Stranica 777 od 778 PrvaPrva ... 277677727767775776777778 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,761 do 7,770 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Daklem gotovo je

E sad, čestitke nama a posebne zahvale ostatku servera što smo uspjeli dobiti ovo. Ozbiljno, ne šalim se.

Ruku na srce ++ je digao server(uz +- koaliciju dakako jer bez njih 0 bodova) zahvaljujuci ponajprije svima drugima i cinjenici da x5 art nije bio posteno ni zafejkan cijeli server.

Ruku na srce, duall i ja smo dosli prvi put na slikovnicu laganini klikati u NAVu i ispali prvi po off i deff bodovima, a to puno govori o tome koliko se ratovalo. Sve u svemu lose, mozete se ljutit na pafkicha koliko god ocete ali tokom servera je igra bila koma kako off ( ma zamisli ti savez gdje offeri i "offeri" biraju oce li ic u akciju ili ne -.-)tako i deff .. uz par bljeskova, a igra ... pardon, "igra" PTSP i reborna losija od onoga ispod svake kritike. U nekoliko navrata samo zbog dualla koji je mirniji(dusa od covjeka ) nisam poceo katat ih oko sebe.

Igrao sam u THE u onaj drljin server i mislio sam da losijeg saveza vidjeti necu ...al eto desi se i to, i takva saka necega di je NAV bio uvjerljivo 3 razine iznad(ok, pola NAV-a) osatka koalicije digne server na kraju.... ironija ...a zasto? Zato jer je preko puta bio "mocni" suparnik koji se zadovoljio maznjavanjem arteva i par katanja i to je to. Na kraju spusio mali BO na nas uzasno jednostavan plan i tim BO-om poprilicno nabildao solidan broj offova da lice na nesto.

E ljudi moji tako se ne igra, ovaj rezultat vam je svima zivi dokaz. Kad ne ratujete dovoljno imate kockanje na kraju.
    Sto se SC-a tice i lamentacije o njihovoj superosti ...a ekipa sve vam to ne vrijedi puno bez dobre strategije ...a niste ju imali ocito, to sto SC na +- nije dizao, jer ocito nije mogao, sam WW vam je ispao minus koliko i plus, i na to niste znali reagirat. Kova vas je svih tu jednim potezom matirao, i ako se itko pita, da to je bio trenutak kad je ++ dobio server(iako je mnogo drugih nakon toga bilo trenutaka svakakvih, ovaj je bio kljucni jer ++ nije imao sanse sam obranit WW kako spada).

Eto, o svima po malo malo duza lamentacije iz kuta "pobjednika" koja nije pusti hvalospjev. Kome smeta sto pise .. a zao mi je popijte kamilicu ko jadni dado koji mora da je dobio 5. cir na zeludcu.

Trist- acc antytalent
    Uređeno od strane Flash!!! (27.07.13 um 04:22 Uhr)
    MiD

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    kukate kako smo se zabijali u vas...a zasto ste nam dozvolili da napravimo offove koji su se zabijali i rusili vas...kako bi reko narod puno zujite a malo meda dajete...
    Ma kakve offove ste vi to napravili 2 offa vrijedna spomena u koaliciji od preko 200 igrača i sa 2 male obuke.

Mi puno zujimo....a kako ste tek vi zujali dok nije krenula prva naša akcija na vas, bolje da ne pričamo o tome, zar ne?

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ma kakve offove ste vi to napravili 2 offa vrijedna spomena u koaliciji od preko 200 igrača i sa 2 male obuke.

Mi puno zujimo....a kako ste tek vi zujali dok nije krenula prva naša akcija na vas, bolje da ne pričamo o tome, zar ne?
    i to što kažeš ....... crvene mačeve nisi mogao vidjeti ..... tražil sam ih po acc kao štrumfove .... valjda nisam bil dovoljno dobar da ih ugledam ..... toliko o aktivnoj igri naših suparnika ...... a zašto nismo nastavili dalje sa akcijama Vam je Ante objasnio (rameri)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ajmo sad prije over and out ozbiljno. Ovo je bio loš server. Zašto, neznam. Za NAV i ekipu znam da su bili zasićeni. Kaj je drugima bilo neznam. U toj lošoj igri najbolje se snašla pobjednička koalicija. I na tome im treba čestitati. Drugi.nadam se da su shvatili kako se nije dovoljno tu pojaviti i da će zbog toga server doći sam od sebe. SC se sam porazio, i badava priče bili smo bolji, najveći Offovi, kad su se doveli u situaciju da ne mogu pobjediti, ali mogu odlučiti pobjednika. I opet ponavljam to je problem vodstva. Nije bitno kakvu su odluku na kraju donijeli, ali je bitno da se veliki i jaki savez ne smije dovesti u takvu situaciju. I ne pomaže alibi svi odlučujemo. Kao sto ste rekli ovo je ratna igra i mora se znati tko vuče konce, i taj mora stati iza svojih odluka. Drugi mogu reći mišljenje, vođa ga mora saslušati ali treba imati muda preuzeti odgovornost i stati iza svoje odluke. To je presudilo zašto su se doveli u situaciju da nemogu pobjediti. Kako je rekao juco, sigurno ovu grešku neće ponoviti. Meni je pak drago sto su pobjednici moji, zato jer ste ih ismijavali. I samo zato.
    Ako sam koga uvredio ispričavam se, to mi nije bila namjera. Meni je namjera malko pikati, baš zbog onog ismijavanje. Isprike ne vrijede za dadu jer vrijeđa, iznosi stvari iz RL, i duboko je iskomplesiran NAVom. Ali nadam se da bu čovjek i po treći put(igliću ) čestitao boljem. Još jednom isprike ako se tko uvrijedio. Over and out

