Stranica 87 od 778 PrvaPrva ... 3777858687888997137187587 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 861 do 870 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    gaby, tko je rekao da ste vi farme?
    dal ste dosli s po meni, jednim bahatim stavom, predstavljajuci se kao pobjednici s3, osvajaci polufinala,....
    tipa:

ssto ste dosad pokazali?
    vidio sam zakucavanje tnt-a s katastrofalnim omjerom offa, na jeftinu provokaciju
    od offa, nista drugo

steta koja je radjena vama na supportima i cropovima
    zanemariva je, gotovo nikakva
    jedini tko je malo ozbiljnije stradao je kepe, ali eto, i to ste konacno uspjeli docekati

daleko premalo za sve najave i predstavljanje koje ste imali i uvazavanje koje ocekujete

znam da ovo nije mjesto za to, nadam se da ce mod pokazati malo sluha i dozvoliti shodno gore navedenom ovaj rpt, jer nekako, ne znam, ne cini mi se za hof rubriku, ali je rpt cs-a u akciji:

Svakom dobrom savezu treba i dobar protivnik, a ovo što si stavio je samo dokaz da, ne bi vjerovao, ljudi griješe i kliknu krivi link, ali tebi se to sigurno nikad ne bi moglo dogoditi.
    Kao što rekoh prije, šteta je sastavni dio igre, naša povijest je naša povijest. To što se ovdje ne smije nitko predstaviti u rubrici zamisli imena " Predstavljanje saveza" je problem hr servera, ne nas.
    I ne razumijem, kako to nema akcije niti borbe kad se o nama i našim akcijama off i deff stalno priča i koliko vidim, jedini smo savez o kojem se priča. Dakle, nešto u toj priči ne štima.
    Toliko od mene, iako volim spamati, nekako nemam volje pričati o stvarima koje se vrte godinama jedne te iste cijelo vrijeme.
    Više volim komentirati reporte koje bi netko trebao odobriti, odnosno vrlo jednostavno, na nivou saveza dogovoriti i onda možemo pričati tko igra, a tko ubija životinje po oazama.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    Više volim komentirati reporte koje bi netko trebao odobriti, odnosno vrlo jednostavno, na nivou saveza dogovoriti i onda možemo pričati tko igra, a tko ubija životinje po oazama.
    evo samo da se nakratko priključim...mislim, ipak da je vrijeme da se svi dogovorimo i stavljamo reporte na forum...to je misljenje uvjeren sam svakog igrača koji trenutno igra bilo koji server.
    Pa eto, ajmo napravit nešto po tom pitanju...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    evo samo da se nakratko priključim...mislim, ipak da je vrijeme da se svi dogovorimo i stavljamo reporte na forum...to je misljenje uvjeren sam svakog igrača koji trenutno igra bilo koji server.
    !!SC!! daje blagoslov na tu ideju
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    !!SC!! daje blagoslov na tu ideju
    Daje i SC to je sigurno

ali jedna stvar mi je nejasna, šta je sad sa ostalim savezima,koji to ne potvrde,ovdje na forumu, neki ga ni ne čitaju, šta je onda sa našim reportima napadanja, ako ih stavimo, trebamo sakrit branitelja?

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Daje i SC to je sigurno

ali jedna stvar mi je nejasna, šta je sad sa ostalim savezima,koji to ne potvrde,ovdje na forumu, neki ga ni ne čitaju, šta je onda sa našim reportima napadanja, ako ih stavimo, trebamo sakrit branitelja?
    Po nekim pravilima to bi trebalo ići da se stavi kompetan report i da nema problema dok se netko ne pobuni

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Po nekim pravilima to bi trebalo ići da se stavi kompetan report i da nema problema dok se netko ne pobuni
    modovi su izlazili tako ususret igracima, medjutim mislim da je ta praksa ukinuta

