Stranica 776 od 778 PrvaPrva ... 276676726766774775776777778 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,751 do 7,760 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 48V Vidi post
    Jbg, ja nisam znao da količina kata ili ovci čine jačinu offa. Mislio sam da je šegrtov off najjači, a sad ispada da je na nekom 17 mjestu.
    I de bole, reci mi koliko su se puta zabili ti koji si naveo.
    No dobro, njih su bili dvojica, a ti i babo sami i to je recimo zajebana situacija.
    Bio sam reko da necu vise al ajd dok sam jos tu da ti brzinski odgovorim...dalmatinac i evil su vam roknuli zid ka da su od papira..zaludu i deff i arhitekta,,pajdasi su vam stukli ww...naravno da je snaga offa bitna,al da nije bilo masinerije mislis da bi vam tako lako protutnjali kroz ww..i samo sam izvadio ono sto su svi vidili,,a to je koliko je ko masinerije izbacio...i da,,dalmatinac se nije zabijao,,al evil i pajdasi jesu,,tako da..opet nisi upratio sta se na serveru dogadjalo,,nego napamet pricas
    Boli,boli kad offovi doma ostanu..i bolit ce jos dugo :blackeye: ..a bez beda se zahvaljujuci razvoju situacije na serveru tim offovima mogao server mirno privest kraju...za to vam kriv nije drugi niko,osim vase uprave..nego posteno objasnite ljudima da ste ih posteno zeznuli i da im je devetomjesecni trud zbog pokvarenog kalkulatora jednostavno bacen niz rijeku
    I da,,jesmo napravili podosta greski kroz ww fazu..i to smo javno priznali..al opet nikog od suigraca nismo zbog kalkulacija ostavili da se osjeca jadno i svima je data prilika da se izjasne sta i koga i da se zabije vojska...
    Ajd zbogom...:pivo:
    Uređeno od strane bole77 (26.07.13 um 22:53 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Bilo bi recimo puno bolje da se ugledate na svoje koalicijske partnere, recimo šlape. E to ja zovem nastup. Malo zuje, puno meda daju[/QUOTE]

Šlape se boje pisat jer im svi muški papučari, boje se da ih žena ne uhvati u dopisivanju(a to je već onda gadan problem).

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

E da zaboravio sam reć. Dado dokle možeš ići?(nisko). Čemu to. Ok nekad provocirat il podhebavat al ovo što ti radiš je žasu. Igrica je jedno,rl drugo. Moj savjet ,moraš se odviknut od travian foruma , znam da ti se to čini da je skoro nemoguće(pokušavam i ja od cigara pa mi se tako čini).
    P.S. nemam niš protiv tebe (zle krvi) sam teško je to čitat, odi na forum od index.hr ima super tema

sad moram odmah zapalit jednu i popit pivo

Overandout
    Uređeno od strane MulderQScully (26.07.13 um 23:10 Uhr) Razlog: umalo zaboravio overandout

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Nakon over and outa ide bar još koji post. Zar ne?
    Pa da kažem koaliciji sc,pip, šlap, netreba bit žao. Odluka je zadnja bila dobra. Jel jednostavno nekad treba poslušat srce pa taman bilo ono u krivu a ono je većini vas reklo tnt napadni. Meni bi bar reklo. A i niste imali šanse ak su ovi offovi išli na vas. A još je slađe šta su im offovi uslikani.

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Nakon over and outa ide bar još koji post. Zar ne?
    naravno, minimum su 2 posta
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Treba imati pravilan omjer između fajta, trgovine i diplomaciju.
    Fajta ??? Kojeg fajta ?
    Uređeno od strane Pafke (27.07.13 um 01:45 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

jao koliko shita u 12 sati...ko je koga i zbog cega... :brukica:

SC je izgubio server koji su imali u rukama...i tocka...ovo nije samo ratna igrica nego prvenstveno strategija...i vidimo svi zajedno da sirova snaga bez taktike i mozga(gdje nemislim da nemate mozda nego ga niste upotrijebili) ne znaci puno...pa ipak je david pobjedio golijata nekad davno...kukate kako smo se zabijali u vas...a zasto ste nam dozvolili da napravimo offove koji su se zabijali i rusili vas...busate se u prsa kao vi naj naj naj...a niste tokom servera napravili nista da bi si olaksali put prema osvajanju servera...skatali 10 deffera...koji rade deff u 5-6-7 sela i crop nije toliko vazan osim za prehranu...i svaki taj deffer je na kraju poslo preko 50k deffa u ww...jedino kod ake nas skratili za off...kako bi reko narod puno zujite a malo meda dajete...

kad ste skucali ramere mi smo imali mozda 50k deffa u savezu...ok...vi to niste znali...ali 3 dana smo molili boga da ne idete dalje... i kad niste krenuli nitko sretniji od nas... ...a da ste nastavili 2x bi se manje zabili u vas

i kako bi netko reko...previse bahatosti i premalo muda kod shefa...ali i ovo je skola i vjerojatno drugi puta nece ovako izgubit server...

i nemamo se ni mi s cim hvalit...odigrali smo los server...ali zapitajte se zasto ste uspjeli izgubit od takve ekipe koja je odigrala los server...

Lp, Jura

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Bole kad se tak dobro sjećaš kaj sam rekao, onda ti to i nije problem citirati, kaj ne? Ili si od svog uzora dadeka naučio i lagati
    I da zaključimo ovo natezanje, pobjedio je najbolji i prihvatite to već jednom.A tko ima problema sa realnošću neka otvori svoj acc i dobro pročita onu poruku koja mu se pojavi
    Ili ako hoćete malo logičkih zavrzlama pobjedila je najmanje loša koalicija. Što opet znači najbolja. Vidite kak je to zapravo jednostavno

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ja sam naucio da ako mi se opet pruzi prilika birat izmedju krika i nava da cu izabrat rusit nav.

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Ja sam naucio da ako mi se opet pruzi prilika birat izmedju krika i nava da cu izabrat rusit nav.
    . A ja se nekak nadao da ste naučili nikad se više dovesti u tu situaciju da tako morate birati. I da ne pljujete i ismijavate druge tjekom servera. Ne nužno ti, da ne misliš. Ali tu ste izgubili server, prvenstveno na bahatošću pojedinaca, i muljanjima.
    Uređeno od strane exAzriel (27.07.13 um 03:18 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244