Stranica 93 od 778 PrvaPrva ... 43839192939495103143193593 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 921 do 930 od 7774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

pa nema veze. samo sto neki imaju problema s odjeljivanjem servera. valjda su pupcanom vrpcom vezani...:staklenka:
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od kolesterol Vidi post
    stvari su dakle otprilike ovakve: mi trpimo na ovom forumu od prvog dana ove mutikase tipa dadu, Antu
    Ja mutikaša? :(
    pa vlado...mislim stvarno

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

kažu , a kad kažu sigurno ne lažu da su ++ i -+ sklopili savezništvo, a sve u dogovoru sa --, a opet je tu uključena ekipa iz+-

za takve dogovore napravljena je skype soba gdje su vođe -- dogovorili nap sa ++, a ujedno je rečeno da će -+ pomoći +-

neki iz -+ su se pobunili i onda je na kraju dogovoreno da +- šalju deff na ++, a -- će dobiti deff od -+

ako će zatrebati ++ šalje deff prema -- ako -+ pošalje deff +-

imam prepisku iz skype sobe
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    s obzirom da je na svakom serveru kod nas 2k igrača i svatko je igrao negdje s nekim po tvojoj logici nitko se nebi trebao napadat. pogotovo je to teško izbječ jer su se s1 i s3 spojili ovdje.kakva veze ima što si s nekim frend ili ste prije igrali,ako zaratite ovdje šta više nečete biti frendovi:blackeye:
    Citat Citat od Pinot Vidi post
    pa nema veze. samo sto neki imaju problema s odjeljivanjem servera. valjda su pupcanom vrpcom vezani...:staklenka:
    Pa ti mi objasni po kojoj to logici ja trebam napadati frendove kad imam 2 kvadranta i vlastiti nefrendova koji imaju prednost pri napadanju.
    Tek se igra ni puna 2 mjeseca, a vi se svi raspisali o ww-ima i endgame-u. S obzirom da je još barem 9 mjeseci pred nama, možda da idemo korak po korak ???
    A naše igranje s pojedinim igračima ne odnosi se definitivno ni na s1 ni na s3 nego na servere koje smo prošli IZVAN hr. I da, kad si svakodnevno s nekim 2,3 godine bez opterećenja gledanja hoće li ti netko zabiti nož u leđa ili će se pojaviti duple vojske i slične stvari, e pa onda sigurno neću ići napadati te iste ljude ako imam veliki izbor drugih koje mogu napadati i u krajnjem slučaju, KOJI IMAJU SVE MOGUĆNOSTI NAPADATI NAS. Ne vidim u čemu je problem, osim u tome očito, da se već na početku traži nekakav alibi.

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    e pa onda sigurno neću ići napadati te iste ljude ako imam veliki izbor drugih koje mogu napadati i u krajnjem slučaju, KOJI IMAJU SVE MOGUĆNOSTI NAPADATI NAS. Ne vidim u čemu je problem, osim u tome očito, da se već na početku traži nekakav alibi.
    a nije ni na odmet da ste vi i prijatelji s relativno cistim kvadrantima, i da ti ne-prijatelji su s ipak malo ozbiljnijim protivnicima na svojim kvadrantima
    ali, dobro, bas me zanima kad cete to krenuti na te ne-prijatelje (mislim van kvadranta), jer jos jednom, bez uvrede za ljude u no name savezima, ali ne cine mi se pretjerano uigrana ekipa, ili sigurno ne uigrana kao savezi poput nav, cs, pip, rare...koji vec godinama igraju zajedno
    i cudom, bas od svih tih saveza, samo cs i nav imaju dominaciju na kvadrantu i medjukvadrantno prijateljstvo

kako su se lijepo kockice poslozile

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

ajde dobro,svatko ima svoj način igre.ako ste vi došli ko prijatelji na 2 kvadranta i igrate zajedno sve 5. nemam apsolutno ništa protiv toga. ja na to gledam ako u koaliciji di imam nekoliko frendova al ta koalicija na neki način smeta mojoj napadat ću bilo koga od njih,skatat ću ga na 0 ili on mene i za koji dan ćemo na pivu i zaje... se.

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Pa ti mi objasni po kojoj to logici ja trebam napadati frendove kad imam 2 kvadranta i vlastiti nefrendova koji imaju prednost pri napadanju.
    Tek se igra ni puna 2 mjeseca, a vi se svi raspisali o ww-ima i endgame-u. S obzirom da je još barem 9 mjeseci pred nama, možda da idemo korak po korak ???
    Uz svo duzno postovanje, vi ste ti koji su preskocili neke korake s saveznistvom s drugim kvadrantom na pocetku servera. Odnosno pardon, ne, niste saveznici, samo ste se dogovorili.
    A naše igranje s pojedinim igračima ne odnosi se definitivno ni na s1 ni na s3 nego na servere koje smo prošli IZVAN hr. I da, kad si svakodnevno s nekim 2,3 godine bez opterećenja gledanja hoće li ti netko zabiti nož u leđa ili će se pojaviti duple vojske i slične stvari, e pa onda sigurno neću ići napadati te iste ljude ako imam veliki izbor drugih koje mogu napadati i u krajnjem slučaju, KOJI IMAJU SVE MOGUĆNOSTI NAPADATI NAS. Ne vidim u čemu je problem, osim u tome očito, da se već na početku traži nekakav alibi.
    To sta je vase saveznistvo sklopljeno na racun stranih servera cijelu pricu samo pogorsava. Znaci svi koji su igrali u midu sad na niskozemcu bi trebali imat nap s vecinom servera. Ipak smo igrali skupa IZVAN hr, nema smisla da se sad onda ovde napadamo...
    Valjda bi se ja sad trebao osjecat ko da zabijam noz u leđa tim ljudima koje sada u 4 ujutro maltretiram s farmanjem, a do prije mjesec dana su oni mene u 4 ujutro budili da im deff posaljem? Ili jednostavno samo igram pogresnu igru, ovo sve vise lici na farmvile a sve manje na ratovanje.
    I zaista ne kuzim sta je toliki problem rec da, dosli smo skupa, da, imamo dogovor. Nego 10-ak stranica "ne, ne, ne,..." a onda stizu komentari "pa normalno da jesmo...". Al dobro

Da se vratimo na ono bitno
    Za pocetak, lijepo je vidjet da se stavljaju reporti. Nadam se da ce tako i ostat :staklenka:
    Dobar broj zivotinja kod Elma, steta sto nije bilo jos nesto deffa da to podrzi :(
    I moram rec da ne shvacam igru dicktat-a, nekako mi izgledaju previse nezainteresirani, ko da im jednostavno nije stalo. Mozda se varam, al to je bar moj dojam u dosadasnjem dijelu igre...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

dictat na -- je zasad topovsko meso sa izuzetcima,ako su već slabo aktivni trebali su ići bar malo van centra.ovako neznam koliko će izdržat jer pip i sc su ih počeli ozbiljno katat

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    dictat na -- je zasad topovsko meso sa izuzetcima,ako su već slabo aktivni trebali su ići bar malo van centra.ovako neznam koliko će izdržat jer pip i sc su ih počeli ozbiljno katat
    nema veze, ionako ove ostale moramo lovati po brdima kud bi još i njih

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

na -- je dosta zabavno,uvjek si nađeš neku žrtvu i zanimaciju. neću više o !!sc!!-u,znaju oni dobro šta rade i kvalitetna su ekipa. jel se samo meni čini ili su danas oaze krcate živina

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244