Citat Citat od juco Vidi post
    cudno kak nisi spomeno ovaj prasak koji se cuo do s6 a deff se skupio u roku sat i pol...nego se povlacis za neke gluposti kao krivo poslano pojacanje...:brukica:
    meni matematika nije jaca strana, ali nekako mi se od ponoci do 18h i ne cini bas sat i pol
    mislim da cemo morati zajedno na dopunsku nastavu

napad je napad bez obzira o tome o kojoj se verziji radi
    i,da, dogodi se to ljudima, kad salju po 1k-2k pljacki dnevno, nekad popusti koncentracija i ode krivo, nekad se uspije primjetiti na vrijeme i vratiti, nekad ne

ne znam, ali nekako mi se cini da se ovih 53 cesarisa i nisu setali tako puno

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Eto super, ajmo sad lijepite reporte... tko će prvi...
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

modovi su izlazili tako ususret igracima, medjutim mislim da je ta praksa ukinuta

meni matematika nije jaca strana, ali nekako mi se od ponoci do 18h i ne cini bas sat i pol
    mislim da cemo morati zajedno na dopunsku nastavu

napad je napad bez obzira o tome o kojoj se verziji radi
    i,da, dogodi se to ljudima, kad salju po 1k-2k pljacki dnevno, nekad popusti koncentracija i ode krivo, nekad se uspije primjetiti na vrijeme i vratiti, nekad ne

ne znam, ali nekako mi se cini da se ovih 53 cesarisa i nisu setali tako puno
    šta si ih ubio ne razumijem ovaj dio o dugom šetanju

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    pričekaj kraj servera, i onda prebroji igrače u ta 4 saveza, NAV, PTSP, reeBorn i RNN. puno igrača će odustati zbog RL kao i svakl put, a akademije će se spojiti sa glavnim savezima, kao i uvjek. Znači možemo govoriti o 4 saveza a ne o 6, 7. Otpast će vremenom, sigurno trećina acc. I tako je uvjek i to nije ništa novo. O tome ti govorim a vi stalno o nekim megakoalicijama
    U price o megakoalicijama se ne petljam, nisam zainteresiran
    Samo mi nije i dalje jasno sto je s onim vremenom dok se ne pobrisu? Zasto se tad ne broje kao dio saveza/koalicije?

btw, i zaboravljas juniore, !!!sc!!!, nije ih puno, 14, ali nije valjda da ih kao azriel ne brojis
    To je sad nekakav hit, izgleda da nitko ne broji dio igraca jer ce se vjerovatno obrisat
    Izuzev iznimki (od swingera vec i vidio, nadam se da ima jos takvih) vecina saveza moze polovicu igraca ne brojat

pametnije bi bilo da e server dogovori da staljvmo reporte bez zabrana neg što čitamo ovaj radio mileva
    Citat Citat od LMAO Vidi post
    :goodpost::palčina:
    To se vođe jave moderatoru i sve 5, trebalo bi da dopusti
    Zanimljivije bi bilo da se baš vidi tko se igra a tko kućice gradi i ne bi bilo možda prepucavanja ovoliko..
    još da se zna tko je moderator ovdje
    Vec par puta je bilo spomenuto nesto ovakvo, odlucio sam presutit. Necu vise
    Svaki server, al bas svaki server se nebrojeno igraca javlja kako je ovo suludo, i da se svi slazu za objavu reportova. A onda, po objavi nekog reporta u kojem su oni katani, farmani il nesto ti isti ljudi pisu zalbe zasto je objavljen report bez njegovog odobrenja. Nije problem u timu, nije problem sto ne pise moderator ispod podforuma, problem su igraci.
    Zbog ovakvih prica je uvedena praksa da se objavljuju slobodno reporti, pa se onda ako se netko zali makne. Na kraju je ispalo da 10% reportova ostane, na 90% netko ima zalbu....

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

šta si ih ubio ne razumijem ovaj dio o dugom šetanju
    da nisi slao toliko puno napada, pa da bi se sistemom velikih brojeva, potkrala greska
    vise mi se cini, kako ono kazu: prvo pa musko

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3