Stranica 764 od 778 PrvaPrva ... 264664714754762763764765766774 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,631 do 7,640 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

samo da sviju pozz čestitam tumbeu i ekipi na pobjedi, a tramaxu saljem pozz i zao mi je što si se toliko uplašio naši offova iz patuljaka
    bila mi je želja doci i pokucati ti na vrata grada, al nisi dovoljno dobar domaćin ni da kavu skuhaš

LP kadu=PIRAT

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kadu Vidi post
    samo da sviju pozz čestitam tumbeu i ekipi na pobjedi, a tramaxu saljem pozz i zao mi je što si se toliko uplašio naši offova iz patuljaka
    bila mi je želja doci i pokucati ti na vrata grada, al nisi dovoljno dobar domaćin ni da kavu skuhaš

LP kadu=PIRAT
    Farmo
    Nikog se ja nisam uplasio,pogotvoo tebe....
    vecina SCa je donijela takvu odluku , i nije moglo bolje ispasti
    Da svima bude jasno....patuljci su bili u dogovoru sa tnt....a digitron je prerano povukao potez....poslao vas na SC, i samim time zapecatio server i svoj poraz.Da ste malo pricekali....mozda bi ' katali nav. i vas...i onda vi nas,i tnt osvaja

očito bolu offovi koji su ostali doma
    sta se tice tebe...kad bi bio na tvojem mjestu da se registriras na server da se meni osvetis...i radis ww off 8 mjeseci,to sta si napra vila u 8 mjeseci....nebi od srama slao na ww
    iduci server ides u centar nekih koordinata? ili se bojis . pa ce se bjezat na 300)300
    Uređeno od strane sbk83 (26.07.13 um 06:40 Uhr)

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Jao,kakvih gluposti se tu može pročitati,poglavito od strane SC-a(čast iznimkama kao nixon).

Pa muljarili ste skupa i sad vi tu za nešto optužujete tnt!?
    Činjenica je da očito ne znate server dovući do kraja,jer ste nepotrebno zakomplicirali stvari,pa sad svu krivicu vidite u tnt&krik-u.
    Imali ste daleko najbolje karte pred početak ww-a i uspjeli ste to prosuti.
    Da je bilo dobre volje i nastavak rata,zajedno ste mogli pomesti tumbeta na samom početku,a onda rokanje koliko vam srce želi bez ikakvih kombinacija.
    Ovako ste popušili dobiveni server,i sad su vam krivci drugi:brukica:
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Jao,kakvih gluposti se tu može pročitati,poglavito od strane SC-a(čast iznimkama kao nixon).

Pa muljarili ste skupa i sad vi tu za nešto optužujete tnt!?
    Činjenica je da očito ne znate server dovući do kraja,jer ste nepotrebno zakomplicirali stvari,pa sad svu krivicu vidite u tnt&krik-u.
    Da je bilo dobre volje i nastavak rata,zajedno ste mogli pomesti tumbeta na samom početku,a onda rokanje koliko vam srce želi bez ikakvih kombinacija.
    :101010: za post iznad

Tumbeu i njegovoj koaliciji iskrene čestitke na pobjedi, zaslužili ste je sami
    A ovi koji misle da su ne što zaslužili, odlučili, pobijedili buahahaha
    Samo je jedno prvo mijesto i samo se ono pamti!!
    Čestitke još jednom!!

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ipak se vidi razlika izmedju pravih igraca (DOOM) i obicnih (Patuljci). Da je bio doom mozda bi se i uplasili, ali vas ne. Jesam ti lijepo rekao da im ne vjerujes nista Ante.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Čestitke tumbi i koaliciji jer su odigrali korektan server bez muljaze za razliku od ostalih i nemojte tu izigravat nekakve anđele koji su izigrani :'(
    I bravo za moje slape :* i ostatak koalicije, al za slape malo vise
    šlapice :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

dečko gledaš stvari iz totalno neke čudne perspektive, nikakvog ravnopravnog rokanje međusobno ne bi bilo jer bi opet +/+ i +/- svoje offove slali na tramaxa a ne na gotica kao što je i bilo za vrijeme cijele WW faze, na gotica ni fejk nije poslat osim zadnji dan..SC je odigrao kako je mislio da će najbolje biti, i tu niko nije kriv za lošu odigranost, jednostavno je tako ispalo

Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Monarh Vidi post
    dečko gledaš stvari iz totalno neke čudne perspektive, nikakvog ravnopravnog rokanje međusobno ne bi bilo jer bi opet +/+ i +/- svoje offove slali na tramaxa a ne na gotica kao što je i bilo za vrijeme cijele WW faze, na gotica ni fejk nije poslat osim zadnji dan..SC je odigrao kako je mislio da će najbolje biti, i tu niko nije kriv za lošu odigranost, jednostavno je tako ispalo
    Ma ni ne očekujem da ćete vi kritizirati svoje vodstvo jer je realno napravilo popriličan broj gluposti sad na kraju servera kojeg je morao dignuti.
    Kažeš ni fejk nije poslat do zadnjeg dana?Dali ti to šta govori možda?Meni da,imali su tu siću koju si imali,i nisu radili gluposti kao vi.Pustili vas da se pokoljete i digli 100-ku.Znam da je ljepše kad susjedu crkne krava,ali za ples je uvijek potrebno dvoje.
    Pa me tim više fascinira da vam je za sve kriv tnt.Pa nije tnt sam sa sobom muljario.
    Dali se itko ispričao tnt-u nakon onih napisanih poruka da su raspustili deff na arhitektu,pa se poslije saznala prava istina?Naravno da nije,no uvijek je lakše okriviti drugoga.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Ma ni ne očekujem da ćete vi kritizirati svoje vodstvo jer je realno napravilo popriličan broj gluposti sad na kraju servera kojeg je morao dignuti.
    Kažeš ni fejk nije poslat do zadnjeg dana?Dali ti to šta govori možda?Meni da,imali su tu siću koju si imali,i nisu radili gluposti kao vi.Pustili vas da se pokoljete i digli 100-ku.Znam da je ljepše kad susjedu crkne krava,ali za ples je uvijek potrebno dvoje.
    Pa me tim više fascinira da vam je za sve kriv tnt.Pa nije tnt sam sa sobom muljario.
    Dali se itko ispričao tnt-u nakon onih napisanih poruka da su raspustili deff na arhitektu,pa se poslije saznala prava istina?Naravno da nije,no uvijek je lakše okriviti drugoga.
    Kao prvo ja uopće nisam član koalicije s -/- korda,
    a kao drugo ne budi frustriran što tnt/krik & co nisu osvojili server nego lijepo čestitaj tumbi na osvojenom severu, kratko i jasno

Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Monarh Vidi post
    Kao prvo ja uopće nisam član koalicije s -/- korda,
    a kao drugo ne budi frustriran što tnt/krik & co nisu osvojili server nego lijepo čestitaj tumbi na osvojenom severu, kratko i jasno
    Ako nisi vidio odmah sam čestitao,nikad mi nije to problem bio,mada se iskreno ni nema na čemu čestitati jer kroz server nisu napravili ništa.
    Frustriran što netko nije digao server?Daj,molim te,žao mi je ako tebi nešto takvo može nabiti frustracije.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244