Stranica 770 od 778 PrvaPrva ... 270670720760768769770771772 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,691 do 7,700 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    Koliko jada, bijede i frustracije mora biti u čovjeku da piše neke stvari o kojima najmanjeg pojma nema, PRIVATNE stvari koje nikakve veze s njim nemaju. Meni je zaista postalo toliko mučno od ovih frustracija kvazi igrača koji nemaju drugog posla nego piskarati stvari o kojima pojma nemaju.

I ne, ne pada mi napamet biti na nikakvom restartu niti ovog niti bilo kojeg drugog odvratnog hr servera dokle god se ovakvim likovima dopušta da pišu, vrijeđaju i da oprostite seru po ljudima koje nikad ni vidjeli ni upoznali nisu ili su ih jednom u životu vidjeli. I ako se pitate zašto ja reagiram na ove napise, reagiram jer me se izravno tiču i jer Dado jako dobro zna tko je moja obitelj. Prema tome, dragi Dado, okani se moje obitelji i mojih stvari jer ja niti tebe niti tvoju obitelj nisam nijednom riječju spominjala. Iskreno, odvratan si i jadan. Dosad sam ti što sam ti imala reći, rekla privatno, ali odsad ću javno jer toliko jadno stvorenje u životu nisam srela.
    Nemoj na naseg fanica, nije on kriv sto je takav za to postoji dijagnoza, makat fan je fan. Da li je tako fanicu?

Rekao sam da necu komentirati druge saveze, ali stvarno ste dosadni tko je kriv i bla bla. Gama vam je lijepo objasnil tko je za sve kriv hehe.

Iako i dalje smatram da je tramax bahat i bezobrazan i da nema muda (iz kovinog posta se da zakljuciti gdje i kad ste izgubili server) i dalje mislim da igraci koji ga vrijedaju zbog godina i sl gluposti nisu korektni.
    Tramac moj prijateljski savjet, manje slusaj dadu i biti ces puno kvalitetniji voda, organizacija ti je bila na zavidnom nivou, ali falilo je muda, nije sve u nuliranju grada i hvaljenju istog, prije sveg postuj protivnika, a toga je falilo kod vas
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

moj omiljeni faniću tramax nije slušal dadu da je slušal ne bi vama poklonio pobjedu

@mačak može šalji pare baš usfalilo za pivu

@gaby :-*
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dr.krafter Vidi post
    Niste vi ništa pročitali,već ste se smotali.
    Govorim isključivo ono što sam tu čitao,navijam za Krik to nikad nisam krio,ali komentiram isključivo iz pozicije neutralnog promatrača.
    Nitko mi nije odgovorio na dva jednostavna pitanja.
    1.Dali je tnt muljao sam sa sobom ili je za muljažu ipak bila potrebna i druga strana(hint raspuštanje deffa,zajedničke akcije)?
    2.Jeste li se ispričali tnt-u za svoje tvrdnje da su vam oni raspustili deff na arhitekti?
    takvi kao ti što zaključuju na temelju foruma zbilja jako respektiram .... nemoj donosit zaključke na temelju foruma jer sigurno nemaš pravu sliku servera ..... znao sam da će nas sad ovdje ekipa iz pobjedničke ekipe hebat sa svojim pametnim postovima i dizati sebi moral ..... dragi moji ..... odigrali se strahovito loš server .... a ako se želite lagat onda se lažite ... kova ti mi spominješ iskustvo svoje ekipe ... pa kaj misliš da ostali igrači an ovih hebeno malo 1.000 acc koji su se došlepali do kraja su pretežno igrači od jučer ..... pa nemoj me hebat ..... sve u svemu ... što prije prestante laprdat o ovom serveru tim bolje ..... nema se tu više što reći ... server je GOTOV .... mi smo popušili vi ste dobili mi smo lapani vi ste kraljevi i nema smisla da više piskaramo o tome ..... odite se odmorit i oni koji nastavljaju igrat ovu igru želim im aktivnije servere od ovog ...... sve u svemu da ponovimo mi smo lapani vi ste carevi i dajte više zaključajte temu da ne čitam razno razne nabrijane intelektualce koji nisu pola godine igrali kak treba i sada tu glume veličine .... takvi će se prepoznat

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Nemoj na naseg fanica, nije on kriv sto je takav za to postoji dijagnoza, makat fan je fan. Da li je tako fanicu?

Rekao sam da necu komentirati druge saveze, ali stvarno ste dosadni tko je kriv i bla bla. Gama vam je lijepo objasnil tko je za sve kriv hehe.

