Stranica 76 od 778 PrvaPrva ... 2666747576777886126176576 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 751 do 760 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    zanimljivo je kad netko iznosi stajaliste koje je suprotno tvome, onda je to opravdavanje
    a samo tvoje je jedino, pravo, istinsko i iskonsko
    jednostavno, dogma
    1. ja se nemam zašto pravdati tebi niti ikome niti se itko mora pravdati meni..drito pa sam nitko i ništa, i imam malo premalo godina da se navlačim sa vama ovdje, ali kad mi vrag neda mira...jer nit sam ikog uvrijedila, nit sam ikome išta lošeg rekla, nit sam pričala da je netko parazit, ili se dotakla nečije inteligencije..
    nigdje nisam rekla da je moje stajalište jedino, pravo, istinsko i iskonsko ili kako si već napisao..svatko ima pravo na svoje..komentirala sam općenito..i komentirala sam stanje na serveru, koje je takvo kakvo je (koalicijski partneri)..

2. i suprotna stajališta?nisam vidjela da je itko zanijekao to što se piše po forumu iz saveza koju su bili spominjani.. (pardoniram ako je netko zanijekao, sinapse mi pregorile od silnog trusta mozgova na forumu)

3. igliću, jel' imaš još kakvu dogmu?
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od hbudimir Vidi post
    Ma da, samo 4 saveza plus jos nekoliko manjih saveza, nema govora o megakoaliciji
    Nije mi jasno o cemu oni pricaju, pa to je samo 6-7 saveza skupa....
    :staklenka:

Stanje na serveru iz moje perspektive tuzno, od pocetka servera ni jedan napad (valjda zato sto sam gal pa se ljudi boje zamki, svitaka i kaveza), a igram sam u savezu. Nadam se da je razlog sto su ostali na mojim koo u velikim ratovima pa se nemaju vremena zamarat nevaznim farmama :(
    Iako nebi stavio prevelike novce na to
    koji manji savezi?
    ili treba objasniti pojam akademije?
    ili jednostavno treba čekati opet kraj servera da bi se vidjelo od tih manjih saveza koliko će ostati igrača?

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    1. ja se nemam zašto pravdati tebi niti ikome niti se itko mora pravdati meni..drito pa sam nitko i ništa, i imam malo premalo godina da se navlačim sa vama ovdje, ali kad mi vrag neda mira...jer nit sam ikog uvrijedila, nit sam ikome išta lošeg rekla, nit sam pričala da je netko parazit, ili se dotakla nečije inteligencije..
    nigdje nisam rekla da je moje stajalište jedino, pravo, istinsko i iskonsko ili kako si već napisao..svatko ima pravo na svoje..komentirala sam općenito..i komentirala sam stanje na serveru, koje je takvo kakvo je (koalicijski partneri)..

2. i suprotna stajališta?nisam vidjela da je itko zanijekao to što se piše po forumu iz saveza koju su bili spominjani.. (pardoniram ako je netko zanijekao, sinapse mi pregorile od silnog trusta mozgova na forumu)

a za tebe sam i dalje uvjeren da si inteligentnija od toga da braniš dadu.
    ne dado ne provocira na osobito inteligentan način, nego provocira u skladu sa svojim seljačkim mentalitetom, što ne znači da je sa sela.
    i ne nitko tu nije zato da bi vidio kaj dado piše, nego jednostavno mrze laži i podmetanja, i to od osobe koji je sam priznao da je mutikaša, jer kako kaže ta moralna vertikala, moralna pobjeda je za papke. Sa tim je fakat sve rekao.... i bilo bi već vrijeme da se bavite serverom a ne rekla kazala, nagađinjma i ostalim glupostima... samo znate govoriti o nekim starim dobrim vremenima, kad još niste ni čuli za travian......

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    koji manji savezi?
    ili jednostavno treba čekati opet kraj servera da bi se vidjelo od tih manjih saveza koliko će ostati igrača?
    Ovo mi stvarno nikad nece bit jasno. Bili mi mogao pojasnit, molim te?
    Znaci ako server recimo traje 11 mjeseci, i u toj akademiji je acc koji 10 mjeseci igra, klika deff, kata, nebitno sta. I nakon 10 mjeseci njega nuliraju i on obrise acc. Znaci tvoje stajaliste je da taj acc nikad nije ni bio s tobom u saveznistvu, jer ga nije bilo na kraju servera? To sto je njegov deff 10 mjeseci branio tvoja, njegova i sela ostalih saveznika je nevazno cisto iz razloga jer nije tu na kraju?
    Suludo je tako pricat, bio acc tu mjesec, dva, cetri ili do kraja servera, ne postoje accovi (a kamoli cijeli savezi) koji se ne broje, jer dok god je on tu taj savez (koalicija) ima njegovu vojsku, resse il sta vec. Bio on u akademiji, wingu, savezu za multice, glavnom savezu, sporednom savezu, skrivenom savezu,... tu je. Mozda nije koristan ko neki drugi acc, al to ne znaci da ga nema, da ga se ne broji.
    Uostalom, svaki savez ima vise i manje korisne igrace. Kako si krenuo jos ces i u svom savezu brojat samo top 5 offera i deffera, a ostali se nece brojat

