Stranica 75 od 778 PrvaPrva ... 2565737475767785125175575 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 741 do 750 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    2. ne, opravdanje je normalna reakcija ljudi kad je iznešena istina, koju oni neuspješno žele prikriti.. imaš masu knjiga iz ljudse psihologije na tu temu, pa :cvjetic:
    zanimljivo je kad netko iznosi stajaliste koje je suprotno tvome, onda je to opravdavanje
    a samo tvoje je jedino, pravo, istinsko i iskonsko
    jednostavno, dogma

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    P Mislim da Dado i ti imate nesto osobno protiv NAV-a
    Ma dado je naš največi fan, ne dirajte mi dadu, dragog moralnog pobjednika, protivnika megakoalicija, kad bolje razmislim ikakvih koalicija, on je jednostavno one man band i veliki ljubitelj NAVa, zato dado idemoooooo

:staklenka:
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Ma dado je naš največi fan, ne dirajte mi dadu, dragog moralnog pobjednika, protivnika megakoalicija, kad bolje razmislim ikakvih koalicija, on je jednostavno one man band i veliki ljubitelj NAVa, zato dado idemoooooo

a kad sam ja bio moralni pobjednik i kad sam se ja takvim prozvao?? aj ne laži...moralne pobjede su za papke kao što ste vi koji ste se tako prozivali in game i na forumu poslije Drljine pobjede

a ovo oko funa,mislim da si ipak ti veći fun mojeg lika jer se tvoji postovi gdje mene ne spominješ mogu izbrojati na prste jedne ruke

mutikaše ste,izdajnici koji savezniku zabijate nož u leđa ako je pobjeda u pitanju i to je dokazano....i od toga ne možete pobjeć koliko god pokušavali to prikriti sa vrijeđanjem i ismijavanjem mene...

i eto opet pokušavate dobiti server bez ispaljenog metka....al hebiga niste tu vi krivi nego ovce od vaših saveznika koje vjeruju u NAP do ww sela 90tog levela
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    kaj se tiče megakoalicije, rečeno je više puta već
    NAV i PTSP su uvjek skupa
    mali NAV postoji za provjeru novih igrača, jer iz velikog NAVA svako malo netko ne igra server reBorn sve je rečeno
    a rnn je prošli put bio NAV, samo što oni imaju drukčiju logiku igre, oni su bivši bezimeni, i osnovali su svoj savez
    dakle NAV, PTSP; reBorn, i RNN, sve skupa cca 150 igrača, od kojih će 100 ostatiu do kraja, ko i svaki put. Akademije se ne računaju, i to i sama znaš zakaj.
    Dakel ako je to megakoalicija, ja sam slijedeći Papa Ivan 3
    doček ti je garantiran, točno kako smo se dogovorili
    Ma da, samo 4 saveza plus jos nekoliko manjih saveza, nema govora o megakoaliciji
    Nije mi jasno o cemu oni pricaju, pa to je samo 6-7 saveza skupa....

Stanje na serveru iz moje perspektive tuzno, od pocetka servera ni jedan napad (valjda zato sto sam gal pa se ljudi boje zamki, svitaka i kaveza), a igram sam u savezu. Nadam se da je razlog sto su ostali na mojim koo u velikim ratovima pa se nemaju vremena zamarat nevaznim farmama :(
    Iako nebi stavio prevelike novce na to

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ..moralne pobjede su za papke
    sve si rekao sa ovim postom moralistu

Sve ti stoji u mom potpisuclown
    Uređeno od strane veliki gak (18.12.12 um 00:05 Uhr)
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Baš bi mogli počet stavljat te reporte, bilo bi zanimljivije. Neznam što se toliko škrtari na njima. Čuvaju ih ko najveću državnu tajnu a na kraju svi ipak dođu do reporta.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Ma da, samo 4 saveza plus jos nekoliko manjih saveza, nema govora o megakoaliciji
    Nije mi jasno o cemu oni pricaju, pa to je samo 6-7 saveza skupa....
    pa nemoj tako Papi Ivanu trečem :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Nights Vidi post
    Baš bi mogli počet stavljat te reporte, bilo bi zanimljivije. Neznam što se toliko škrtari na njima. Čuvaju ih ko najveću državnu tajnu a na kraju svi ipak dođu do reporta.
    pa bas tako, iako bar jedna stana mora biti anonimna, ako ne da dozvolu, dajte da hbudimir i ja i ovakvi poput nas, vidimo da se bar nesto dogadja

btw, nije to jer si gal, ja nisam, pa opet slicna situacija
    ali, mozda je ono drugo, mozda su svi u krvavim ratovima, pa ne zamjecuju nas male

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

a pokazači bi reporte ali nas je sram malih offova, ipak je tu publika koja očekuje da u ovoj fazi barem sekundarac ima 10 + 5

:blink:
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

I to 10k ovnova i 5k kata! Ništa ispod toga i nije vrijedno spomena.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17