Stranica 766 od 778 PrvaPrva ... 266666716756764765766767768776 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,651 do 7,660 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Gdje sam napisao da nije zasluzena?
    evo kažu mi savjetnici sa strane da ti ne vrijedi objašnjavati da svakako nećeš razumjeti
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Moji postovi nisu teski za shvatiti ali mogu i jednostavnije pisati da lakse ti i tvoji savjetnici shvatite sto je pisac htio reci.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Jao,kakvih gluposti se tu može pročitati,poglavito od strane SC-a(čast iznimkama kao nixon).

Pa muljarili ste skupa i sad vi tu za nešto optužujete tnt!?
    Činjenica je da očito ne znate server dovući do kraja,jer ste nepotrebno zakomplicirali stvari,pa sad svu krivicu vidite u tnt&krik-u.
    Imali ste daleko najbolje karte pred početak ww-a i uspjeli ste to prosuti.
    Da je bilo dobre volje i nastavak rata,zajedno ste mogli pomesti tumbeta na samom početku,a onda rokanje koliko vam srce želi bez ikakvih kombinacija.
    Ovako ste popušili dobiveni server,i sad su vam krivci drugi:brukica:
    A ne,ne,kolega..ne prebacuj nama lopticu da smo imali najbolju situaciju jer je stvarnost drukcija..nama nisu ostali offovi doma,,za razliku od nekih drugih..i to lipi offovi,,koji bi bez beda pomeli konkurenciju i donijeli server tnt i company..samo da je ekipa okupljena oko gotica znala iskoristit tu prednost (sjetimo se dooma i sta su nama na s3 napravili)..procitali smo vas navrijeme..i skontali smo kakvu igru igrate..jos tamo kad ste poslali patuljke da se nama i to kao slucajno jave da idemo s njima katat nav..dok bi istovremeno tnt uzeo x5..hahaha,,kojin plan..naravno nije prosao..a sve za neki visi cilj i kalkulacije koje su zirafa i gotic vukli..nismo nasjeli i sad posteno priznajte da ste izgubili server a imali ste offova da pometete oba ww-a za kraj...kalkulator je zakazao Ja znam da boli kad offovi koji su klikani 8,9 mjeseci samo da se na ww ispucaju ostanu doma..i to podosta offova..a sta se moze..drugi put mozda budete pametniji..a te offove ponesite na neki drugi server ROTFLROTFLROTFL

Imat onakve offove za zadnju rundu i izgubit server..to mogu samo jako veliki igraci...:dance:

Server je gotov,,pomirite se da vam je taktika procitana..kako je vec neko ranije napisao,,cijela bit igre je procitat iduce poteze protivnika..a mi smo vas procitali..i za kraj odigrali kako smo odigrali...do nekog drugog servera pozdrav svima :pivo:
    Uređeno od strane bole77 (26.07.13 um 14:23 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    Za ove dušmane što pišu kako pobjeda nije zaslužena šta reći osim da prihvatite da ste poraženi na pošten način
    pa poraženi smo čovječe božji,treba da ti pismeno pošaljemo.Nemam pojma,kaj očeš od nas.

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Moji postovi nisu teski za shvatiti ali mogu i jednostavnije pisati da lakse ti i tvoji savjetnici shvatite sto je pisac htio reci.
    kaj je da je zna on i jednostavnije pisat ,dapače i polakše

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    A ne,ne,kolega..ne prebacuj nama lopticu da smo imali najbolju situaciju jer je stvarnost drukcija..nama nisu ostali offovi doma,,za razliku od nekih drugih..i to lipi offovi,,koji bi bez beda pomeli konkurenciju i donijeli server tnt i company..samo da je ekipa okupljena oko gotica znala iskoristit tu prednost (sjetimo se dooma i sta su nama na s3 napravili)..procitali smo vas navrijeme..i skontali smo kakvu igru igrate..jos tamo kad ste poslali patuljke da se nama i to kao slucajno jave da idemo s njima katat nav..dok bi istovremeno tnt uzeo x5..hahaha,,kojin plan..naravno nije prosao..a sve za neki visi cilj i kalkulacije koje su zirafa i gotic vukli..nismo nasjeli i sad posteno priznajte da ste izgubili server a imali ste offova da pometete oba ww-a za kraj...kalkulator je zakazao Ja znam da boli kad offovi koji su klikani 8,9 mjeseci samo da se na ww ispucaju ostanu doma..i to podosta offova..a sta se moze..drugi put mozda budete pametniji..a te offove ponesite na neki drugi server ROTFLROTFLROTFL