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

koji manji savezi?
    Ajmo ovako...jednostavno

Hoćeš reći ovako? Da NAV i sva ta ekipa na +/+ nema nikakvu vezu sa !!SC!! niti savezništvo, niti nenapadanje,mada već i ptice na grani znaju da je tako, tj. da ste na ovom serveru zajedno čak je i doci malo izletilo pa priznala to ovdje javno na forumu a da ne govorim o povelikom broju igrača iz te vaše "koalicije" koja je to jednostavno sve potvrdilo

Hoćeš reći da vaš ptsp nema "tiho nenapadanje" sa savezom KEFA na -/+ ne znam da li je NAV direktno uključen u to nenapadanje, ali pošto je ptsp vaš savez sa kojim igrate i ovaj server kao i prošli mislim da je sve tu jasno, prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj jbg naravno da je tako

"ili jednostavno treba čekati opet kraj servera da bi se vidjelo od tih manjih saveza koliko će ostati igrača?" ovo već vučeš par postova...hoćeš reći da vas tu ima 150 i da će se nekakvih 30% će obrisati i neće završit igru pa to ti i nije baš za neku pohvalu sve to govori kakve igrače primate u savez!

ako ćeš uopće odgovarati na ovaj post samo razmisli što ćeš odgovorit, jer ako ćeš reći da su ovo laži i izmisljotine , a za mjesec dana se ispostavi da nisu :lol2:
    Uređeno od strane sbk83 (18.12.12 um 01:11 Uhr)

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    ako ćeš uopće odgovarati na ovaj post samo razmisli što ćeš odgovorit, jer ako ćeš reći da su ovo laži i izmisljotine , a za mjesec dana se ispostavi da nisu :lol2:
    Moram samo rec jednu stvar.
    Ako se za mjesec dana ispostavi da su svi ti savezi u saveznistvu to ne znaci nuzno da su i danas bili. Istina, vrlo vjerovatno je da to traje duze vrijeme nego sto je objavljeno (tako to kod nas valjda ide), al ne mora nuzno biti.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Moram samo rec jednu stvar.
    Ako se za mjesec dana ispostavi da su svi ti savezi u saveznistvu to ne znaci nuzno da su i danas bili. Istina, vrlo vjerovatno je da to traje duze vrijeme nego sto je objavljeno (tako to kod nas valjda ide), al ne mora nuzno biti.
    Naravno da ne mora značit da su bili, ali trenutno to saveznistvo jos ne dolazi do izrazaja, kao sto i vjerujem da će tako ostati i za mjesec dana! Ali nenapadanje je tu, to je jedno što je sigurno!

Nemojte se previše ljutit na ovo sve...ovako je bar zanimljivije, bar o nečemu raspravljamo i obavezno treba nešto pokrenuti šta se tiče reporta..svi se slazu da se objavljuju i to je to...stavljajte!!!
    Uređeno od strane sbk83 (18.12.12 um 01:18 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

koji manji savezi?

a za tebe sam i dalje uvjeren da si inteligentnija od toga da braniš dadu.
    ne dado ne provocira na osobito inteligentan način, nego provocira u skladu sa svojim seljačkim mentalitetom, što ne znači da je sa sela.
    i ne nitko tu nije zato da bi vidio kaj dado piše, nego jednostavno mrze laži i podmetanja, i to od osobe koji je sam priznao da je mutikaša, jer kako kaže ta moralna vertikala, moralna pobjeda je za papke. Sa tim je fakat sve rekao.... i bilo bi već vrijeme da se bavite serverom a ne rekla kazala, nagađinjma i ostalim glupostima... samo znate govoriti o nekim starim dobrim vremenima, kad još niste ni čuli za travian......
    samo seljačinu možeš ,oprosti iznervirat seljačkim mentalitetom.Malo pametnije nemožeš,one malo više nemožeš nikako,zapamti to dobro.Ovo seljačina se ne odnosi na ljude sa sela nego postoji još jedan tip .Tip ljudi iz grada seljačina.

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post

1. tko je trazio da se pravdas? auuuu, doticala si se u puno postova tudjih inteligencija, doduse ne vulgarno, ali si se osvrtala na to
    istina, nisi rekla da je tvoje stajaliste istinito, samo si implicirala da drugi, koji tvrde suprotno, se opravdavaju, tj. lazu i skrivaju istinu (koja je zamisli, bas onakva kako to ti impliciras)
    2. mislim da je nav, ne jednom rekao da nema istine u tome, cs je mozda 1-2x to zanijekao i ne osvrtao se vise na to
    3. naravno, ja sam sam po sebi dogma

i za kraj, i dalje stojim na onome, da, moguce je da imaju tihi nap, ali isto tako je lako moguce i da nemaju
    ne znam, ne ulazim u to, za to nek se brinu oni koji se trebaju brinuti o tome, nek kalkuliraju o tim mogucnostima, ali dajte vise, apsolvirajte da se oko toga necete sloziti

