje dvije krigle odjednom? samo nam to pojasni pa da odem spokojna na more:witch:
    Slušaj ti dpl BBO, tim se sportovima još uvijek aktivno bavim tako da bi ja reko da si sve fulala

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244