Imat onakve offove za zadnju rundu i izgubit server..to mogu samo jako veliki igraci...:dance:
    Nisu vam ostali offovi doma,negho ste ih ,prema naredbama velikog vođe zabili u nas.majko mila koje strategije:brukica:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Nisu vam ostali offovi doma,negho ste ih ,prema naredbama velikog vođe zabili u nas.majko mila koje strategije:brukica:
    Rudi,,cili SC savez se slozio kad su sve karte na stol polozene da se ide na vas...
    I da,,mi smo svoje offove zabili,,vasi su ostali doma..i to oni koji su klikani po 8,9 mjeseci i nisu vidili svjetlo dana..pa ti sad procijeni koja je strategija bolja..nasa-ajmo zabit offove il vasa-ajmo ih slikat ROTFLROTFLROTFL

Član foruma dr.krafter's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Server je gotov,,pomirite se da vam je taktika procitana..kako je vec neko ranije napisao,,cijela bit igre je procitat iduce poteze protivnika..a mi smo vas procitali..i za kraj odigrali kako smo odigrali...do nekog drugog servera pozdrav svima :pivo:
    Niste vi ništa pročitali,već ste se smotali.
    Govorim isključivo ono što sam tu čitao,navijam za Krik to nikad nisam krio,ali komentiram isključivo iz pozicije neutralnog promatrača.
    Nitko mi nije odgovorio na dva jednostavna pitanja.
    1.Dali je tnt muljao sam sa sobom ili je za muljažu ipak bila potrebna i druga strana(hint raspuštanje deffa,zajedničke akcije)?
    2.Jeste li se ispričali tnt-u za svoje tvrdnje da su vam oni raspustili deff na arhitekti?
    Game over!:close:

Travian karijera:MayDay,SOS,Vops,Krik,3K,The,EA...

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Rudi,,cili SC savez se slozio kad su sve karte na stol polozene da se ide na vas...
    I da,,mi smo svoje offove zabili,,vasi su ostali doma..i to oni koji su klikani po 8,9 mjeseci i nisu vidili svjetlo dana..pa ti sad procijeni koja je strategija bolja..nasa-ajmo zabit offove il vasa-ajmo ih slikat ROTFLROTFLROTFL
    eto ja još i dan danas neznam zašto vam je vođa raspustio deff na artu i kaj bi taj art donio.A maknuo je deff iz ww-a.Tvrdio da nema nikakve veze sa raspuštanjem tog deffa?mora da se sam raspustio.Da se razumijemo nije ga badave raspustio sigurno.A sa tolko offa i deffa,moremo se po meni i jedni i drugi poklopit po vuhima i šutet.Ako je to strategija ajmo zabit offove i izgubit server,ja ih rađe poslikam iskreno.
    Uređeno od strane rudlavi cezar (26.07.13 um 14:36 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    eto ja još i dan danas neznam zašto vam je vođa raspustio deff na artu i kaj bi taj art donio.A maknuo je deff iz ww-a.Tvrdio da nema nikakve veze sa raspuštanjem tog deffa?mora da se sam raspustio.Da se razumijemo nije ga badave raspustio sigurno.A sa tolko offa i deffa,moremo se po meni i jedni i drugi poklopit po vuhima i šutet.Ako je to strategija ajmo zabit offove i izgubit server,ja ih rađe poslikam iskreno.
    Pa ti to nikad neces ni razumit...a lipo ti je objasnio sta se s time islo dobit..i posteno je i ovdi javno priznao da je falio sto je raspustio deff sa x3..
    Kakvo raspustanje deffa iz ww-a...o cemu ti..oces rec da je deff maknut i da su vam se offovi vratili doma..ja koliko znam nisu,,zabili su se..a da,,sad kontam,,to je ono sto ste vi htjeli i to vas boli...

Pitaj igrace kojima su ostali offovi doma sto je ispravnije..zabit off il ga uslikat...i kako se osjecaju...ja koliko znam tebi je radi drlje ostao off doma (ka i meni uostalom), a to je bilo jako davno i opet to svako malo spomenes..tako da,,uvik bi izabrao da off zabijem,,a ne da ga uslikam...

Krafter,,mi smo priznali da smo imali neke dogovore s njima i poklopili se radi toga po usima...ocekujemo istu reakciju i druge strane..
    2.o cemu ti..ko je ikad tvrdio da su nam oni raspustili deff sa x3..:blink: Ocito nisi bas najbolje shvatio o cemu se ovdi pisalo....pa ponovi zadnjih 30.40 stranica ponovo..

I nemam se volje vise s vama natezat..svima je sve jasno..osim onima koji su imali offove za skatat ne dva,,nego tri ww-a i te offove su ostavili doma...a tako je to kad kalkulator zakaze

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244