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ovo mi stvarno nikad nece bit jasno. Bili mi mogao pojasnit, molim te?
    Znaci ako server recimo traje 11 mjeseci, i u toj akademiji je acc koji 10 mjeseci igra, klika deff, kata, nebitno sta. I nakon 10 mjeseci njega nuliraju i on obrise acc. Znaci tvoje stajaliste je da taj acc nikad nije ni bio s tobom u saveznistvu, jer ga nije bilo na kraju servera? To sto je njegov deff 10 mjeseci branio tvoja, njegova i sela ostalih saveznika je nevazno cisto iz razloga jer nije tu na kraju?
    Suludo je tako pricat, bio acc tu mjesec, dva, cetri ili do kraja servera, ne postoje accovi (a kamoli cijeli savezi) koji se ne broje, jer dok god je on tu taj savez (koalicija) ima njegovu vojsku, resse il sta vec. Bio on u akademiji, wingu, savezu za multice, glavnom savezu, sporednom savezu, skrivenom savezu,... tu je. Mozda nije koristan ko neki drugi acc, al to ne znaci da ga nema, da ga se ne broji.
    Uostalom, svaki savez ima vise i manje korisne igrace. Kako si krenuo jos ces i u svom savezu brojat samo top 5 offera i deffera, a ostali se nece brojat
    pričekaj kraj servera, i onda prebroji igrače u ta 4 saveza, NAV, PTSP, reeBorn i RNN. puno igrača će odustati zbog RL kao i svakl put, a akademije će se spojiti sa glavnim savezima, kao i uvjek. Znači možemo govoriti o 4 saveza a ne o 6, 7. Otpast će vremenom, sigurno trećina acc. I tako je uvjek i to nije ništa novo. O tome ti govorim a vi stalno o nekim megakoalicijama

Ajmo ovako...jednostavno

Hoćeš reći ovako? Da NAV i sva ta ekipa na +/+ nema nikakvu vezu sa !!SC!! niti savezništvo, niti nenapadanje,mada već i ptice na grani znaju da je tako, tj. da ste na ovom serveru zajedno čak je i doci malo izletilo pa priznala to ovdje javno na forumu a da ne govorim o povelikom broju igrača iz te vaše "koalicije" koja je to jednostavno sve potvrdilo

Hoćeš reći da vaš ptsp nema "tiho nenapadanje" sa savezom KEFA na -/+ ne znam da li je NAV direktno uključen u to nenapadanje, ali pošto je ptsp vaš savez sa kojim igrate i ovaj server kao i prošli mislim da je sve tu jasno, prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj jbg naravno da je tako

"ili jednostavno treba čekati opet kraj servera da bi se vidjelo od tih manjih saveza koliko će ostati igrača?" ovo već vučeš par postova...hoćeš reći da vas tu ima 150 i da će se nekakvih 30% će obrisati i neće završit igru pa to ti i nije baš za neku pohvalu sve to govori kakve igrače primate u savez!

ajmo još jednostavnije... kakve ja koristi sad imam od mogućeg savezništva sa nekim na južnom polu?
    Imat ću ili ćemo koristi kad ionako i drugi budu potpisali nekakva savezništva sa suprotnim kvadrantima.
    Ili kak j enetko rekao, a možda samo ova druga strana već traži alibi...
    i uopće ne ulazim u to, kak igra PTSP i koga prima u savez. To je aposlutno njihova stvar. U NAV se ulazi samo ako si već igrao u NAV,a akademija je nešto drugo, u akademiju se uzimaju svi, i onda se radi filter, tko ostaje a tko ne. Ja nemam nikakvu informaciju da nesmijem KEFA napadati, ili pljačkati, no trenutno su mi ionako predaleko da bih se upuštao u to. Nadam se da sam ti odgovorio...

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    samo seljačinu možeš ,oprosti iznervirat seljačkim mentalitetom.Malo pametnije nemožeš,one malo više nemožeš nikako,zapamti to dobro.Ovo seljačina se ne odnosi na ljude sa sela nego postoji još jedan tip .Tip ljudi iz grada seljačina.
    rudika poštedi me
    meni osobno smetaju laži i glupe konstrukcije. a ti ako misliš da je takav način provokacije ok, to je tvoj problem

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Ajmo ovako...jednostavno

Ja nisam vidio da je itko rekao da nemamo veze jedni s drugima. Kome nije jasno, postoje 2 posta koja govore o tome, jedan od mene, jedan od Doci, lijepo procitajte povijest i sve ce biti jasno. Nema potrebe za prepucavanjem, nagadjanjem, vrijedjanjem itd...

da pogledamo sto kazu brojke:

NAV, PTSP, NAV*, PTSPtm, ReBorn, RNN = 216 igraca

!!SC!!, ŠBBKBB = 83 igraca

PiP, SC, SC. = 153 igraca

tnt, EO, KEFA, KEFA@, Dicktat, woff = 304 igraca (nisam siguran da je woff u suradnji sa cijelom koalicijom ili samo s EO)

s tim da !!SC!!/ŠBBKBB ima protivnicku koaliciju na svojim koordinatama koja broji 273 igraca, ako sam dobro prebrojao...
    Uređeno od strane billymadafaka (18.12.12 um 02:05 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244