Iako i dalje smatram da je tramax bahat i bezobrazan i da nema muda (iz kovinog posta se da zakljuciti gdje i kad ste izgubili server) i dalje mislim da igraci koji ga vrijedaju zbog godina i sl gluposti nisu korektni.
    Tramac moj prijateljski savjet, manje slusaj dadu i biti ces puno kvalitetniji voda, organizacija ti je bila na zavidnom nivou, ali falilo je muda, nije sve u nuliranju grada i hvaljenju istog, prije sveg postuj protivnika, a toga je falilo kod vas
    Ne, sasvim si u krivu...
    Nisam ni bezobrazan ni bahat....niti sam vrijeđao protivnika, niti je bila ni jedna situacija da ih nisam poštovao..bilo vas, ili tnt&co. Pisalo se na forumu u granicama...bez pretjerivanja i vređanja
    Sta se tiče akcije...slazem se ja da se trebalo ići..ali kad ti skinu 4 rammera...treba malo i stati...mozda i nije pogreska...mozda bi se u vec iducoj akciji čitav tim skucao Ali sa nedostatkom onakva 4 rammera...stvarno nebi bilo smisla
    Uređeno od strane sbk83 (26.07.13 um 16:40 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    O kakvim vi osvetama pričate?-Možda,ali samo malo.
    Mi smo izgubili server onof trenutka kad su patuljci krenuli na WW i dio offera pred aktivaciju x3.Taj trenutak je bilo sve riješeno.
    Islo je 16 napada ako ne varam,od toga su barem 10 offcine...ww sa 5 milja bez x3 to nebi izdrzao.
    sam si to rekao da se nisi usudio sacekat i ponosno dočekati sa kavom, a dragi moj ante ja igram daleko jer imam život sem traviana i hvala ljepo na centru i gledanju u monitor nonstop meni ljepo ovako, i travian i društveni život sem traviana

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    takvi kao ti što zaključuju na temelju foruma zbilja jako respektiram .... nemoj donosit zaključke na temelju foruma jer sigurno nemaš pravu sliku servera ..... znao sam da će nas sad ovdje ekipa iz pobjedničke ekipe hebat sa svojim pametnim postovima i dizati sebi moral ..... dragi moji ..... odigrali se strahovito loš server .... a ako se želite lagat onda se lažite ... kova ti mi spominješ iskustvo svoje ekipe ... pa kaj misliš da ostali igrači an ovih hebeno malo 1.000 acc koji su se došlepali do kraja su pretežno igrači od jučer ..... pa nemoj me hebat ..... sve u svemu ... što prije prestante laprdat o ovom serveru tim bolje ..... nema se tu više što reći ... server je GOTOV .... mi smo popušili vi ste dobili mi smo lapani vi ste kraljevi i nema smisla da više piskaramo o tome ..... odite se odmorit i oni koji nastavljaju igrat ovu igru želim im aktivnije servere od ovog ...... sve u svemu da ponovimo mi smo lapani vi ste carevi i dajte više zaključajte temu da ne čitam razno razne nabrijane intelektualce koji nisu pola godine igrali kak treba i sada tu glume veličine .... takvi će se prepoznat
    ne znam kako si shvatio moj post nije mi bila namjera vrijeđati ikoga
    ja sam više puta a isto tako i u tom postu naveo da smo igrali loše
    ne znam šta ti znači ovaj dio
    kova ti mi spominješ iskustvo svoje ekipe ... "pa kaj misliš da ostali igrači an ovih hebeno malo 1.000 acc koji su se došlepali do kraja su pretežno igrači od jučer"
    ali mislim da nije tajna da s naše strane su bili igrači koji imaju i po duplo više travian staža od igrača u SC
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

@ kova741
    Ne mislim nikog vrijeđati ni omalovažavati, ali susreo sam na raznim serverima ljude koji u dva servera polove više travijanske mudrosti, nego će neki ikad ma koliko servera igrali.
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    kova ti mi spominješ iskustvo svoje ekipe ... "pa kaj misliš da ostali igrači an ovih hebeno malo 1.000 acc koji su se došlepali do kraja su pretežno igrači od jučer"
    ali mislim da nije tajna da s naše strane su bili igrači koji imaju i po duplo više travian staža od igrača u SC
    Pa kako stalno taj sc.Najjači,najbolji ,največa vojska.pa dajte malo ljudi,treba to i dokazati,šteta pa nije potrajalo još malo,a šteta i da se nav i saveznici samo na deff koncentirali,pa da vidimo kad se tri strane napadnu taj sc.Odličan savez nema kaj al,fali ono nešto.s vremenom če i savez i vođa dobit to nešto,a mi se malo opametit i spustit na zemlju.:pivo:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od B.A.N. Vidi post
    @ kova741
    Ne mislim nikog vrijeđati ni omalovažavati, ali susreo sam na raznim serverima ljude koji u dva servera polove više travijanske mudrosti, nego će neki ikad ma koliko servera igrali.
    jednom je jedan moj kolega,za tebe profesor i za mene također izjavio.Igram travian 8 godina i još nisam ništa naučio.nije bilo točno osam al,shvačaš poantu.

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    a jel bilo igrača i sa manje iskustva ..... s obzirom da je nas bilo u SC i u SC. onda je to zbilja veliki broj acc i igrača a kad se još uzme da je bilo znatno više igrača nego računa onda je to solidan broj koji se okupio ...... shodno tome mislim da nismo zaostajali u iskustvu, čak smo ga možda imali i više ...... na žalost, nama u nekim našim greškama nije pomoglo niti to iskustvo nego više odmoglo jer svatko od nas vuče kroz godine igranja određene nesimpatije prema nekom igraču ili savezu (što opravdano što neopravdano) priznali mi to ili ne ..... šteta da se niste pokazali u boljem izdanju pa da se međusobno katamo i da netko iz takvog fajta izađe kao pobjednik bez obzira na WW fazu ...... lp

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244