Stranica 754 od 778 PrvaPrva ... 254654704744752753754755756764 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,531 do 7,540 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Juco nije to osveta bila,nego time da smo ponizili gotica i žiraficu i omogučili tumbetu pobjedu je za nas pobjeda,jer time da smo presudili server smo pobjedili,time da smo rokali cjeli server smo pobjedili,time da smo katali dva WW-a smo pobjedili,time da smo bili katani od svih smo pobjedili,dok tnt ekipa ima dupli poraz,ne samo da nisu mogli očistit nav dok je server trajo,čak nisu mogli ni pobjedit nav u WW fazi,čak su probali stvar okrenit da neko drugi napravi to za njih,pa su tako i zaslužili da budu tu gdje jesu,ne samo da su to zalužili nego su ekipu KRIK koja je odlična i igrala cjeli server uključili u to poniženje,nadam se da niko iz KRIK ekpe neče više igrat s njima nikad,po meni mislim da i dosta od njihovih igrača neče

stvarno ste zaslužili gotic i žirafa da vam se digne spomenik
    Uređeno od strane kemikaza (25.07.13 um 11:15 Uhr)
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

cestitke jos jednom
    uzivajte u pobjedi

sretan sam sto nismo pobedili jer bi onda morao prestati igrati

vidimo se na nekom novom servericu

zahvala svim ljudima debelih zivaca koji su me trpili po sobicama
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

napokon agonija gotova :pivo:

čestitke graditeljima ipak treba imati volje za to uz svu propagandu koju su širili
    čestitke svim ostalim savezima i igračima na dobroj igri

do idućeg servera (nadam se clasika t3.6)
    lijep pozdrav

damsho (acc pilic)

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    mislim kako imaš problem sa razumjevanjem, ako su odnijeli pobjedu, kako nisu uzvratili udarac?
    gdje ćeš veči argument od toga.
    Mislim razumijem ljude koji ne vole NAV i co, a ne vole ih zato jer ne kuže kakav je to savez. prema tome, nemamo o čemu više raspravljati. Tumbe je pobjednik, i to si zapamti
    Ako su NAVu i ekipi preorani gradovi par puta, razumno bi bilo da se udarac uzvrača tako da se pokrene off akcija na ekipu koja je katala njih.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    naravno opet red laži zar nije jednostavnije čestitati Tumbeu, nego izigravati pajacla? Daj dado možeš ti to, ajde svi čekaju to tvoje čestitam pobjedniku
    cestitam SCu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Ako su NAVu i ekipi preorani gradovi par puta, razumno bi bilo da se udarac uzvrača tako da se pokrene off akcija na ekipu koja je katala njih.
    ajd da se više ne natežemo okolo naokolo, prijavi se na svoj acc na s1 i DOBRO pročitaj onu poruku koja te bu dočekala :cerek:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    cestitam SCu
    ajde dadek, možeš ti to

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    Juco nije to osveta bila,nego time da smo ponizili gotica i žiraficu i omogučili tumbetu pobjedu je za nas pobjeda,jer time da smo presudili server smo pobjedili,time da smo rokali cjeli server smo pobjedili,time da smo katali dva WW-a smo pobjedili,time da smo bili katani od svih smo pobjedili,dok tnt ekipa ima dupli poraz,ne samo da nisu mogli očistit nav dok je server trajo,čak nisu mogli ni pobjedit nav u WW fazi,čak su probali stvar okrenit da neko drugi napravi to za njih,pa su tako i zaslužili da budu tu gdje jesu,ne samo da su to zalužili nego su ekipu KRIK koja je odlična i igrala cjeli server uključili u to poniženje,nadam se da niko iz KRIK ekpe neče više igrat s njima nikad,po meni mislim da i dosta od njihovih igrača neče

stvarno ste zaslužili gotic i žirafa da vam se digne spomenik
    ma ne pricam ja o danas samo...pricam o 2 akciji na tnt...dok ste bili 3. a tnt 2...po mom misljenju trosenje koje je vas odvelo od pobjede(mislim misljenje je ko supak...svi ga imaju...mozda nisam u pravu)...ali bilo pa proslo...ovo zadnje je jos i logicno s obzirom na cjeli prljavi vec izvacen u zadnjih 4-5 dana...

ali sta je bilo bilo je...vi najbolje znate di ste pogrijesili...a mi smo iskoristili poklone...i uz rekordan broj izgubljenih planova u rekordno kratko vrijeme dosli do pobjede...
    Uređeno od strane juco (25.07.13 um 11:29 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

O kakvim vi osvetama pričate?-Možda,ali samo malo.
    Mi smo izgubili server onof trenutka kad su patuljci krenuli na WW i dio offera pred aktivaciju x3.Taj trenutak je bilo sve riješeno.
    Islo je 16 napada ako ne varam,od toga su barem 10 offcine...ww sa 5 milja bez x3 to nebi izdrzao.Imali smo odlucit tko će osvojit server tnt ili nav.
    @azriel vidi tebe...al ti nisi govorio da je tumbe farma...3per farma...ptsp reborn su farme i da ce zbog njih NAV izgubit jer vas koču?. Zasto proturijecis dadi,akp je to i tvoje mišljenje
    SC je zakon 8)

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Evo što reći na kraju osim huh, gotovo je!!!

Meni osobno je izuzetno drago što sam bila dio ovog s1 jer bilo je svega - odličnih fajtova, puno taktiziranja i nadmudrivanja, tri suparnička WWa što se na T4 još nije vidjelo, i do kraja se nije znao pobjednik što je najveća draž svega... :gamer s mišem:

Evo u ime NAVa čestitam svim igračima, savezima i Vodstvima na odličnom serveru (što god razni mutikaše koji ga nisu ni igrali misle)

Moram spomenuti tnt/KRIK koaliciju koja je nama zadavala puno muke tijekom servera, SC koji je završio server pokazavši najjače offove, ali i na kraju moram napomenuti i da je početak kraja bio zapravo jedan jedini NAV off koji je u 6:12 srušio Goticov WW za 1 lvl što je nama bilo dosta da dignemo WW na 100.
    Uz naravno i puno sreće što je SC savez odlučio ići na tnt a ne na nas...

I na kraju čestitam Tumbeu koji zapravo nije ni znao što ga čeka kad smo mu "uvalili" da gradi WW...ROTFL

Hvala svima na odličnoj igri i do nekog novog servera

:cvjetic: doci
    Uređeno od strane doci (25.07.13 um 11:35 Uhr) Razlog: greška u ispisu
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3