P.s pišem sa moba i sjedim na kavi nakon 25 km bicikla. Pa ako ima koji dežurni lektor, neka me zaobiđe i primi se nekog pametnijeg posla :cerek:
    Uređeno od strane exAzriel (27.07.13 um 09:29 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ajmo sad prije over and out ozbiljno. Ovo je bio loš server. Zašto, neznam.
    A koko moj baljezgaš li ga baljezgaš, ko si ti da zaključuješ da je bio loš server a nisi ga ni 25% odigro, ajde ostavi se ćorava posla jednom zauvjek i nepametuj tu više..

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Monarh Vidi post
    A koko moj baljezgaš li ga baljezgaš, ko si ti da zaključuješ da je bio loš server a nisi ga ni 25% odigro, ajde ostavi se ćorava posla jednom zauvjek i nepametuj tu više..
    Ispričavam se gospodine, ovo je bio odličan server, i vi ste bili najbolji
    Jesi sad zadovoljan?
    P.S. ispravak netočnog navoda ni 5 posto jer mi se nije dalo, zato još više postivam one druge kojima se nije igralo, ali su izdržali do kraja i pobjedili. A ako me nije bilo na serveru ne znači da nisam upoznat sa stanjem servera, koko moj
    Uređeno od strane exAzriel (27.07.13 um 10:00 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek: pa naravno kad je pobjegao čim je vidio da stvari idu na loše...mali miš...

azri sad ću ja tebi dat savjet,mani se foruma viš da baljezgaš bezveze(to ti svi govore)...ostavi bicikl i gledaj koke prekrasan je dan,danas je jako vruće sigurno su polugole...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ispričavam se gospodine, ovo je bio odličan server, i vi ste bili najbolji
    Jesi sad zadovoljan?
    P.S. ispravak netočnog navoda ni 5 posto jer mi se nije dalo, zato još više postivam one druge kojima se nije igralo, ali su izdržali do kraja i pobjedili. A ako me nije bilo na serveru ne znači da nisam upoznat sa stanjem servera, koko moj
    nismo mi najbolji, među najgorima smo al smo se naigrali barem, pitaj svoje pajdaše sa +/- korda..

a obično je izlika ljudima koji loše igraju tj. neznaju se nositi s jačinom severa, da je server dosadan, loš , da im se nije dalo, stisnuo ih rl, al u isto vrijeme svi ostaju upoznati i sve znaju o serveru koji je tako opet ponavljam dosadan i loš bio..pa šta pratite nešto što je loše , dosadno.. nekako se uvijek mislim da normalan čovjek prati zanimljive stvari, a od nezanimljivih bježi ko vrag od tamjana...
    i shvati već jednom da je vaša koalicija osvojila server isključivo odlukom SC-a da kataju gotica umjesto vas (a ne nekim znanjem , strategijom i iskustvom), lako je moglo biti obratno i mislim da je većina te koalicije požalila što je dala glas za katanje gotica kad moraju slušati baljezgarije tebe i takvih sličnih tebi.

Član foruma Anita.mz's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

i shvati već jednom da je vaša koalicija osvojila server isključivo odlukom SC-a da kataju gotica umjesto vas (a ne nekim znanjem , strategijom i iskustvom)
    Eh, a mogao bi i ti shvatiti da je to istina, ali zato što ste ostali svima iza leđa, na 3. mjestu, bez šanse za osvajanje servera za svoju koaliciju.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Anita.mz Vidi post
    Eh, a mogao bi i ti shvatiti da je to istina, ali zato što ste ostali svima iza leđa, na 3. mjestu, bez šanse za osvajanje servera za svoju koaliciju.
    nisam ja nikome iza leđa ostao jer ja nisam uopće u toj koaliciji, iako me se najviše dojmila -/- koalicija i navijao sam za njih, slao im hranu i poslo svoj off na tumbeta, al isključivo jer je tumbe dio koalicije koja je nama zadavala muke i jade na +/- kordama

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244