Stranica 771 od 778 PrvaPrva ... 271671721761769770771772773 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,701 do 7,710 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    jednom je jedan moj kolega,za tebe profesor i za mene također izjavio.Igram travian 8 godina i još nisam ništa naučio.nije bilo točno osam al,shvačaš poantu.
    Ako u 8 godina nije ništa naučio, onda spada u onu skupinu "nego će neki ikad ma koliko servera igrali" a jel za mene profesor možemo utvrditi ako se nađemo na suprotnim stranama( ili još bolje u početnih 9x9, jer ja susjede jedem za doručak )
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ne, sasvim si u krivu...
    Nisam ni bezobrazan ni bahat....niti sam vrijeđao protivnika, niti je bila ni jedna situacija da ih nisam poštovao..bilo vas, ili tnt&co. Pisalo se na forumu u granicama...bez pretjerivanja i vređanja
    Sta se tiče akcije...slazem se ja da se trebalo ići..ali kad ti skinu 4 rammera...treba malo i stati...mozda i nije pogreska...mozda bi se u vec iducoj akciji čitav tim skucao Ali sa nedostatkom onakva 4 rammera...stvarno nebi bilo smisla
    Naravno ti si realan, kako si ono meni rekao da sam jadan, da sam farma i sl. Dado stile
    Kad nemas odgovora u igri onda se bahatis i vrijedas. Hehe, vidis ja imam veliku glavu sa puno podataka
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Pa kako stalno taj sc.Najjači,najbolji ,največa vojska.pa dajte malo ljudi,treba to i dokazati,šteta pa nije potrajalo još malo,a šteta i da se nav i saveznici samo na deff koncentirali,pa da vidimo kad se tri strane napadnu taj sc.Odličan savez nema kaj al,fali ono nešto.s vremenom če i savez i vođa dobit to nešto,a mi se malo opametit i spustit na zemlju.:pivo:
    Istina, idemo malo o vasoj koaliciji.
    Koalicija sa najvise brzih obuka i sa najmanje dobrih offova (osim krika i nav je imao bolje offove).
    Tak da ne znam kaj da kazem o vama, navodno ste pregazili konkurenciiju, nije vas se napadalo, puno bo arteva, a pomoc trazite od igraca sa 300/300 koordi, eto misliim da u ovom postu stoji glavni razlog vaseg neuspjeha, a vi se pitajte zasto
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma ZappB's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

čestitke pobjedniku i njegovoj ekipi.

čestitke svim ostalim igračima koju su izdržali do kraja.

PS
    fakat ste zabrijali. gama, gemišt?

i by the way. ova igra je zlo. tjera te da budeš zakucan uz komp 0/24 godinu dana i svi mi dobro znamo da to nije baš najbolje iskorišteno vrijeme. pošto smo već ionako zakucani težimo nekim "uspjesima" i vertikalama u igri i to nastojimo postić sa što lakšim poenima. zato nastaju megakoalicije, te razno razne kombinacije koje se pojavljuju tokom servera.

svatko je u datom trenutku odigrao onako kako je smatrao da je najbolje što je u konačnici dalo nekakav rezultat.

server je zaslužio vrlo dobru ocjenu i u najmanju ruku smo svi pobjednici jer smo u tome dali svoj doprinos i kao igrači i kao savezi.

Pozdrav svima

ZappB
    Uređeno od strane ZappB (26.07.13 um 18:36 Uhr)
    4FUN, S&T, ŽUJA, KRIK, CoMicS

https://www.youtube.com/watch?v=6MNYyBaTUPc

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ne kužim oko čega se svadite danima. Pobjedio je najbolji i točka. A dado ako igra restart to bu inkognito, i na kordama 300 300. I još uvijek se nadam da bu čovjek i čestitao najboljem savezu na s1 po treći put zaredom. Do sada je uvjek bio čovjek i čestitao

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Naravno ti si realan, kako si ono meni rekao da sam jadan, da sam farma i sl. Dado stile
    Kad nemas odgovora u igri onda se bahatis i vrijedas. Hehe, vidis ja imam veliku glavu sa puno podataka
    Za glavu mogu potvrditi, za ovo drugo nisam siguran

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ne kužim oko čega se svadite danima. Pobjedio je najbolji i točka. A dado ako igra restart to bu inkognito, i na kordama 300 300. I još uvijek se nadam da bu čovjek i čestitao najboljem savezu na s1 po treći put zaredom. Do sada je uvjek bio čovjek i čestitao
    1-krivo,nije najbolji nego najsretniji daj čitaj kaj svi pišu pa i tvoji su to priznali :cerek:
    2-dado se nikad nije skrivao niti neće ako bu igrao na restartu i selio sam se samo na jednom od deset odigranih servera pa tako neću ni na ovom...
    3-farma si i točka :cerek:

over and out(čujem da je to u modi )
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

i dodje jesen, a oni ce i dalje o istom

jedini je kova dao normalan osvrt na server

@azri
    2x

ovo bi mogao biti i dobar uvod u iduci server, jer ako se ne varam the i nav imaju po dvije pobjede
    mozda se nix i potrudi dogodine, a ne samo igra sa smajlicima na forumu
    Uređeno od strane TaraT (26.07.13 um 19:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ma bit ćeš inkognito jer te pol servera jedva čeka
    Dakle priznajes da je NAV najbolji, konačno si to rekao, njuberu

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ma bit ćeš inkognito jer te pol servera jedva čeka
    Dakle priznajes da je NAV najbolji, konačno si to rekao, njuberu
    ti nisi normalan .... sorry kaj ti moram to reći ali to je to

p.s. e moj šefe, zbog ovakvih sam ti ja govori odi na NAV ..... a sada moram ove bljuvotine čitat

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244