Stranica 92 od 778 PrvaPrva ... 42829091929394102142192592 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 911 do 920 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

stvari su dakle otprilike ovakve: mi trpimo na ovom forumu od prvog dana ove mutikase tipa dadu, Antu i dr.... koji nam podlo namecu teoriju zavjere, po kojoj nam najjaci savezi planiraju pokvariti server, igrajuci zajedno i setnjom osvojiti s1.... Nakon nebrojeno opovrgavanja i ismijavanja istih, sad citam kako je sve jasno i da smo svi mi ostali nepismeni, da je normalno da su svi oni zajedno samo sto ne pise na profilu.... oprosti Dado sto sam mislio da si lud, moje iskrene isprike, u svijetu lazi lako je zbunit nepismen narod :(
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kolesterol Vidi post
    stvari su dakle otprilike ovakve: mi trpimo na ovom forumu od prvog dana ove mutikase tipa dadu, Antu i dr.... koji nam podlo namecu teoriju zavjere, po kojoj nam najjaci savezi planiraju pokvariti server, igrajuci zajedno i setnjom osvojiti s1.... Nakon nebrojeno opovrgavanja i ismijavanja istih, sad citam kako je sve jasno i da smo svi mi ostali nepismeni, da je normalno da su svi oni zajedno samo sto ne pise na profilu.... oprosti Dado sto sam mislio da si lud, moje iskrene isprike, u svijetu lazi lako je zbunit nepismen narod :(
    :101010::101010:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

reporti su stavljeni još sinoć
    a vezano za saveznike neću više komentirati imate radio milevu (dadu) pa nek prenosi šta se dešava s obzirom da šta god netko drugi napisao realno ili nerealno se okrene
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    reporti su stavljeni još sinoć
    a vezano za saveznike neću više komentirati imate radio milevu (dadu) pa nek prenosi šta se dešava s obzirom da šta god netko drugi napisao realno ili nerealno se okrene
    Pa kova me trebam ja nis napisat...napisali su tvoji suigraci,a i Doci u ime ++....tako da je sve jadno ko suza

Hehehhe opet bilo Dado je lud,Dadina spijunska sluzba lose radi,a gle na kraju sve istina kaj sam ja laprdo loooool
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Pa kova me trebam ja nis napisat...napisali su tvoji suigraci,a i Doci u ime ++....tako da je sve jadno ko suza

Hehehhe opet bilo Dado je lud,Dadina spijunska sluzba lose radi,a gle na kraju sve istina kaj sam ja laprdo loooool
    ja i dalje tvrdim da tvoja špijunska služba loše radi posao barem što se tiče ekipe s +-
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Evo dado i ja se ispricavam i tebi i ostalima koji su govorili o tome, nisam mislio da cu to ikad rec ali eto ispostavilo se da ste bili u pravu i ti i ostali koji su pricali o tom saveznistvu.

Najtragicnije od svega je sto oni misle da je normalno da dva kvadranta igraju zajedno od pocetka...

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

ok, i tko je s kim na kraju?
    9 stranica ste baljezgali o tome, jel moze netko sukus slozit?
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Pinot Vidi post
    ok, i tko je s kim na kraju?
    9 stranica ste baljezgali o tome, jel moze netko sukus slozit?
    Svi smo sa svima , to se već zna odavno .
    Najbolje je igrat svoju igru , uskočit pomoći koliko možeš savezu i to je to ..za sve ostalo se ne zamarajte . ( Eto mali savjet ) .

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    ? ne znam sta tu nije jasno, pa vec 10 puta je napisano. nismo sklopili nego zajedno dosli na server, zajedno smo igrali na drugim serverima i vjerojatno cemo zajedno igrati i na nekim buducim serverima.
    Citat Citat od mgaby Vidi post
    I da riješimo jednom za svagda i tu temu: DA, neki igrači NAV-a su dio CS-a zadnjih 2,3 godine i ne vidim zašto bi se borili protiv njih kad ima i drugih, jednako tako kvalitetnih protivnika. A što će biti kasnije, to će se vidjeti, duuuuuuuug server je još pred nama. Nadam se da su sad svi shvatili poantu ili treba crtati?
    P.S. imamo i crtež, ali nikako ga uploadati ovdje

Citat Citat od kova741 Vidi post
    šta god netko drugi napisao realno ili nerealno se okrene
    pa daj mi reci, kako shvatiti ove gore postove nego: da, imamo nap

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    O majke ti što ste dosadni više sa savezništvima, mislim da je sve rečeno. Osim +/+ i +/- postoje još 2 kvadranta ako se ne varam i nitko o njima ne priča, a na njima ima itekako dobrih igrača i saveza. Sa kojima će itekako biti borbe, pa mislim da je više suvišno govoriti o ova dva, iako je izgleda +/- jedini na kojem ima događanja. Pa stoga, ne vidim kako bi nam bilo dosadno.
    Ako se igrom smatra trpanje 800 životinja u selo, pa hajde de, tko ima viška para, samo dajte, meni to igra nije.
    I da riješimo jednom za svagda i tu temu: DA, neki igrači NAV-a su dio CS-a zadnjih 2,3 godine i ne vidim zašto bi se borili protiv njih kad ima i drugih, jednako tako kvalitetnih protivnika. A što će biti kasnije, to će se vidjeti, duuuuuuuug server je još pred nama. Nadam se da su sad svi shvatili poantu ili treba crtati?
    P.S. imamo i crtež, ali nikako ga uploadati ovdje
    s obzirom da je na svakom serveru kod nas 2k igrača i svatko je igrao negdje s nekim po tvojoj logici nitko se nebi trebao napadat. pogotovo je to teško izbječ jer su se s1 i s3 spojili ovdje.kakva veze ima što si s nekim frend ili ste prije igrali,ako zaratite ovdje šta više nečete biti frendovi:blackeye:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244