Stranica 751 od 778 PrvaPrva ... 251651701741749750751752753761 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,501 do 7,510 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Čestitke graditeljima,iako realno ni krivi ni dužni dižu server.
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    a ti čekaj do 19,34 pa nam javi rezultat :fajter:
    [8:19:16] Pafke 007: kad je gotov 100. lvl ?
    [8:20:06] Tumbe: večeras
    [8:20:09] Tumbe: u 19:34

:brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

veni vidi vici

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    [8:19:16] Pafke 007: kad je gotov 100. lvl ?
    [8:20:06] Tumbe: večeras
    [8:20:09] Tumbe: u 19:34

:brukica:
    mora da ima postavljeno vrijeme na kineskom
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Čestitike svima, na utrošenom vremenu, živcima, goldu, čestitike SC na odličnoj ekipi! Zahvaljujem Tumbi i ekipi holdera i sittera, što su izdržali paljbu svih nas i odradili do kraja,sad je vrijeme da se sve stavi iza nas, da se to dobro protulumari i da se krene dalje. Do nekog novog druženja, svima veliki pozdrav i ljubi vas Ina!!!!!:ww:
    :fairy: s1 Ina

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    mora da ima postavljeno vrijeme na kineskom
    aaaa to je i razlog zakaj je tri plana i BO izgubio :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    aaaa to je i razlog zakaj je tri plana i BO izgubio :cerek:
    ROTFL:goodpost:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

e sad, malo o svemu i svačemu!
    Na početku servera sam rekao, i to stoji za ubuduće, kad se NAV pojavi na S1, uvjek je favorit servera.
    NAv je prepun igrača koji o travianu znaju sve, i nema šanse ako postaviš pitanje da će ostati bez odgovora.
    Neću sve nabrajati, ali to je Glavonja, njegova bolja polovica, crni, eca, doci, brođanski, razhiel, i da ne nabrajam dalje

Dolaskom na ovaj server je bio dogovor, idemo se malo igrati, i sigurno nećemo raditi WW, jer nam se neda, i nitko nije htio biti holder.
    Tu uskače tumbe, kojeg ste pljuvali zadnjih dana, a posebno me zasmetalo što su ga pljuvali igrači iz koalicije, no to ću se vratiti kasnije. Osobno nikad i nikad nebih htio biti holder. I zato Tumbi svaka čast, dečko je mlad, ganja komade okolo, radi, i stigao je paziti na acc. Nema veze kaj je izgubio tri plana, pokazao je da je srčan, uporan i vrlo odan.
    I svaka mu čast za ovo.
    bilo je ružnih riječi za njega, ali tumbeta znam godinama, to je igrač kojem je travijan u krvi, spominjalo se da je djete, ok možda je, i sjećam se kad je u akademiji kod mene učio travijan, kako je zapinjala škola, pa mu je mama skrivala tipkovnicu i miša samo da ne igra. No uvjek je našao načina da se pojavi na serveru i odigra svoje. Takvog igrača malo tko u savezu ima, i niste mu dostojni ni ruku pružiti a kamoli ga pljuvati. Nadam se da se određeni likovi budu sad pokrili po ušima i ne pojavljivali se ovdje. Tu prvenstveno mislim na neznalicu Zorana Festa.
    Stari moj, kad buš srčan ko Tumbe, i imao znanje i volju ko on, onda se tu javljaj. Jer uvjek je lakše srati po nekome nego se primiti posla.
    Tumbe moj naklon do poda, i postao si igračina.
    e sad malo o onom laprdalu dadi.
    Dado ti pojma nemaš o travijanu. ti si gori nego neki njuber.
    Ok, znaš klikati, simsitati, napadati, katati, i povezati napade u isto vrijeme.
    Oprosti ali to je tehnika. Bilo koji klinac od 11 godina, koji ima 20 sati vremena sjediti za travijanom, svaki mjesec je spreman potrošiti gomilu zlata može i zna tako igrati. Svaki savez voli takvog igrača, ali jednog, i da ni slučajno nema upliva u vođenje saveza. Jer tebi taktika, strategija, diplomacija i politika su potpuno nepoznati pojmovi. veze o vezi ti nemaš, i prekini tu gluposti lupati. Sjećamo se svi sa prošlih servera kako si se čudio zakaj PRKNO mjenja vlasnike sela. Zato telembus blentavi jer je lakše zauzeti selo, nego zidati riznicu na lv20 za veliki BO.
    Isto tako sad si ko kakva baba sa placa mahnito laprdao eto tumbe izbačen iz saveza. Dakako pojma nemaš zašto, i nikad nećeš imati pojma. vidiš dado to su oni igrači iz NAVA koje sam gore naveo koji znaju sve o travijanu, i u svakoj situaciji se snađu. Da se razumijemo, ima ih i u PTSP, ali ih nedovoljno znam, pa ne nabrajam.
    Zato dado pitanje, ako su to framice i farmetine kako to da su 2 puta (a zapravo 3 puta) odnijeli server? Ako to farmice mogu, šta je sa vama ostalima? Gdje je vaša taktika, strategija i ostalo?
    E pa ja ću ti reči, NAV ne mulja, nego klika, igra i gleda svoga posla. Toliko od mene, i još jednom naklon pobjedničkoj koaliciji do poda, jer im ni na kraj pameti nije bilo ići na pobjedu, ali kad ste ih mejsecima zajebavali i ismijavali probudio se prkos i svima su vam pokazali kako se ovo igra.

Član foruma cakani's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Čestitke NAV_u i ekipi..
    Hvala RARE_u i mojoj šefici Divi što su mi omogučili da igram..
    RARE je primjer kako se igra timski..kako je bitno zajedništvo,ali kvaliteta naravno.
    Makar smo imali cjeli kvadrant protiv nas nismo se predali, niti prodali ko neki, izdržali smo do kraja.
    - Samo da napomenem da je tramax imao odlične pojedince, ....u početku i sredini igre odlična organizacija slaganja akcija, ali završnicom i manipuliranjem sa žirafom,te neoslanjajuči se samo na svoju koaliciju ukaljao sve ono gore dobro što je napravljeno.
    Pohvale KRIKU na odličnom serveru i super ste ekipa
    :pivo:
    2009/10 hr4 (Đ-RAKIA).. 2010/11 hr4 (SILENCE)..
    2010/11 hr3 (D-T).. 2011/12 hr3 (~P~)..
    2012 rs2 (WARR) .. 2012/13 hr1 (RARE)..
    2013 hrx Frajer (ND!!!).. 2013/2014 com3 (Valhalla)..
    2013/14 hr1 (RARE)..

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

smirite doživljaj ,taktike,znanje igranja....ipak se zna šta je presudilo završetku,pa ono nemojte pisat tolke monologe,častno čestitajte tumbi na lvl 100 i ajte na pivu nema potrebe zamaranje nekim monologima

sve najbolje tumbe još jednom,uživaj u pobjedi
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244